Komentarz

• Ja tam slyszalam Iwona odpusc, a nie mamo. Niezaleznie od sympatii do ww pani to pisowi niezle wychodzi szczucie na siebie ludzi. Jakie to ma znaczenie ze rozne strony polityczne wykorzystuja protest. Istotne jest ze niepelnosprawnym i im opiekunom nalezy pomoc zamiast rozdawac kase na prawo i lewo w celu przekupowania wyborców.
    Podziękowali 2Elunia Coralgol
  • Od początku wydawało mi się, że jest polityczny, choć nie czytałam artykułu.
    Trzeba pomóc, ale tu nie chodzi tylko o pomoc. 
  • apolonia powiedział(a):
    Ja tam slyszalam Iwona odpusc, a nie mamo. Niezaleznie od sympatii do ww pani to pisowi niezle wychodzi szczucie na siebie ludzi. Jakie to ma znaczenie ze rozne strony polityczne wykorzystuja protest. Istotne jest ze niepelnosprawnym i im opiekunom nalezy pomoc zamiast rozdawac kase na prawo i lewo w celu przekupowania wyborców.
    faktycznie, mówi Iwona
    co nie zmienia faktu że zatykanie ust ręką niepełnosprawnemu to jest stosowanie przemocy, i to jest wredne
  • Jak ją ktoś dotknął, to ,,pan mnie molestuje"
    Jak ona zatyka usta komuś, to co to jest...?
    Podziękowali 1Prayboy
  • otóż to właśnie
  • 0:55- Adrian albo Kuba "odejdźmy już, odejdźmy już, odejdźmy już..." do 1:40, na moje Adrian...
  • "mamo odpuść, proszę cię odpuść"  :'(
    Podziękowali 1Bea
  • protest juz komentuja media zagranczne

• Dorosłego faceta potraktowała jak małe dziecko. Gdzie ta godność o której mówią?
  • Gdzie jest to nagranie? Z tego twitterowego mi się nie otwiera. Jeśli tak się zachowuje,  to jest to oczywiście naganne.

Pytanie, czy bez wznowienia protestu weszlyby te refundacje na pieluchy i inne " bez limitow". Wiadomo, że rząd nie miał tego w planach.  Teraz takie pierdoly jak transparent po angielsku. Czy to jest problem? Jak byłam w USA to przed Białym Domem koczowali ludzie z napisanymi odrecznie transparentami przeciwko działaniom wojennym USA i nikt ich nie przeganial.
  • Ciekawe jakby odpuściła, wzięła torebkę na ramię, ucałowała syna w czoło i poszła, co pisaliby pismaki. Wydaje mi się, że suka byłoby jednym z łagodniejszych określeń.
  • ten trasparent jest ciekawy ..... mnostwo osob tu na forum oburzalo sieI(calkowicie slusznie), ze wszedzie sie infatylizuje protestujacych nazywajac dziecmi.... tymczasem na tym transparencie bylo napisane polskie niepelnosprawne dzieci blagaja o godne zycie ... - to bardzo ciekawy zabieg - wiadomo, ze dzieciom czesto bardziej sie wspolczuje ...
    Ale to tylko taka dygresja - nie do dyskusji ;)

Przypominam jest watek z linkami by wspierac niepelnosprawnych

• Tola powiedział(a):
    Gdzie jest to nagranie? Z tego twitterowego mi się nie otwiera. Jeśli tak się zachowuje,  to jest to oczywiście naganne.

Pytanie, czy bez wznowienia protestu weszlyby te refundacje na pieluchy i inne " bez limitow". Wiadomo, że rząd nie miał tego w planach.  Teraz takie pierdoly jak transparent po angielsku. Czy to jest problem? Jak byłam w USA to przed Białym Domem koczowali ludzie z napisanymi odrecznie transparentami przeciwko działaniom wojennym USA i nikt ich nie przeganial.
    PRZED a nie W, to chyba kluczowa różnica... 
  • Matko ale to smutne.....biedny chłopak....
  • @AB - tak, ale wszelkie transparenty były widoczne. Ci ludzie mieszkali w namiotach, u nas raczej ciężko sobie to wyobrazić, biorąc pod uwagę stan podopiecznych, chodzi zwłaszcza o dostęp do łazienek.

To przygnębiające, że do czegoś takiego się uciekli, muszą być mocno zdesperowani. Jednak jest to okropne - spanie na podłodze, pod okiem kamer. Nie wierzę w tłumaczenia, że skłoniło ich do tego "parcie na szkło". Prawda jest taka, że rządzący nadal mieliby to d...ie, gdyby nie ten protest i to właśnie w takiej formie. Gdyby był jeden dzień marsz na ulicy, to by nadal odsuwali decyzje w czasie.
    Podziękowali 1apolonia
  • a w ogóle wolno wywieszać transparenty NA budynku sejmu? 
  • Niedobrze się robi, jak się widzi jakichś pajaców z PO czy panią Scheuring-Wielgus, którzy perfidnie wykorzystują tę sytuację. Niestety, efekt psychologiczny jest taki, że opinia publiczna, słusznie brzydząc się platformersami, przenosi niechęć na grupę niepełnosprawnych, trywializując ich postulaty. Myślenie mniej więcej jak prezentowane przez Klarcię _ "czego się rzucają, a już dostali pampersy, chcą tylko kasy, chcą wypromować samych siebie".
  • Zresztą protest dobiega końca. Jedna z protestujących informuje, że odcięto im dostęp do prysznica.
  • Tola powiedział(a):
    Niedobrze się robi, jak się widzi jakichś pajaców z PO czy panią Scheuring-Wielgus, którzy perfidnie wykorzystują tę sytuację. Niestety, efekt psychologiczny jest taki, że opinia publiczna, słusznie brzydząc się platformersami, przenosi niechęć na grupę niepełnosprawnych, trywializując ich postulaty. Myślenie mniej więcej jak prezentowane przez Klarcię _ "czego się rzucają, a już dostali pampersy, chcą tylko kasy, chcą wypromować samych sie5 bie".

Ja popieram nadal pomoc niepełnosprawnym
    Tylko to co zrobiła Hartwich to już pisałam wcześniej 
    To strzał w stopę środowisku tych osób.
    Tak wygląda wykorzystywanie ludzi do celów politycznych opozycji
    Bo raczej od jakiegoś momentu protest taki się zrobił
    Pomijam kłamstwa pani Hartwich o sytuacji bezrobotnego syna.

Natomiast że nikt nie grzmi o przemocy na niepełnosprawnym w oczach kamer 
    To jest to szokujące , bon kto jak kto ale przeciwnicy "klapsa " powinni rzędem stać pod drzwiami sądu i prokuratury.
    I tak oto opozycja pokazuje gdzie ma niepełnosprawnych oraz czym jest dla nich przemoc .

Szokujące

I współczuję temu panu na wózku tej konkretnej sytuacji. 
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Też byłam przed Białym Domem, fotki są i nie wyobrażam sobie, żeby Ci wszyscy agenci secret service kogokolwiek z ulicy wpuścili. Takie arcydemokratyczne państwo, a taki zamordyzm. A u nas w sejmie to chyba jakaś promenada spacerowa jest, no bo jak inaczej by się protestujący tam dostali?
  • Posłanka s-w chyba ich zaprosiła. ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.