Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Soczewki

2»

Komentarz

  • @AgataZi ;
    Żona jest b. piękna, odwracałaby uwagę od superauta.
  • A, no to racja, trzeba ją oszpecić, lepiej niech sie gapia na Priusa, bo pewnie masz Priusa?
  • Rejczel powiedział(a):
    A, no to racja, trzeba ją oszpecić, lepiej niech sie gapia na Priusa, bo pewnie masz Priusa?
    E-NV200 Combi.
  • O psia krew! I jeszcze te okulary! Oszalalabym, no oszalalabym :p
  • Wujek Song na przyklad :)
  • edytowano maj 2018
    Żona ma twarz trochę jak Patsy Kensit, trochę jak Małgorzata Wassermann.

    Właśnie widzę, że wyszedł nowy model naszego auta. Dobrze, że żony się nie wymienia na nowszy model.
  • Ach Ty szczesciarzu :) A Ty wygladasz jak Pierce Brosnan, czy tak? :)
  • edytowano maj 2018
    Rejczel powiedział(a):
    Ach Ty szczesciarzu :) A Ty wygladasz jak Pierce Brosnan, czy tak? :)
    Jak schudnę i trochę przypakuję.

    edit: No i zbieram na starą Teslę dla żony.
  • Gruby Pierce Brosnan tez jest okey :)
  • Jak mozna tak komus powiedziec? :#
    Podziękowali 1NC500
  • Jednak to forum jest bezcenne! Muszę się przyznać, że właśnie chciałam kupić dziś te nakładki... :p
    Ale jestem kierowcą vana, więc chyba nie wypada :p
    Podziękowali 2NC500 AgaMaria
  • edytowano maj 2018
    Malgorzata powiedział(a):
    Ten 
    E-NV200 pasuje idealnie do tych brzydkich okularów @Song_Hongbing ;
    Bo też jest brzydki. 
    To Evalia, podgrzewane dwa fotele i kierownica, tył faktycznie ucięty jak w dostawczaku.
    Teraz dwukrotnie zwiększyli baterię, nie załapaliśmy się :'( .
    Tola powiedział(a):
    Te nakładki to dla stereotypowego kierowcy pekaesa :)

    :D :D  :D  :p B)
    Śmiejcie się śmiejcie, jak nam poprzednie syn połamał to się w ogóle autem jeździć nie dało.
  • A mężowi można kupić? :smiley: 
    @Rejczel ja miałam podobną checę jak zakładałam ślubnemu soczewki. Po pół godzinie udało się na jedno oko i zaczął wrzeszczeć że go uwiera i mam natychmiast zdjąć. 
    Podziękowali 1Rejczel
  • Soczewki są ok. Przynajmniej nie ma oporu u dzieci by nosić, w przeciwieństwie do okularów.
  • edytowano maj 2018
    No to trudno, jeśli w okularach wyglądam starzej. Nie wiem, czy tak jest? Mam nadzieję, że nie. Okulary są dowcipne.
    Ale wiele z was nosi soczewki...ech. Teraz rozumiem, że pewnie w ogóle wiele osób w pracy ma wadę wzroku, tyle, że tego nie widać. 

    Cart znam temat różnych mocy w pewnym wieku. Gdy chcę nagle coś przeczytać, na nosie mam minusy, a pod ręką brak okularów do czytania, to ściągam okulary i przybliżam kartkę do oczu.
    Najczęściej na przykład teraz jestem w domu w okularach do komputera. Nadają się do zmywania naczyń, ale na przykład do obrania marchewki muszę już założyć takie do czytania. Czyli idziemy do kuchni grzecznie z dodatkowymi okularami.

    Między innymi z powodów okularowych nie przepadam za używaniem netu na telefonie w tramwaju. No bo dopiero, co wsiadłam, dopiero co zamieniłam zwykłe na te przyciemnione albo odwrotnie i teraz miałabym znowu zakładać te do bliży?
    Poza tym tych do czytania nie noszę w torebce. Leżą na biurku. A w pracy w szufladzie.
    Do dali mam ponad minus 6, do komputera minus 5, a do czytania minus 4.
    I te przyciemnione, a do tego kapelusz. Chłe, chłe.

    A w samochodzie na autostradzie podawałam mężowi okulary zwykłe albo zaciemnione. Przydałam się jako asystentka.
  • Okulary to duża część mego życia. Do tego ostatnio staram się czasem mieć też ładne etui na okulary.
  • Ale przyznaję w soczewkach pewnie widzi się lepiej, pewnie szerszy obszar widzenia, bo jednak na widoku nie ma tych ramek okularowych.
  • Szkla z dioptriami ujemnymi bardzo pomniejszaja oczy a im wieksza wada tym wieksza dioptria a mniejsze oko niestety. Jakbym miala wybor to wolalabym nie nosic okularow ale wtedy nie poznalabym na ulicy wlasnej mamy ;) 
    No i w oku tez nie dalabym rady gmerac wiec soczewki nie dla mnie, szkooooda.
  • Od 20 lat noszę soczewki miesięczne. Nie wyobrażam sobie życia bez.  
    Podziękowali 3MAFJa AgaMaria Milamama
  • @Rejczel, teraz jest taka technologia, ze ja, przy mojej znacznej wadzie, mam ciensze i lzejsze szkla, znaczy plastik od wielu osob, z mniejszą wadą. Tylko,  ze inwestują w najnowszą generację, zeby mi lekko na nosie było.
    Podziękowali 1AgaMaria
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.