Awans zawodowy nauczyciela

W wakacje czeka mnie egzamin na nauczyciela mianowanego. Czy jest tutaj ktoś, kto ma to za sobą i chciałby podzielić się pytaniami, wrażeniami itd.... przyznam, że zaczynam się stresować!

Komentarz

• Najbardziej stresowała mnie prezentacja. To duże słowo, bo ja zwyczajnie opowiedziałam o swojej pracy. Pytano mnie o największy sukces wychowawczy i o zagadnienie z podstawy programowej. Generalnie miałam bardzo życzliwą komisję.
    Podziękowali 1September
  • kochana to jest egzamin, atmosfera egzaminacyjna i tego trzeba się spodziewać, miałam dociekliwego eksperta
    Podziękowali 1September
  • Karolinka powiedział(a):
    kochana to jest egzamin, atmosfera egzaminacyjna i tego trzeba się spodziewać, miałam dociekliwego eksperta
    Pamiętasz swoje pytania?
  • Mnie zapytano: 1 ktore szkolenia najbardziej pomogły w podniesieniu jakości pracy szkoły 
    2 jakie akty prawne regulują pracę nauczyciela 3 jak rola lidera zespołu przedmiotowego pomogła pani w podniesieniu jakości własnej pracy.
    Podziękowali 1September
  • Ale to było 12"lat temu.
    Podziękowali 1September
  • Dzięki @beatak ! Niby 12 lat, ale nadal pamiętasz pytania! Nieźle :)
  • Bo się bałam jak skurczybyk!!!
  • Znajomi mieli pytania typu: 
    1 jak aktywizuje pani uczniow, którzy nie są aktywni
    2 jak monitoruje pani postępy uczniow
    3 jak pracuje pani z uczniem i szczególnych potrzebach edukacyjnych 
    4 jak pracuje pani z uczniem zdolnym.  
  • Jak ja nie lubię pytania o metody aktywizujące, brrrr. W tym roku niestety będę na kilku rozmowach stażystów i mam zadać pytanie metodyczne i przed tym właśnie się bronie rękami i nogami.
  • Ja się najbardziej obawiam pytań z prawa oświatowego dużo zmian co chwilę 
  • Miałam takie pytanie i nie umiałam odpowiedzieć. Powiedziałam wtedy, że nie znam dokładnej odpowiedzi, ale wiem, gdzie ja znaleźć i zrobię to, gdy będę musiała. Komisja zaakceptowała. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.