Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dom Savii jest na sprzedaż

2»

Komentarz

  • Dom jak marzenie  <3
    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano maj 2018
    U nas kuchnia przechodnia i też musi być porządek ale lubię ład w kuchni:)
  • edytowano maj 2018
    cóż - dom piękny, w Warszawie mieszkanie 100 metrowe 6 km od centrum kosztuje o 100 tys więcej, ale jeśli ktoś chce się związać z Żyrardowem (piękne miasto) to polecam to miejsce, znam je bardzo dobrze. Natomiast dla rodzin związanych ze stolicą - odpada ze względu na dojazdy - taki dom byłby tylko sypialnią. 
    Agnicha - to nie sa klimaty Grodziska Mazowieckiego - gdzie Rzym a gdzie Krym. Tam są same lasy..
    Podziękowali 1apolonia
  • z małymi dziećmi. Większe (nastolatki) miałyby już problemy z dojazdami.
    Podziękowali 2MonikaN Berenika
  • w tej ofercie super jest to ze masz już wszystko urządzone, zrobiony ogród, nie musisz nic robić, doprawdy ktoś musi mieć mocny powód (dojazdy?) aby wyprowadzać się z takiego domu gdzie się tyle zainwestowało po zaledwie 15 latach.
    Podziękowali 2MonikaN Berenika
  • Ech, fajny. Też tam kiedyś byłem. 
  • A ja w tzw. miedzyczasie posluchalam wlasnej rady i wywalilam jedna sciane w domu :) 35m sypialnii, a w niej tylko lozko i garderoba. Uwielbiam ta przestrzen!
  • Oj tam, sypialnia to ma byc do kochania a nie do biegania ;)
  • Troche wiecej wyobraznii @Rejczel ;)

    A tak na serio, to z dwoch zapyzialych troche pokojow na podaszu zrobil sie(tzn zrobi, bo robota jeszcze nie skonczona) chyba najladniejszy pokoj w domu. A przynaumniej najciekawszy, bo z roznymi ciekawymi rozwiazaniami :)
  • @mader remont i to taki generalny, ze zmiana okien i podłóg, wstawianiem nowych okien w dach i przesuwaniem schodów na poddasze i tak jest, wiec jedna ściana w te czy we wte przy tym syfie nie robi już różnicy ;)
    Tez mamy taka koncepcje, zeby połączyć super nowoczesność z rustykalnoscia, ale nie zagracac, nie upiększać, tylko dać jakieś akcenty. Udało nam sie kupić 200-letnie drzwi od szafy np. Na jednej stronie Nepomucen, na drugiej Teresa. Będą robić za zagłówek łóżka. Zdjęliśmy boazerie i wyszły piękne belki drewniane. Ale za to ściany będą surowe, szare, a sufit, położony na tych belkach z przezroczystego pleksi. Dwie lokalny zamieniamy na okna kolankowe, bo nie lubię tych załamań w ścianach, wole prostotę.
    Ok, mogłabym długo, bo mnie temat strasznie kręci, ale oszczędzę ;)
    Podziękowali 3OlaN. Aga85 Malia
  • Mnie też się podoba łączenie stylów i bardzo lubię przestrzeń, jestem ciekawa efektu końcowego.
    Pochwal się @Maciejka jak wyszło 
  • Zapraszam na wizje lokalna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.