Promocja w Biedronce - 100 produktów za darmo - tylko dzisiaj (nie jestem pracownikiem Biedronki;) )

Właśnie wracam z Biedry. Jest tam dziwna promocja. Można kupić minimum 5 różnych produktów z listy 100 (lista w linku) i dostaje się voucher na wydaną kwotę do zrealizowania w maju. UWAGA - PRODUKTY SĄ MOCNO WYSPECJALIZOWANE - np. promocja tylko na dany ser o danej wadze, większe opakowanie już nie wchodzi...
Nie rozumiem, gdzie tu jest jakiś knyf.  Wychodzi na to, że można zrobić zapasy np. sera żółtego i kukurydzy jak na wojnę, a z uzyskanych voucherów kupować przez miesiąc inne produkty... 

http://www.gazetawroclawska.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/akcja-biedronki-100-darmowych-produktow-z-okazji-100lecia-odzyskania-niepodleglosci,13079019/
Podziękowali 3Yucami AN_3 sylwia1974
«134567

Komentarz

• Po prostu chcą w ten sposób wypchnac to, co im nie schodzi. Na pewno nie stracą
    Podziękowali 1Malgorzata
  • Dziękuję za info. 100 w kieszeni.
  • wpływa zakazu handlu w niedzielę :) zarobią więcej niż we wszystkie handlowe niedziele kwietnia gdyby było otwarte 

wiadomo, ze prócz tych produktów z przeceny, zawsze wrzuca się coś jeszcze:) 
  • Ja wrzuciłem tylko to co na 100%. Jak nie zbankrutują do maja to traktuje jako prezent :) 
    Podziękowali 1Bea
  • 100 zł w kieszeni? Przecież maksymalna wartość vouchera to 50 zł?
  • Na dwa paragony :)

Podziękowali 1Bea
  • A w Biedronkach te 100 produktów jest jakoś oznaczone czy trzeba patrzeć na listę w necie?
  • Oznaczone. Sa nawet sensowne, z długim terminem. Mleko, woda, pasta do zębów.
  • A przejdę się ;) 
  • Tylko  dziś? 
  • edytowano 10 kwiecień
    Tak, tylko dzisiaj. Zrobiłem jeszcze ekstra rundki. Dokupiłem mleka, ryżu, cukru, przecieru podliszki, past i mineralnej itp i zakupy za 250 w maju gratis :)
    Małgorzata ma rację, ludzie kupują przy okazji inne rzeczy. W dodatku do każdych wydanych 50 biedra daje punkt. 7 lub 9 punktów to 10% rabatu na zakupy.

Więc znów będzie się opłacało kupić duzo i wiążą klienta. Sprytnie. Bardzo sprytnie.
  • O naiwni. I dostajecie do paragonu świstek, że macie bon na maj? I jaka dają Wam pewność, że go uwzględnia? U nas po świętach w Biedronce była taka akcja. Usłyszałam że 'bon nie wchodzi' i mogę dobijac się telefonicznie do biura obsługi klienta i to wyjaśniać, ale nikomu się nie udało, a kasjerka i kierowniczka są bezradne.
    Nawet nieschodzacego towaru nikt Wam za darmo nie da, ale życzę z całego serca, żeby zapas taniej pasty do zębów rzeczywiście trafił Wam się za free.
    Podziękowali 1Agax4
  • podobno jak się wbija te kartę moja biedra, to póżniej guzik z reklamacji  :) 
  • A to dziwne bp mi kupon na 20 zl wszedl u zamiast 150zl zaplacilam 130
  • Nie sadze zeby Biedra pozwoliła sobie na zrobienie tylu ludzi w bambuko. Podejrzewam ze bon wejdzie normalnie.
  • Auchan sobie kiedyś pozwolił.
    dawal kupony na mniejsze kwoty - 30pln i 50pln.
    nikt ze znajomych, my również nie wykorzystaliśmy, bo za każdym razem było „kupon nie wchodzi” ;) 
    Miejmy nadzieje, ze Biedronka się lepiej postara.
    Tesco zawsze radę dawało ;) 
    Podziękowali 1Dorotak
  • edytowano 10 kwiecień
    jak kupony biedry nie wejdą , to będą mieli tłumy jak przy torebkach Wittchena w Lidlu 
    :) :) 
  • Myśle, ze Biedra nie pozwoli na taki nr
  • edytowano 10 kwiecień
    Może wejdą, ale będzie 'maj wysokich cen' albo 'maj resztek towarowych'. Tak jak z promocją na pampersy 3 paczki w cenie 2, w zadniej Biedronce nie było innego rozmiaru niż 3, a następnego dnia po promocji od 7:00 pełna rozmiarówka wyciągnięta na sklep ;)
    Podziękowali 2tymka Malgorzata
  • Jakby nie było, kto dziś zaryzykował, w maju zaoszczędzi. 
  • I żeby nie było,.też dostałam dziś bon na jakieś 18zl i dopiero wtedy się kapnelam, co ci ludzie tacy jak wściekli biegają po tej Biedronce a panie wykładające towar k.wią, że nawet na siku nie poszły :P 
  • Dorotak, straszne czarnowidztwo uprawiasz, naprawdę.

• Dorotak powiedział(a):
    Może wejdą, ale będzie 'maj wysokich cen' albo 'maj resztek towarowych'. Tak jak z promocją na pampersy 3 paczki w cenie 2, w zadniej Biedronce nie było innego rozmiaru niż 3, a następnego dnia po promocji od 7:00 pełna rozmiarówka wyciągnięta na sklep ;)
    No właśnie w zadnej nie bylo 3ki! Czyli wszystkie pojechały do was;)
  • W naszej Biedronce tłumów nie było,
    nie czytają górale wielodzietnych :lol: 
    Za to kto czyta to był :wink: 

Dzięki za info. Dostałam jakiś sms rano ale go zignorowałam,dopiero tutaj doczytałam o akcji.
    Normalnie to pojechałabym dziś na Biedronkę,zrobiła zakupy i nawet nie zauważyła że taka akcja jest,
    jak to ja... :lol: 
    Podziękowali 1Agnicha
  • Malgorzata powiedział(a):
    podobno jak się wbija te kartę moja biedra, to póżniej guzik z reklamacji  :) 
    Reklamacje rządzą się swoimi przepisami.
    Biedronka nie może być ponad przepisami obowiązującymi w PL.

My kupiliśmy grilla w Lidlu.
    kojarzylam tylko mniej więcej porę roku ;) 
    paragonu nie znalazłam, w historii płatności bankowej tez nic nie umiałam wyszukać, bo przy zakupie grilla robiliśmy tez inne zakupy.
    spakowalam go w pudło, pojechałam do sklepu, reklamacje przyjęli po nr ( jakimś tam) na pudełku.
    potem info ze reklamacja przyjęta, nie czekaliśmy nawet do końca czasu na reklamacje i podjechaliśmy z pytaniem „co dalej”, od ręki zwrócono nam za grilla bo stwierdziła kierowniczka sklepu „coś długo to trwa” ;) 
  •  A ja nie wiedziałam a już za późno 
  • Biedronki teraz do 22 pracują ;)
  • ludzie ludziom zgotowali ten los
    Podziękowali 2Agnicha Nika76
  • Biedronka często ma takie oferty. Dzisiaj nie planowałam zakupów więc nie skorzystałam, ale pastę do zębów kupuję zawsze jak jest 3 za 2, mydło w płynie teraz było 2 i 2 gratis czyli wychodziła połowa ceny.Warto wchodzić na ich stronę bo oni na sklepie słabo promują takie obniżki. Jest też, że jak wydasz powyżej 50 złotych to np.masło masz za pół ceny itp.

Teraz Rossmann ma swoje 55%. Jak ktoś używa to warto na zapas kupić mazideł.

• 55% z aplikacja Rossmann.
    korzystam, kupuje wtedy te lepsze „cenowo” ;) 

choc jak wczoraj weszłam do Ross i zobaczyłam rzesze „gimbazy” mazającej się czym popadnie i wszystkim co w ręce w padło - testery ofkors zjechanie do końca, wiec brały jak leci to odechciało mi się zakupów :( 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.