Wspomagamy zbiórki na operacje, rehabilitacje, sprzęt , na pomoc osobom starszym itd.

W związku z dyskusją o niepełnosprawnych "wykluła się"  pewna propozycja - by raz np w tygodniu udostępniać w konkretnym wątku apele o zbiórkę pieniędzy na operację lub rehabilitację niepełnosprawnych  i tym samym zachęcić do wpłacania na ten cel choćby drobnej kwoty (bo liczy się każda złotówka) - to może być nasz sposób by pomóc dla potrzebującym Można wspomóc cel raz w tygodniu lub raz w miesiącu  - jak kto może. Pomóżmy - bo warto pomagać ! :) :)
zapraszam do udzielania się :)
jeśli macie jakieś uwagi lub propozycje jak powinno wyglądać typowanie takich zbiórek (bo jest ich bardzo dużo) to zapraszam do komentowania
a poniżej link do zbiórki dla Jarka - bardzo trudna sytuacja - sprawmy by Jarkowi i jego Mamie było choć trochę łatwiej w życiu

Komentarz

•  Może jakaś licytacja internetowa?
    Jeżeli nie ma bardziej potrzebujących stąd?
    Wątek jest cały czas przypięty.
    Podziękowali 1monia3
  • Dzięki. Dziś wplacam. Podbijajmy wątek. 
    Podziękowali 1monia3
  • @Elunia w sensie takiej co to podbija się kwotę za jakiś produkt a kwota idzie na konkretny cel? pytam bo ja dziś zamotana jestem na maksa i nie wiem dokładnie co masz na myśli ;)
  • Jeżeli mogę się podczepić pod link to my zbieramy na Maćka, syna naszych znajomych tak jak w przypadku Jarka każda złotówka może pomóc będziemy wdzięczni jak roześlecie dalej tę wiadomość

• edytowano 18 maj
    @Elunia nie wiem czy łatwiejsza jest zbiórka bo wtedy każdy może wpłacić chociaż złotówkę a przy licytacji trzeba przebijać kwotę i wtedy nie każdy może się zaangażować bo np. może tylko pewną drobną kwotę wpłacić - nie wiem czy jasno napisałam o co chodzi :)
  • średnia rodzinka powiedział(a):
    Jeżeli mogę się podczepić pod link to my zbieramy na Maćka, syna naszych znajomych tak jak w przypadku Jarka każda złotówka może pomóc będziemy wdzięczni jak roześlecie dalej tę wiadomość

Jasne że tak

No kochani uczestnicy forum wspomóżmy Jarka i Maćka choć drobną kwotą. To będzie nasza realna pomoc dla Nich
    Podziękowali 3Elunia edytam kika0
  • Hop. Podbijamy  :)
    Podziękowali 1monia3
  • up

Podziękowali 1monia3
  • Up
    Podziękowali 1monia3
  • Mi cały czas chodzi po głowie zuczycha i malutki Franio.
    Czy wiecie jaka jest możliwość wsparcia ich?
    Podziękowali 3nowa Elunia MAFJa
  • edytowano 19 maj
    @edytam nie mam pojęcia
    jeśli są to osoby związane z forum to moze osobny wątek bo pewnie cześć osób może chcieć wspomóc osoby związane z forum a tu może taki link zginąć za chwile w gąszczu innych linków ? 
    Albo wrzucic linki związane z Nimi za tydzień by za dużo naraz linków nie podawać by nie zgubić się w ich nadmiarze? 
    Podziękowali 1edytam
  • Może ktoś kto ich zna założy zbiórkę na się pomaga? O ile nie mają.
    Podziękowali 1edytam
  • hop
    Podziękowali 1monia3
  • up
    Podziękowali 1monia3
  • Podbijam.
    Podziękowali 1monia3
  • Gdzieś była zbiórka matki czworga dzieci, chorej na raka, której mąż popełnił samobójstwo. nie mogę teraz znaleźć, gdyby ktoś znalazł to proszę o link.
  • Up
    Podziękowali 1monia3
  • Elunia powiedział(a):
    Gdzieś była zbiórka matki czworga dzieci, chorej na raka, której mąż popełnił samobójstwo. nie mogę teraz znaleźć, gdyby ktoś znalazł to proszę o link.
    Elunia niestety nie widzialam takiego linka
  • edytowano 22 maj
    Nowy tydzien wrzucam link z pilna zbiorka

prosze wspomozcie - tu pilna sprawa - trzeba zebrac ogromne pieniadze ale kazda zlotowka sie liczy!

Podziękowali 1edytam
  • Przypominam tez o pomocy dla Jarka I Macka w pierwszych postach sa linki do ich zbiorek - zrobmy co sie da by mieli latwiej w zyciu

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.