Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mundial 2018

15681011

Komentarz

  • Co do naszego meczu to reprezentacja może być słabsza, ale powinna gryźć trawę. Wystarczy popatrzeć jak grały egzotyczne drużyny bez nazwisk.

    Podejście naszych pokazuje ten film, "presing Polaków po stracie gola z Kolumbią":

    https://streamable.com/dh967


    Podziękowali 1monia3
  • Marokanczycy grali tak wlasnie dziarsko i walecznie do ostatniej minuty. Bili sie o kazda pilke. Zal ich bylo, ze odpadli. 
    Podziękowali 1monia3
  • Siłą reprezentacji jest przede wszystkim zgranie, a kiedy nasi mieli się zgrać jak każdy gwiazdorzy w innym zespole? Spora ilość niecelnych podań i brak zrozumienia w konstruowaniu akcji, to podstawa naszych porażek. Jeden zawodnik chociażby był najlepszy na świecie nic nie ugra. Nawałce nie udało się zbudować zespołu tylko drużynę pojedynczych indywidualności. To było widać przez cały czas trwania meczu.
  • Ja jako kolejny domorosły trener ;)
    oni powinni byli wygrac ten mecz z Senegalem. Co do szans z Kolumbia, troche zmyliła chyba wielu porażka Kolumbii z Japonią, ale tam Kolumbia grała cały mecz w 10 tkę. Dla mnie największa porażka to Milik i to, jak sam siebie wykluczył Glik.
  • kasha powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    monia3 powiedział(a):
    Gosia5 powiedział(a):
    Niemcy już poza Mundialem. W zacnyn gronie opuszczamy turniej ;)

    kiepsko - teraz nasi beda sie tlumaczyc ze nie wyszli z grupy bo nawet Niemcy nie dali rady ... i nawet wnioskow nasze gwiazdy nie wyciagna z tych porazek
    Głupoty gadasz i od razu widać, ze na sporcie się niewiele znasz i niewiele wiesz ;)
    Sportowcy nie tłumaczą swoich porażek porównując się do innych ekip czy do innych sportowców
    @kociara czyżby?A co Lewy mówił tuz po meczu z Kolumbią?
    "My daliśmy z siebie wszystko ale ich było 2 a czasem i 3 na jednego".

    Zła,zła drużyna Kolumbii ich przecież było 2 a czasem 3 razy więcej niż Polaków,nierówne szanse.
    To wszystko przez nich,Polacy dali z siebie wszystko,czegoż więcej wymagać?
    No jeżeli dla Ciebie to jest to samo co to - to ja dziękuję, nie mam więcej pytań
  • Jeszcze tak w obronie Lewego powiem, ze kilka razy byl faulowany przez Kolumbijczykow i normalnie za takie rzeczy nalezy sie zolta kartka czy rzut wolny a tym razem sędzia - zero reakcji, gdy deptali po chłopaku jak chcieli.
  • A sędzia był z Meksyku.
  • Co nei zmienia faktu, ze optycznie to jednak grali fatalnie, szczególnie w pierwszym meczu.
  • A ja Wam mówię Rosja wygra :P
    Podziękowali 2Skatarzyna madzikg
  • edytowano czerwiec 2018
    Ula powiedział(a):
    Ja jako kolejny domorosły trener ;)
    oni powinni byli wygrac ten mecz z Senegalem. Co do szans z Kolumbia, troche zmyliła chyba wielu porażka Kolumbii z Japonią, ale tam Kolumbia grała cały mecz w 10 tkę. Dla mnie największa porażka to Milik i to, jak sam siebie wykluczył Glik.
    Kogoś, kto choć trochę interesuje się piłką i ogląda więcej, niż 4 mecze na 4 lata nic nie zmyliło, a do takich osób należą zawodnicy i cały sztab. Zawodnicy wiedzieli, jaki poziom reprezentuje Kolumbia  a wielkie imprezy mają to do siebie, że zdarzają się różne niespodzianki.
    Lewandowski był obok np Messiego, Neymara jednym z najszczelniej krytych zawodników. Oczywiście tp nei zarzut, tylko stwierdzenie faktu i  oczywiscie nie on jeden, ale w takiej sytuacji naprawdę trudno się uwolnić. Inna sprawa, ze niezłe i wyrównane ekipy wykorzystują to, że jeden z napastników ma "plasterek" i cała robotę robi ktoś inny.

    Ta ekipa i ten selekcjoner zrobili tyle, ile nie zrobili wszyscy trenerzy razem wzięci po Piechniczku. 
    Oczekiwania są zawsze wielkie, nawet jeśli rozum mówi inaczej-serce chce wierzyć.
    Coś pękło i nie wiem, czy znajdzie się ktoś, kto to poskleja.
    Marne pocieszenie, ale taki los spotyka wiele ekip róznych dyscyplin

    No i przychodzi taki moment, że już nic więcej nie wyciśnie się z ekipy.
    Tylko kto zastąpi Nawałkę...
  • A czy to nie jest tak, że największe sukcesy ten skład odnosił, gdy trzech zawodników grało razem w Borrussi (Błaszczykowski, Piszczek, Lewandowski)? Że łatwiej im się było porozumieć może na boisku?
  • Siłą reprezentacji jest przede wszystkim zgranie
    Ale jak się stoi zamiast biegać to o jakim zgraniu może być nawet mowa
    Podziękowali 2monia3 camille
  • taaa a mnie syn zarzuca dowcipami typu :smile: 

    Polscy piłkarze powinni autostrady budować.
    Przynajmniej by bramek nie było...
    Podziękowali 1madzikg
  • jaki wynik obstawiacie w meczu Japonia - Polska?
  • 2:0 dla Japonii 
  • tez tak mysle
  • Polacy - ggggggoooooool
    Podziękowali 1kika0
  • Ja sama nie wiem, czy chce żeby wygrali 
    Bo jak wygrają to znowu tysiące speców trenerów będzie się mądrzyć, że czemu na statki mecz raki skład , blablabla
    Jak przegrają to hejt do potęgi 

    A jakby przegrali to by przynajmniej Japończykom miły prezent zrobili. Mieliby swój pierwszy raz ...
  • edytowano czerwiec 2018
    w naszej grupie gra teraz takze Senegal - Kolumbia tam remis 0-0

    edit. zmiana wyniku Kolumbia wygrywa narazie ;)
  • Ta końcówka to jakies jaja 
  • no to awansuja Kolumbia i Japonia
  • Liczą się kary w postaci kartek
    Usunięcie zawodnika nic by nie dało, bo ta kartka jego i tak się liczyła
    Chodziło zapewne o to, żeby nie dostał kolejnej
  • Weszła Japonia, z którą wygraliśmy, więc tak jakby mamy ten awans ;)
    Podziękowali 1Milagro
  • Rejczel powiedział(a):
    Marokanczycy grali tak wlasnie dziarsko i walecznie do ostatniej minuty. Bili sie o kazda pilke. Zal ich bylo, ze odpadli. 
    @Rejczel i o to chodzi.Broniłabym Polski do krwi ostatniej ,nawet gdyby przegrali 10:0 ale gdyby naprawdę walczyli.

    Podziękowali 1Gosia5
  • A mi dzis ze wzruszenia i z radosci lzy stanely w oczach, jak nasi wbili gola. Maly skakal w brzuchu, przebierał nóżkami :)ogladalismy całą rodziną. 
    Podziękowali 1Zuzapola
  • Chodzą słuchy, że Lewandowski odchodzi z reprezentacji Polski.
  • no kto oglada dzis mecz Chorwacja - Dania ?
    Podziękowali 1Quintana
  • Już jest 1: 1
  • noooo zapowiada sie ciekawie :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.