Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyleczyć nieuleczalne

2

Komentarz

  • Ale afera!
    Czyżby nikt na forum nie był fanem dr Huberta Czerniaka? :)
    W sobotę byłam na wykładzie z dr Czerniakiem, który nie tylko wit C zaleca, ale również cały zestaw innych witamin. Porusza temat szczepień, nowotworów, chemtrails, odżywiania itp.
    Bardzo mądry człowiek, który ma wiedzę nie tylko medyczną.
    Jeśli ktoś zainteresowany to polecam na YT Hubert Czerniak tv.

    Podziękowali 3maliwiju Katina gielki
  • Na kaca nie pomaga ;) 
  • maliwiju powiedział(a):

    Medycyna konwencjonalna jest bardzo ograniczona interesami firm farmaceutycznych,  wiemy doskonale że cały pubmed jest pod ścisłą kontrolą,  więc sugeruje dystans i ograniczine zaufanie. 


    Medycyna niekonwencjonalna też jest pełna ludzi i firm robiących na niej wielkie interesy. Czujność jest bardzo wskazana. Spójrz choćby na rynek suplementów i parafarmaceutyków.
    Ja tam lubię spiskowe teorie, bo pozwalają spojrzeć na różne kwestie z innej perspektywy. Nie żeby wszystko łykać, ale zapoznać się i przemyśleć - czemu nie?
    Podziękowali 2maliwiju sylwia1974
  • @khaleesi na czym polega efekt odbicia? Pierwszy raz o tym słyszę.
  • Już pisałam ale jeszcze raz napiszę
    Znajoma stosowała wlewy Wit c aby zatrzymać nowotwór.
    Najpierw w prywatnej klinice w wwie gdzie robią takie wlewy potem pokierowali ja gdzie zdobyć Wit c i wlewy robiła w domu.U mnie w domu żeby nie bylo że ploteczki opowiadam.
    Nowotwór nie zatrzymał się ani nie zmniejszył ani nie zniknal...wręcz przeciwnie.
    Wlewy z Wit c są spoko ..robi się ładna cera i może wzmacniają ogólnie organizm ale nowotworu nie leczą. 
    Podziękowali 1Coralgol
  • @asiao - mój brat miał raka jelita. Poddał się radioterapii, operacji i chemioterapii, potem jeszcze kilku operacjom. Nie uratowało go to, zmarł w krótkim czasie. Czy powinnam wyciągnąc wniosek, że chemia, radio i chirurgia nie leczą raka?
  • U nas wlewy pomogły wzmocniły organizm,który był wyniszczony przez chemio i radioterapie.Wiadomo wszędzie można spotkać naciągaczy niestety.
  • Katarzyna powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):

    Medycyna konwencjonalna jest bardzo ograniczona interesami firm y farmaceutycznych,  wiemy doskonale że cały pubmed jest pod ścisłą kontrolą,  więc sugeruje dystans i ograniczine zaufanie. 


    Medycyna niekonwencjonalna też jest pełna ludzi i firm robiących na niej wielkie interesy. Czujność jest bardzo wskazana. Spójrz choćby na rynek suplementów i parafarmaceutyków.
    Ja tam lubię spiskowe teorie, bo pozwalają spojrzeć na różne kwestie z innej perspektywy. Nie żeby wszystko łykać, ale zapoznać się i przemyśleć - czemu nie?
    Oczywiście masz racje ale nie nalaży z góry odrzuć ale w dobie internetu można zgłębiać temat dlaczego coś działa. 
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Nie dziwie się ludziom którzy nie wierzą w medycynę konwencjonalną .Jak widzę z jaką łatwością lekarze przepisują praktycznie na wszystko antybiotyki nie robiąc żadnych badań i jak wyśmiewają naturalne metody to sobie myślę czy ja trafiłam do lekarza czy handlowca
    Podziękowali 4Rejczel celinka maliwiju Tusia
  • Poza tym organizmy sa przeciazone ta cala chemia w jedzeniu, w lekarstwach, za duzo tego.
    Podziękowali 1Katina
  • Katarzyna powiedział(a):
    @asiao - mój brat miał raka jelita. Poddał się radioterapii, operacji i chemioterapii, potem jeszcze kilku operacjom. Nie uratowało go to, zmarł w krótkim czasie. Czy powinnam wyciągnąc wniosek, że chemia, radio i chirurgia nie leczą raka?
    Niektórym jednak pomaga
    Wlew Wit c pomaga może wzmocnić organizm ale nie eliminuje nowotworu 
  • A może wzmocniony organizm jest w stanie, w korzystnych warunkach, samodzielnie zwalczyć nowotwór?
    Podziękowali 4Rejczel Monira Katina maliwiju
  • Np jakich warunkach? Może warto też wyjechać w ciepły kraj by zwiększyć szanse na zatrzymanie nowotworu...

  • edytowano marzec 2018
    @asiao zmiana klimatu, w ogóle leczenie uzdrowiskowe jest znane nie od dziś :)
    Podziękowali 1asiao
  • asiao powiedział(a):
    Np jakich warunkach? Może warto też wyjechać w ciepły kraj by zwiększyć szanse na zatrzymanie nowotworu...

    Nie kpij @asiao. Sa tu osoby, ktore potracily najblizszych z powodu nowotworow i Twoje dogaduszki na ten temat sa nie na miejscu.
  • celinka powiedział(a):
    W sobotę byłam na wykładzie z dr Czerniakiem, który nie tylko wit C zaleca, ale również cały zestaw innych witamin. Porusza temat szczepień, nowotworów, chemtrails, odżywiania itp.

    Czyli generalnie wykłady dla fanów teorii spiskowych?

    http://fanipogody.pl/czy-otruwaja-nas-z-nieba-czym-sa-charakterystyczne-smugi/
    http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=53AC31DB

    A po wyguglaniu tego pana wyskakują strony typu wolna-polska, tajnearchiwumwatykańskie, killuminati i fronda, więc jakby średnio wiarygodny się wydaje.
    Podziękowali 1Coralgol
  • Rejczel powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Np jakich warunkach? Może warto też wyjechać w ciepły kraj by zwiększyć szanse na zatrzymanie nowotworu...

    Nie kpij @asiao. Sa tu osoby, ktore potracily najblizszych z powodu nowotworow i Twoje dogaduszki na ten temat sa nie na miejscu.

    Na miejscu jest pisanie o leczeniu nowotworu witamina, tak? 
    A pisanie jak jest jest "dogaduszka"? 

    Podziękowali 1Natasza
  • I nie życzę sobie żebyś mnie wywoływała w dyskusji jakiejkolwiek @Rejczel ;
  • Jesli jest chocby cien szansy na wzmocnienie organizmu, na poprawe samopoczucia chorego i na zwiekszenie jego szans w starciu z choroba to przyjmuje sie i witaminy i wyjezdza na kuracje w cieple kraje. Wola zycia i walka o nia sa najwazniejsze mimo, ze ktos postronny uwazac moze to za absurd.
    Podziękowali 1Biznes Info
  • Przypadkowo podziękowałam Toli
  • Paprotka powiedział(a):
    celinka powiedział(a):
    W sobotę byłam na wykładzie z dr Czerniakiem, który nie tylko wit C zaleca, ale również cały zestaw innych witamin. Porusza temat szczepień, nowotworów, chemtrails, odżywiania itp.

    Czyli generalnie wykłady dla fanów teorii spiskowych?

    http://fanipogody.pl/czy-otruwaja-nas-z-nieba-czym-sa-charakterystyczne-smugi/
    http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/InterpelacjaTresc.xsp?key=53AC31DB

    A po wyguglaniu tego pana wyskakują strony typu wolna-polska, tajnearchiwumwatykańskie, killuminati i fronda, więc jakby średnio wiarygodny się wydaje.
    Dlaczego te źródła mają byc mniej wiarygodne niż dominujące media? 
  • asiao powiedział(a):
    Rejczel powiedział(a):
    asiao powiedział(a):
    Np jakich warunkach? Może warto też wyjechać w ciepły kraj by zwiększyć szanse na zatrzymanie nowotworu...

    Nie kpij @asiao. Sa tu osoby, ktore potracily najblizszych z powodu nowotworow i Twoje dogaduszki na ten temat sa nie na miejscu.

    Na miejscu jest pisanie o leczeniu nowotworu witamina, tak? 
    A pisanie jak jest jest "dogaduszka"? 

    A pisanie o  leczeniu padaczki witaminą B i dietą jest na miejscu czy nie? 
  • To chyba nie do mnie pytanie tylko do rejczel
  • Bo można znaleźć tam masę bzdur?
    Dominujace źródła to jakie? Mnie chodziło o czasopisma medyczne, jakieś szczegółowo opisane badania. Ale pewnie tego nie ma bo spisek lekarzy itd.
    Sam tytuł doktora czy profesora tez o niczym nie świadczy, polecam zapoznać się z rankingiem Biologiczna Bzdura Roku. 

  • Trzeba umieć odsiac bzdury i wykorzystac to co jest słuszne nikt nie mówi o ślepym wdrażaniu wszystkiego co może teoretycznie zadziałać.  
    Trzeba sobie zawsze zadać pytanie o przyczyne objawu i co można zdziałać podając suplement.  
    Nikt chyba tu nie ma wątpliwości że kinwencjonalna medycyna wyczerpuje w 100% wszystkie możliwości doprowadzenia pacjęta do zdrowia. 
    Podziękowali 2asiao Biznes Info
  • "Odkrywcze" informacje zazwyczaj ukazują się w wielu mediach.Lewicowych, prawicowych itd..Roznia się sposobem ich zredagowania.
  • Tola powiedział(a):
    Ha ha @maliwiju, no nie tłumacz się tak, bo jeszcze ktoś pomyśli, że się ze mną zgadzasz, co wtedy? :)

    Dlaczego te źródła mają byc mniej wiarygodne niż dominujące media? 

    Chyba poważne, nie dominujące. A serio, to jeśli blogi konfabulujących wariatów uważasz za wiarygodne w jakimkolwiek stopniu, to trudno mówić o poważnej dyskusji. Zresztą, swego czasu dyskusję o szczepieniach podsumowałaś stwierdzeniem, że Tobie zamiast dowodów, statystyk wystarczy, że Ty widziałaś jakieś zjawisko w wyniku (prawdopodobnie) jakiegoś czynnika i to dla Ciebie jest dowód. Nie dziwi więc, że łapiesz się na "tajne archiwa" itp. Zresztą, wielu ludzi łapie się na pseudonaukę, bo łatwiej ją zrozumieć niż tę prawdziwą.
    Wyrywasz z kontekstu moje wypowedzi,  próbując mnie ośmieszyć jeśli z tym sie lepiej czujesz to  na zdrowie. 

    A co od szczepień oprócz tego że ja i moje dziecko  jesteśmy statystcznymi polakami którzy teoretycznie zwiększamy ryzyko epidemii bo moje dziecko jest nie szczepione,  to jestem matką konkretnego dziecka i gdzieś mam statystyki jeśli wiem że coś mu zaszkodzi i nie znam nikogo kto by podjął inna decyzje w takie sytuacji. 
    Jeśli ty byś dla dobra populacji poświęciła swoje dziecko to twoj sprawa. 
  • Znowu wyrywasz z kontekstu.  
    Tam jest napisane JEŚLI - czyli tryb warunkowy. 
  • Wicie, rozumicie - tak się składa, że przypadkiem mam przygotowanie naukowe (kto mnie nie poznał, może nie wierzyć - wisi mi to, w sumie) i potrafię czytać ze zrozumieniem doniesienia naukowe. Dziwne, nie? Ba, nawet zdarzyło mi się angażować w naukowe badania medyczne. Jeszcze dziwniejsze? W efekcie, nabrałam przekonania, że źródła uważane powszechnie za naukowe i rzetelne, mają z wiarygodnością tyle samo wspólnego, co i te „tajne archiwa” czy podobne miejsca w sieci. Tylko kasa za nimi większa stoi i potrafią sobie kupić poparcie dla swojej rzekomej wiarygodności.
    Bardzo przygnębiająca jest taka konstatacja dla człowieka, który chciałby czuć się racjonalny. Wierzcie mi!
  • Elunia powiedział(a):
    @Rejczel wszystko ok.jeżeli te witaminy, kuracje itp.są dodatkiem, a nie zamiast leczenia konwencjonalnego.
    Ja przez 6 tyg.odwiedzałam szwagierkę co 2-3 dzień. Salka malutka i sześć ciężko chorych, wydalających wszystkim i wszystko kobiet. Koszmar. Wtedy człowiek jeszcze chętniej słucha różnych szarlatanów i podpowiedzi wypisz się, idź do domu i wlewy witaminki cię uleczą. Każdy chce uciec od tego koszmaru, smrodu, bólu. Jednak na to 6 kobiet 4 żyją do dzisiaj. Wynik chyba niezły.
    @Elunia to co napisalam odnosi sie do tego, by podzwignac do sil wyczerpany po chemii i naswietlaniach organizm. Jesli tylko mozna wspomoc tradycyjne leczenie( chemia + naswietlania) w ten sposob to uwazam, ze warto probowac. Czytalas bloga Chustki to wiesz. Ona tez walczyla o kazdy dzien.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.