Seksedukatorzy pozywają rodziców

Gazeta Wyborcza” oraz internetowy portal LGBT zachęcają do zbiórki pieniędzy na pozew przeciwko organizacji rodzin wielodzietnych, która skutecznie sprzeciwiła się szkodliwej działalności seksedukatorów w polskich szkołach.Zbiórkę pieniędzy prowadzą Fundacja na Rzecz Różnorodności Społecznej, Kampania Przeciw Homofobii i Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej. Razem z nimi pozew przeciwko rodzinom wielodzietnym złożyć chce Małgorzata Fuszara, była pełnomocnik w rządzie PO-PSL, odpowiedzialna za wdrożenie genderowej konwencji przemocowej, oraz Marta Konarzewska, nauczycielka i homoseksualna celebrytka, autorka broszury „Warsztaty anty-homo i antytransfobiczne”, uczestniczka akcji „Szturm na Szkoły”, w 2015 r. usunięta z Parady Równości za obsceniczność.Seksedukatorzy kilka razy próbowali zmusić odważne rodziny wielodzietne, żeby przestały ostrzegać przed deprawacyjnymi zajęciami w szkołach, ale pomoc prawników Ordo Iuris powstrzymywała ich przed rozpoczęciem kosztownego procesu sądowego.

Dopiero nasza kampania „Chrońmy Dzieci!” uświadomiła tysiącom rodziców prawdziwą treść zajęć prowadzonych przez niektóre organizacje pozarządowe. Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało na swoich stronach raport Ordo Iuris oraz usunęło niebezpieczne przepisy z rozporządzenia określającego program szkolny.

Uderzyć w dzieci i zniszczyć rodzinę

Środowiska promujące rozwiązły i homoseksualny styl życia działają według długofalowego planu. Teraz wiedzą, że muszą zniszczyć wszystkich, którzy bronią najmłodszych przed demoralizacją i stoją na straży prawa rodziców do wychowania własnych dzieci.

Słusznie obawiając się wystąpienia na drogę procesową przeciwko prawnikom z Ordo Iuris, za cel wybrali sobie stowarzyszenie rodzin wielodzietnych.Organizacje seksedukatorów oraz lobbyści homoseksualni już chwalą się, że ich zbiórka na koszty procesów przyniosła ponad 15 000 zł. Mają też wsparcie „Gazety Wyborczej”, organizacji LGBT i sieci międzynarodowych powiązań. taka wiadomosc dostałem od nich  http://ordoiuris.pl/aktualnosci?page=0
Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.