Depresja u dzieci i jej związek ze smartfonami

Komentarz

 • W szkołach powinien być wprowadzony przedmiot obsługa social media i nowych technologii.
  skoro wprowadzono informatykę, to dlaczego nie?
  te wszystkie poruszane w wątku o telefonach tematy, uzależnienia, sexting, przenoszenie życia klasowego do wirtuala, to powinno być szerzej omawiane w szkołach.
  gdzies czytałam o badaniach ze z portali społecznościowych najbardziej depresyjny jest instagram. 
  Podziękowali 1Katia
 • @Paprotka ja bym powiedziala ze najbardziej depresyjne sa fora i grupy gdzie kroluja hejterzy. Sama po pierwszym porodzie mialam problemy jak mnie dziewczyny na jedmej grupie hejtowaly ze jestem zla matka bo moj noworodek/niemowle ciagle plakalo i na rekach. Chofzilam jak glupia po lekarzach a oni stukali sie w glowe - dziecko zdrowe po prostu kolki i potrzebuje duzo kontaktu z mama - ze nie wspomne o promowaniu jezyka niemowlat. To jak ja dorosla nie radzilam sobie z naciskami anonimowych hejterow to co dopiero dziecko/nastolatek nabuzowany hormonami 
  Podziękowali 1Nika76
 • Jestem ciekawa, czy smartfony przejdą podobna drogę do papierosów. Okaże sie, ze są szkodliwe, uzależniają. W pociągach specjalnie wyznaczone przedzialy do smartfonowania. Na opakowaniach smarfonow - zdjęcie osoby z depresja. Używanie od 18 roku zycia. Zakaz używania podczas opieki nad dziećmi.
 • Po wątku samartfonowym miałam podobne przemyślenia.
 • Ja mysle ze nie wprowadza ograniczen - za duzy biznes
  Podziękowali 2Ania D. Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.