Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kuchnia z IKEA czy od stolarza?

2»

Komentarz

  • mamlu powiedział(a):
    Akurat ja będę pewnie ostateczną decyzję podejmować za ok 2 lata dopiero. Moja kuchnia będzie duża więc aż tak mnie nie zdziwiła cena: 5m blatu, wysoka zabudowa na szerokość 5m, wyspa dlugości 2,4m, półki 5m i w cenie stół drewniany. Ale w Ikei mogę mieć taniej, a nie mam aż takiego parcia na kuchnię drewnianą. Dobrze jednak poczytać, że da się to zrobić o wiele taniej.
    Da się to zrobic o wiele wiele taniej;) mojej kuchni za 1500 zl nic nie brakuje (no moze jednej szafki). Używana 4 lata bez żadnych problemów.
    Podziękowali 3MAFJa Monira Felicyta
  • mebelmania.com.pl
  • U mnie maz korpusy szafek sam robil - zamawialiśmy dociete i oklejone elementy zgodnie z naszym projektem. Do tego gotowe fronty z Castoramy bodajże (zamawiane na wymiar,). Kosze cargo, zawiasy etc. kupowaliśmy przez neta. Mój mąż lubi takie zabawy i ma do tego smykałkę i jeszcze natura poznaniaka przez niego przemawia ;)
  • Siostra i znajoma mają z Ikei i są zadowolone - tyle, ze to kuchnię sprzed 5-6 lat, czyli jeszcze przed zmianą asortymentu.
  • edytowano kwiecień 2018
    Ja powiem szczerze że też myślałam bardziej o pułapkę UJA jak się zastanawialiśmy nad wymiana...na razie wersja mini tzn.  Właśnie mąż że stolarzem blat montuje nowy na stare szafki.. Tylko miejsca w tych szafkach ciulowo mało ale coś się wymysli
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.