Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Promocja w Biedronce - 100 produktów za darmo - tylko dzisiaj (nie jestem pracownikiem Biedronki;) )

124

Komentarz

  • Bo to mogą zrozumieć tylko kobiety, zdecydowanie  :D
    Podziękowali 1Barbasia
  • Chyba się wam nudzi. Nic do roboty nie macie? 
  • Już nie :smiley: 
  • Nie wiesz ze najlepiej się tu uaktywnia jak robota czeka duża? :-) 
  • edytowano kwiecień 2018
    No ja to czytam bo właśnie powinnam coś... Ale jutro zrobię.. :-) dziś jakiś dzień ciężki... Pogoda czy co.. Spać ide
  • Jutro piątek 13, lepiej nic nie robić, kto wie co się czai za szafa, w szufladzie ze skarpetami czy za krzakiem w ogródku... ;) 
    Podziękowali 1Barbasia
  • Wysłałam wszystkie czarne koty do „somsiada”  :p
  • edytowano kwiecień 2018
    Na spacer?
    jeszcze nie wszystkie sklepy pozamykane ;) i jaka promocja wyskoczy i co wtedy, hę? ;) 
    a na spanie to za wcześnie ;) 
    Podziękowali 1Rien
  • Agnicha, drzemki za dnia to moja specjalność ;) 
    ja jak dziecko, najlepiej byłoby jedna koło południa i druga po południu ;) 

    dzus wzięłam tabletkę na katar, farmaceutka napomknęła ze może mnie przymulić albo pobudzić, no i pobudziła ... ale co chałupy ogarnelam dziś to powinnam po takiej robocie na urlop pójść :smiley: 
  • W sumie na tyle zabawny wątek że czytam dla śmiechu. 
  • O tej porze to juz nie robota, a lozko czeka  :D
  • Robota już dawno zrobiona.
  • W Rossmannie na promocji -55% nie trzeba trzech rzeczy kupić, przeceny wchodzą nawet na jedna sztukę. Wiec jeśli komuś zależy na jednym kosmetyku to jak najbardziej się da.


    kupilam wczoraj korektor -Maybelline „The Eraser Eye”  i jest .... cudowny! 
    Deklasuje te, które były używane dotychczas i bardzo je lubiłam, także idę dokupić zapas ;) 
  • edytowano kwiecień 2018
    PawelK powiedział(a):
    Tylko w temacie wątka o TEGO TYPU PROMOCJACH GDZIE RZUCA SIĘ TŁUM 
    I jest to sterowanie tłumem ludzi przez markety 
    Tego nie lubię i nie chodzę na takie promocje jak ta w Biedrze co się była odbyła 
    Kurcze, no ja za głupi jestem. Jak rozróżnić, kiedy zaczyna się sterowanie tłumem? Jak jest promocja minus 10% to kupować, a jak więcej i wyraźnie więcej ludzi w sklepie, to już nie? Tylko jak rozróżnić, że wyraźnie więcej, wiem liczyć ile koszykow zostało na stojakach. I wtedy rezygnujemy z zakupów w tym sklepie, nawet jak zawsze tu kupujemy i jedziemy tam gdzie drożej.  A jeżeli już kupujemy jednak, to broń Boże nie na więcej niż tydzień do przodu. Bo dajemy się sterować, a to jednak wiocha trochę. Dobrze kombinuję?


    Nie...
    To chyba nie tak...

    My np dużo kupujemy w Makro.
    Przez długi czas było tak, że duże opakowania czegoś były sporo tańsze, niż małe, potem się zrównały, a teraz bywa, że warto kupić coś w małych opakowaniach, ale wielu nadal z rozpędu kupuje duże myśląc , że zaoszczędza. 

    Mój mąż jest specjalistą w tej dziedzinie, bo zawsze patrzy na cenę za litr czy za kg, a nie za opakowanie i wyłapuje te "oszustwa" bezbłędnie.
    Raz obok siebie stały dwie kawy.
    Jedna kilogramowa i druga 1100 g , na tej 1100 gram było napisane 10 % gratis ( super! gdyby nie to, że ta kawa była o 15 % droższa. A niektórzy na to nie patrzą i nie obliczają i nie myślą, tylko wiedzeni napisem "promocja" i "gratis" ( taka nowa religia) kupują bezmyślnie.

    Myślę , że o to chodzi @PawelK ;
  • hipolit powiedział(a):
    W Rossmannie na promocji -55% nie trzeba trzech rzeczy kupić, przeceny wchodzą nawet na jedna sztukę. Wiec jeśli komuś zależy na jednym kosmetyku to jak najbardziej się da.


    kupilam wczoraj korektor -Maybelline „The Eraser Eye”  i jest .... cudowny! 
    Deklasuje te, które były używane dotychczas i bardzo je lubiłam, także idę dokupić zapas ;) 
    A da radę przy sporych cieniach po oczami? Ja mam cienką skórę po oczami i duże cienie - zwłaszcza teraz, gdy słabo się wysypiam, bo karmię. Bez korektora to trochę jak zombie wyglądam i szukam czegoś sensownego...
  • Hania powiedział(a):
    hipolit powiedział(a):
    W Rossmannie na promocji -55% nie trzeba trzech rzeczy kupić, przeceny wchodzą nawet na jedna sztukę. Wiec jeśli komuś zależy na jednym kosmetyku to jak najbardziej się da.


    kupilam wczoraj korektor -Maybelline „The Eraser Eye”  i jest .... cudowny! 
    Deklasuje te, które były używane dotychczas i bardzo je lubiłam, także idę dokupić zapas ;) 
    A da radę przy sporych cieniach po oczami? Ja mam cienką skórę po oczami i duże cienie - zwłaszcza teraz, gdy słabo się wysypiam, bo karmię. Bez korektora to trochę jak zombie wyglądam i szukam czegoś sensownego...
    Powinien. Ja mam dość paskudne, choć nieduże przebarwienie jeszcze jedno i daje sobie z nim radę praktycznie w 100% 
    Podziękowali 1Hania
  • A moze coś na cere bardzo naczynkową możecie polecić?
    Podziękowali 1Pola
  • @szczurzysko, ja tu nowa jestem... Nie wiem, gdzie Ty bez tych palm :). Uwielbiam palmy, ale jak Towarzystwo przednie i morze, i piasek , i wiatr, to może faktycznie da się po promocji (rzecz jasna) jakoś wbić? ;).

    @hipolit... dzięki. Ja tylko do śledzenia takiego zdrowia nie mam ani chyba takiej determinacji. Ale do tematu jeszcze wrócę, bo czasem czuję, że będę musiała tak kiedyś odpocząć, bo uwielbiam też łażenie po górach, ale chyba muszę spróbować i plackiem paść.
    Podziękowali 1hipolit
  • Rien. U mnie wszystko, co wypisalas. Palm nie ma. Na morze patrzec nie moge. Ludzi, turystow, malo. 
    Na polnocy, wiec dla nie lubiacych upalow. Wciaz w obrebie UK, ale maksymalnie na polnoc.
  • Ula powiedział(a):
    A moze coś na cere bardzo naczynkową możecie polecić?
    Masakra z tymi naczynkami. Ja przez pierwszą godzinę po nałożeniu podkładu wyglądam ok, a potem czerwone poliki. . .wrrr 
  • Dlatego lubię rossmannowe promocje, bo kupić mogę wtedy to, co normalnie wg mnie za dużo kosztuje ;) 
  • Hebe tez ma teraz -40% ;) 
  • edytowano kwiecień 2018
    Ktoś pisał o Yves Rocher, ja też jedną z tych najgorszych klientek co kupują pomadkę za 6.90 i dostają szampon gratis, ale jeśli chodzi o ich naturalność to chyba nie jest tak do końca, kiedyś krążyła taka lista kosmetyków , których należy unikać, i te jak najbardziej tam były. 
    Podziękowali 1tymka
  • Tak mi się promocją z innych czasów przypomniała. Jak miałem z 7 lat i byłem z mamą w aptece, to mama stoczyła kłótnię z kolejką, czy na mnie też przysługuje paczka podpasek, bo dawali po jednej :)

  • Skoro dawali po jednej na kolejkowicza ,to na ciebie tez powinna być !
    Podziękowali 1mamababcia
  • Swego czasu jeden ze sprzedawców Aliexpress wystawił cienkie puchowki za grosze.
    info na grupie rozeszło się lotem błyskawicy :smiley: 
    w jeden wieczór ( kilka godz) kupiono u niego ponad 30 tys kurtek hahaha, przy okazji kupując inne towary u niego. Sama zamówiłam pierdylion rzeczy za oszałamiające 10-12 zł ( ciut ponad dychę).
    wszystko przyszło, nawet szybko, tylko kurtek ni widu ni słychu.
    maz na info ze kurtki w przeliczeniu po 1.03 pln był zdziwiony ze tylko trzy szt zamówiłam :smiley: : 
  • Wtedy empik mi anulowal większość, tzn. zostało coś przecenione o noralne 30 % + dodatkowy koszt przesyłki spowodowany wielkością pierwotnego zamówienia. Oj, maja u mnie duży minus do tej pory. Przesyłki nie odebrałam, choc za ta przesyłkę i tak chyba nie oddali.
  • jukaa powiedział(a):
    Cebuli dziś nie jadłam, ale szukam jakiś fajnych promocji na sportowe męskie buty. Ktoś, coś?
    @andora , @Elunia , @hipolit ?
    50style, tam zaglądam bo mam najbliżej ;) 
  • Byłam w Biedrze po pampersy, nie wiem o co w tym chodzi, ale wydawalam 50zl na paczkę pampersów i jakieś pierdoły na obiady w tym tyg a dostałam rabat do wykorzystania za 20zl w przyszłym tygodniu. 
    To już chyba mój 4 taki kupon i żaden nigdy nie wszedł.
    Ale za to po miesiącu albo dłużej w końcu pełna rozmiarówka pampersów :D 
  • @Paniwiosna, my może nie jemy często piizzy ale preferujemy małe lokalne pizzerie, takie gdzie dbają i klienta i z każdego się cieszą. Główna zasada to tylko zamawiać pizzę z popularniejszymi składnikami (żadnych owoców morza!) I jest git;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.