Takie znaki?

8 września podjęliśmy wraz z córką duchową adopcję dziecka poczętego. Wczoraj był jej ostatni dzień. Korzystaliśmy przy okazji z bardzo  przyjaznej aplikacji na telefon - polecam. Wczoraj podpisałem akt notarialny zakupu większego mieszkania, po kilku latach beznadziejnych poszukiwań i nerwów, a dziś jadę z żoną na rekolekcje. Jest to pierwszy nasz wyjazd bez dzieci gdziekolwiek dłużej niż na jeden dzień po 20 latach małżeństwa. Obie te sprawy - (zakup mieszkania i rekolekcje)  - ich terminy nie były zaplanowane  na ten akurat wczorajszy dzień, we wrześniu nawet o tym nie myślałem że do nich dojdzie...bo nie były jeszcze planowane -  a tu proszę...  Bóg się o nas troszczy...  takie prezenty!

«1

Komentarz

• Pamiętam, jak pisałeś o trudnościach w dogadaniu się co do zakupu odpowiedniego mieszkania! Chwała Panu!
    I ta zbieżność według mnie - to nie przypadek. Dobry jest nasz Pan!

Owocnych rekolekcji!
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • Imponują mi faceci, ktorzy nie wstydzą się przyznać do Boga, do tego, że czerpią od Niego swoją siłę i opierają się na Nim.
    Jak św.Paweł, mega twardziel :)
    Podziękowali 3mader Felicyta Aniuszka
  • Nom  :)
    Mam dwóch takich w domu  <3
  • Takich mężów bym sobie życzyła dla moich córek :)
  • Tylko zastanów się, ona dobrze gotuje, nie wiem czy synowej dogodzisz ;)
  • O widzisz, no wlasnie trzeba sie jakos skrzyknąć i założyć Klub Przyszłych Teściowych Super W Dechę ( skrócie: Ka Pe Te Es Wu De), bo inaczej to ja tego nie widze B) Moje mają 13 i 9,5. Oprocz fajnej tesciowej mialby gosciu ładną żonę a i ja mialabym cos z tego: fajną swasię.
  • Wszystkie dobre tesciowe maja taki dar :)
    A tak serio to moja starsza moglaby sie z Twoja zaprzyjaznic, bo laczy je zamilowanie do rysunku( z tego co wyczytalam).
  • Moja nie lubi tanczyc za to lepi cudenka z modeliny :) 
  • Jakby co to mam 13 latka. Troche zbuntowany, ale w domu pomocny.
  • Wyglada na to, ze dwoch zięciów z grubsza mam obstalowanych B) Potrzebuje jeszcze dwoch synowych B)
  • Poczekaj, mogą mieć powołanie kapłańskie
  • Bardzo mozliwe! Przy tym wrzasku swoich siostr moga wybrac zacisze zachrystii :)
    Podziękowali 1Katanna
  • Święta racja, Julianie!
  • W ogóle uważam że wielodzietni dojrzewający do mentalnej bezdzietności najlepsze co moga zrobić to modlić się o życie konsekrowane dla całej progenitury. Żadnych wnuków, obiadków rodzinnych, starość uplywa w świętym spokoju, ewentualnie wspominaniu dobrze wykonanej roboty  :)

• katarzynamarta powiedział(a):
    Synowe?
    Nie, ja chodzę do tego kościoła co Jezus  ;)
    Podziękowali 1ola_g
  • dzięki. Co do wzmiankowanych rekolekcji (spotkaniamalzenskie.pl) to bardzo polecam. A co do uwag o kandydatach na małżonków to niektórzy poznają się przez przeznaczeni.pl i sobie chwalą. Koniec reklamy, sory Maciek. ;-)

• Jezus chodził do synagogi.
    Podziękowali 1madzikg
  • Gdzie byliście na rekolekcjach?
  • Monika73 powiedział(a):
    Jezus chodził do synagogi.
    Ale teraz już chyba nie chodzi? ;)
  • aga---p powiedział(a):
    Gdzie byliście na rekolekcjach?
    w Laskach :-)
    Podziękowali 1jan_u
  • Teraz to już może nie ;)
  • Ale kto to wie ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.