Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie

13»

Komentarz

  • Aga85 powiedział(a):
    @Joanna napisz jak to się robi :) ? My właśnie wystawiamy dom na sprzedaż, myślałam o otodom, o adresowo nawet nie slyszałam

    piszę priv, więcej tu mogę napisać, jak już sfinalizujemy
    Podziękowali 1Aga85
  • tak, ja też nie słyszałam o adresowo, w dodatku trzeba się tam logować, ale właśnie ktoś nam powiedział, że znalazł mieszkanie właśnie tam i że tam są oferty bezpośrednie, więc postanowiliśmy zacząć tam
    Podziękowali 1Aga85
  • Joannna powiedział(a):
    Nam właśnie się udało w tydzień sprzedać*. Szok i niedowierzanie.
    Dziękuję Ci don Alvaro** :) 


    * tzn. kupiec się znalazł, a operacja jeszcze w toku oczywiście

    **nie umniejszając wielkich zasług mojego męża w temacie...



    zapomniałem dodać że też do Alvaro się modliliśmy przez kilka miesięcy
    Podziękowali 2Joannna Agax4
  • edytowano maj 2018
    czyli to on "załatwia" mieszkania wielodzietnym, to już 3 przypadek

    38 metrów jest chodliwe... gorzej sprzedać dom lub duże mieszkanie
  • też znam kilka przypadków :)
    Podziękowali 1Prayboy
  • A ja szukałam mieszkania przez adresowo, ale było dużo starych ogłoszeń. Nie wiem czy oni tego nie sprzątają, czy ogłoszeniodawcy zapominają usuwać oferty.
  • wszedłem na adresowo i faktycznie jest o wiele więcej ofert w mojej okolicy niż na otodom. Ale nie tylko bezpośrednie - są tez agencyjne.
  • edytowano maj 2018
    Tola powiedział(a):
    @joachm - można też porozwieszać w tych blokach ogłoszenia, że chcesz kupić bezpośrednio. Spróbuj też na Facebooku znaleźć lokalne grupy ogłoszeniowe.

    kiedyś przez kilak lat tak robiłem, nikt się nie odezwał. Ludzie są podejrzliwi. Na fejsie zamieszczałem teraz w wielu grupach, odzywali się, nawet kilak osób obejrzało ale dla sportu, żadna poważna oferta. 
  • w bloku mojej babci było kilka takich ogłoszeń tygodniowo
    "kupię bezpośrednio w tym bloku" - pisane flamastrem żeby wyglądało mniej profesjonalnie - to wszystko były biura pośredników
    Podziękowali 2ewaklara Agax4
  • Podobno niektóre biura nieruchomości mają też taką nieuczciwą praktykę, że umieszczają ogłoszenia wyjątkowo pięknych mieszkań w wyjątkowo niskiej cenie - po to by zdobyć telefon do klienta - potem mówią po prostu, że "oj szkoda bardzo, już nieaktualne" ale telefon do zainteresowanego kupnem już mają a co za tym idzie - szansę by namówić na współpracę.
    Podziękowali 2Prayboy Agax4
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.