mundial 2018

1235713

Komentarz

• Zdenerwowalam sie. Dawno nasi nie grali tak kiepsko. Senegalczykom za to energii nie brakowalo do konca.
  • edytowano 19 czerwiec
    W niemieckim TV komentowali że sędzia złamał reguły wypuszczając Tiago Cionka na boisko w momencie gry, pojawia się jakby znikąd na boisku nowy gracz ku zaskoczeniu wszystkich i  leci do pustej bramki strzelić  gola

obydwie bramki.... głupio stracone.

ale ja się tym meczem wogle nie przejmuje  :) ide zmywac 
    Podziękowali 1Rejczel
  • edytowano 19 czerwiec
    Maly tak mi skakal w brzuchu, pewnie slyszal te moje komentarze: Kryyyyska dawaj! Zabierzcie z tamtad tego Milikaa!!! Nieeeee! Taaaaak! Rozwalcie ten Senegal!!! Nic nie byyyyloooo!!!! itd. Musze zazyc lyzke Waleriany.
    Podziękowali 1madzikg
  • A temu to bym cos urwała za to jego dzisiejsze wielkie nietrafienie. Co za fujara!
    Podziękowali 2Quintana manatta
  • Po 5 minutach juz czułam że to będzie siara ... przełączyłam na tv kultura i obejrzałam fajny , polski film Miasto  z morza .  Jestem dumna z siebie bo to był lepszy wybór niż nerwówka i wielkie rozczarowanie z tak słabej gry naszych . 
     Tylko podglądałam mecz i stwierdzam , że jestesmy najgorszą drużyną jak do tej pory , na mundialu 
  • Patałachy  >:)
    Podziękowali 1Elunia
  • Mój T.mówi żółwie.
    Zamiast heden shoulders parówki reklamować. B)
  • I przez nich na uspokojenie jem wlasnie pierniczki, jeden za drugim.
  • A ja zeżarłam cała miskę lodów juz po meczu ..... ah
  • Quintana powiedział(a):
    Po 5 minutach juz czułam że to będzie siara ... przełączyłam na tv kultura i obejrzałam fajny , polski film Miasto  z morza .  Jestem dumna z siebie bo to był lepszy wybór niż nerwówka i wielkie rozczarowanie z tak słabej gry naszych . 
     Tylko podglądałam mecz i stwierdzam , że jestesmy najgorszą drużyną jak do tej pory , na mundialu 
    Ten film to adaptacja powieści Fleszarowej-Muskat, film dobry ale książka miodzio :)
    Podziękowali 2Quintana madzikg
  • Ten cały sport odbije się na mojej figurze :joy: 
    Podziękowali 2Quintana Marcelina
  • Na mojej też. Właśnie w desperacji wsunelam trochę chipsów. Najgorsze ze nie jem wiele więcej niż zwykle w ciąży a przybieram tragicznie
  • Niezłe rozczarowanie. Tak głupio stracone bramki  :s
  • MamaKredka powiedział(a):
    Wpatrywanie się w szmatkę lecącą z jednego końca boiska na drugi. I dorośli ludzie kopiący te szmatkę za ciężkie pieniądze. Nigdy tego nie pojmę...
    Zamiast wojny na ołowiane kulki!
    Ja co prawda nie oglądam.
  • Fajny mecz. Hiszpania Iran. Coś się dzieje
    Podziękowali 2Malgorzata Quintana
  •  que viva Espana!  
    Podziękowali 1madzikg
  • Bez jaj z tą adopcją piłkarza 

Faceci niech się przyłożą do gry, zaczną dawać z siebie wszystko a nie tylko reklamy i reklamy 
    Grają tylko w piłkę i nie potrafią trafić do bramki przeciwnika przez półtorej godziny w 11 osób

Jeśli nie to wymiana całkowita całej drużyny jest tylu zdolnych młodych chłopaków w klubach po całej Polsce którym reklamy nie odebrały pasji grania. 
  • Mnie zadziwia, ze w całej Polsce nie ma piłkarzy - obrońców, którzy by mieli przynajmniej po 1,85-1,90 wzrostu. Nic nie ujmując umiejętnościom (choc po Senegalu...), ale jak oni maja po 175 - 180...
    Podziękowali 1Elunia
  • Niech się przejadą po klubach wioskowych i zobaczą jak się gra. Wczoraj musiałam iść na zakończenie sezonu piłkarskiego bo mnie jeden chłopiec o zawiezienie i przywiezienie poprosił. Mecze sporo ciekawsze i bardziej zacięte niż naszej reprezentacji, kondycja też jakby lepsza. Chłopaki niesamowicie ambitni, gdyby tylko dać im szansę, a nie wiecznie starych, przepitych, przeżartych dziadów trzymać. Dlatego nie oglądam piłki kopanej w tv.
    Podziękowali 2Song_Hongbing kiwi
  • edytowano 21 czerwiec
    Elunia powiedział(a):
    (...)nie oglądam piłki kopanej w tv.

• Song_Hongbing powiedział(a):
    MamaKredka powiedział(a):
    Wpatrywanie się w szmatkę lecącą z jednego końca boiska na drugi. I dorośli ludzie kopiący te szmatkę za ciężkie pieniądze. Nigdy tego nie pojmę...
    Zamiast wojny na ołowiane kulki!
    Ja co prawda nie oglądam.
    Nie nie, to nietrafione "zamiast". Już mnie takim argumentem przekonywano ;)
    Podziękowali 1Predikata
  • Trochę przesadzacie z ta krytyką 
    Tak już jest i to w każdej dziedzinie, że są bardziej i mniej utalentowani , że przychodzi gorszy moment. 
    Reklamy?  99% gwiazd to robi -jaki poziom gwiazdy taki kontrakt. 
    A i tzw szczęście tez jest znaczące. 
    Nie rozumiem tej krytyki naszej reprezentacji.
    Są tysiące ,setki tysięcy trenujących ciężko i tez nie osiągają sukcesów. 
    Ktoś musi być gorszy ktoś lepszy.  Proste.

"Wioskowe-ambitne" gwiazdy?
    Yhy dziękuję, kiepskie porównanie.  Sporo takich zakończyło karierę zanim jeszcze się zaczęła.  Ambicje i wolę walki zostawili na tych wlaśnie wiejskich boiskach.

Sukces to wypadkowa wielu czynników. 
    A tego balonu to akurat ani kadra ani sztab nie nadmuchali.  Oni znają swoją wartość i potrafią ocenić możliwości. 
    Nie wyjdziemy z grupy. Nie jesteśmy ani nie byliśmy faworytami.  Na takich imprezach bywają ogromne niespodzianki ale kurcze jakoś nie są one naszym udzialem

• edytowano 21 czerwiec
    No jak się jedzie na mistrzostwa z nastawieniem 
    "Nie wyjdziemy z grupy " , to pozostają reklamy jednak  :p

• Górski się w grobie przewraca.
    Podziękowali 1Elunia
  • kociara powiedział(a):
    Trochę przesadzacie z ta krytyką 
    Tak już jest i to w każdej dziedzinie, że są bardziej i mniej utalentowani , że przychodzi gorszy moment. 
    Reklamy?  99% gwiazd to robi -jaki poziom gwiazdy taki kontrakt. 
    A i tzw szczęście tez jest znaczące. 
    Nie rozumiem tej krytyki naszej reprezentacji.
    Są tysiące ,setki tysięcy trenujących ciężko i tez nie osiągają sukcesów. 
    Ktoś musi być gorszy ktoś lepszy.  Proste.

"Wioskowe-ambitne" gwiazdy?
    Yhy dziękuję, kiepskie porównanie.  Sporo takich zakończyło karierę zanim jeszcze się zaczęła.  Ambicje i wolę walki zostawili na tych wlaśnie wiejskich boiskach.

Sukces to wypadkowa wielu czynników. 
    A tego balonu to akurat ani kadra ani sztab nie nadmuchali.  Oni znają swoją wartość i potrafią ocenić możliwości. 
    Nie wyjdziemy z grupy. Nie jesteśmy ani nie byliśmy faworytami.  Na takich imprezach bywają ogromne niespodzianki ale kurcze jakoś nie są one naszym udzialem

No wiesz ,trafić samobója to rzeczywiście trzeba mieć szczęście  B)
  • Zdjcie uytkownika Pawe Majewski
    Podziękowali 2Gosia5 madzikg
  • edytowano 21 czerwiec

Piłkarz jak i każdy inny sportowiec pracuje cały czas. Nie tylko na imprezach. 

Reklamy?o ile dobrze pamietam mają to w kontraktowych obowiązkach , bo federacja ma z nimi[sponsorami ] umowy. (Mowa o sponsorach tzw strategicznych). 

@Malgorzata  - kiedy i od którego z zawodników usłyszałaś ,ze nie wyjdą z grupy? 

Imprezy?  Serio? Jak się znajdzie jeden taki palant jak  Peszko to huk. 
    Reszta wie co znaczy higieniczny tryb zycia. 
  • katarzynamarta powiedział(a):
    Jak się pracuje cały czas to się wymaga efektów.
    Jak się płaci miliony to się wymaga efektów.
    Nie ma dla nich usprawiedliwienia, bo to nie jest jeden gorszy mecz.. 
    Im zawsze wiatr w oczy i rąbek u spódnicy
    A Ty im płacisz? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.