Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Był ktoś z Was na wyjeździe do Umbrii w ramach warsztatów rysunkowych organizowanych przezSawickich?

Jakie macie opinie?
Może ktoś jedzie w tym roku?

Komentarz

  • A można się jeszcze zapisać , dla jakiego wieku te warsztaty?
  • brzmi tak cudownie, że aż zew w sercu poczułam ;)
    tylko chyba nie ma jak :D
    Podziękowali 1Monika73
  • My nie bylismy, ale wielu znajomych bylo i bardzo polecaja. Ja tez - bo znam Ole, Narcina i Mirka.
  • Dzięki wam dowiedziałam się ,że są takie warsztaty :) Może ktoś wklei linka ?
    Podziękowali 1Rejczel
  • @katarzynamarta to może by się udało i razem z moją by twoja córka pojechała.... Wysłałam zapytanie.
  • Moja właśnie skończy 18 lat, bardzo dużo rysuje, myśli o studiach artystycznych, ale z młodszą by się dogadała.
  • @katarzynamarta i jak, jedzie córka? Moja niby duża, ale już się boi jechać,  że nikogo nie zna...
  • Było pytanie w mailu, czy ma 18 lat. Ciekawe, czy razem mogłyby jechać, tam pewnie w młodszym dzieckiem problem, bo nie ma posiłków. Moja jest do niczego pod tym względem niestety, ale jakoś przetrwa te kilka dni.
  • Jedź koniecznie, to brzmi bajkowo, gdybym nie miała dzidzi na stanie i remontu w wakacje, to też bym chciała jechać.
  • Remont to akurat chyba argument ZA wyjazdem a nie przeciw. ;)
  • Wciąż mam je przed oczami :p
  • Może jednak znajdzie się jakaś nastolatka , co pojedzie z moją 18 latką, koleżanka miała z nią jechać, ale jednak nie może... Jakby co służę dokładnymi informacjami na priv. @Skatarzyna twoja córka maluje, nie pojechałaby? Moja najstarsza jest bardzo nieśmiała w nowym towarzystwie, a podobno jadą tam grupki znajomych, boję się , że zostanie sama jak palec.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.