Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PILNE Szturm modlitewny za mamę po porodzie - stan bardzo ciężki, jest umierająca

123468

Komentarz

  •  BOŻE BĄDŻ UWIELBIONY W JEJ ŻYCIU!!!
  • Chwała Panu!
  • Chwała Panu!
  • Chwała Panu!
  • Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu!
    +
    Podziękowali 1NC500
  • Chwała Panu!
  • Chwala Panu! Cudowne wiesci.
  • Dzisiejsza Komunia Święta
    +++
  • Chwala Panu, wspaniale wiesci.
    Ofiarowalam dzisiejsza Komunie sw.
    Zwroccie uwage na dzisiejsze czytania i Ewangelię. Przed 4.5 laty moj mlodszy synek po porodzie walczyl o zycie na OIOMie i tez w sposob niezwykly wspieraliscie nas modlitwa i dobrym slowem. Minal mniej wiecej tydzien od porodu, kiedy to lekarze mowili tylko, ze stan jest b ciezki, az w poniedziałek ktos z Was, chyba nawet 2 osoby, zwrocil mi uwage na czytania (te same co dzis!!!) i to byl przelom, potem bylo po malu coraz lepiej. Do tej pory ten psalm mnie wzrusza i przypomina tamtą walke, lzy i radosc.
  • !!! Cieszę się z Wami!!
    Dziś podczas kazania Ksiądz podkreślał, że choroba i śmierć przyszła na świat przez zazdrość szatana; Pan Bóg nie chce śmierci i choroby.

    O dalsze potrzebne łaski +
    Podziękowali 3Quintana celinka Pipijo
  • W czasie dzisiejszej mszy też odrazu pomyślałam,ze czytania były o Niej właśnie...
  • Wspaniale! Bóg jest dobry, wspaniale tego doświadczać!
    Podziękowali 1wiesia
  • My już wczoraj właśnie rozmawialiśmy o tym jaka dziś Ewangelia i stwierdziliśmy, że to nie przypadek. 
    Jakiez było moje zdziwienie jak zobaczyłam jej imię na wibrujacym telefonie. Szczerze, to spanikowałam, a potem kamień spadł mi z serca tak, że chyba było słychać. Trochę słabo mówiła jeszcze ale zaczęła mi tłumaczyc że nie wie kto jej mówił czy halucynajce czy co... I zaczęła trzezwo mówić o temacie, o którym rozmawiałyśmy przed tymi wszystkimi wydarzeniami. Wtedy wiedziałam, że "wraca" bo już przejmuje się innymi :)
    Naprawdę szczere uklony w waszym kierunku za takie modlitewne wsparcie. Na spokojnie jej potem opowiem co się działo i jak informacja roznosiła się w szybkim tempie i ile osób trfalo przy niej modlitwenie. 
  • Bogu niech będą dzięki!!!
    +++
  • To jak historia Oli mojej kuzynki. 
    Byłam teraz spokojna.
  • Boże Nieskończenie Miłosierny!!!

    Dzisiejsza msza św. i komunia św w intencji Dagmary.
    Też bardzo się wzruszyłam gdy usłyszałam ewangelię ❤
    Podziękowali 3Milagro nowa mamaw
  • Chwała Panu! Kamien z serca!
  • Chwala Panu! 
  • Dzieki Ci Boze!!!
  • Tez zwrocilam uwage na ewangelie. Pieknie, niesamowicie, az lzy wzruszenia mam jak to czytam. Pan Bog jest wielki.
  • Ja też jak usłyszałam Ewangelię...Nie bój się, wierz tylko!
  • Wskrzeszenie corki Jaira I uzdrowienie kobiety cierpiacej na krwotok.
  • Daga przebywa cały czas na ojomie, podłączona do aparatury, ale powinni już niedługo ja stamtąd ściągnąć. Najwiekszy kryzys zażegnany, ostatnia operacja przyniosla skutek. Dziecko dziś wypisali ze szpitala, więc tata będzie musiał sobie radzić. 
  • "Gdy Jezus przeprawił się z powrotem w łodzi na drugi brzeg, zebrał się wielki tłum wokół Niego, a On był jeszcze nad jeziorem. Wtedy przyszedł jeden z przełożonych synagogi, imieniem Jair. Gdy Go ujrzał, upadł Mu do nóg i prosił usilnie: «Moja córeczka dogorywa, przyjdź i połóż na nią ręce, aby ocalała i żyła». Poszedł więc z nim, a wielki tłum szedł za Nim i zewsząd na Niego napierał.

    A pewna kobieta od dwunastu lat cierpiała na upływ krwi. Wiele przecierpiała od różnych lekarzy i całe swe mienie wydała, a nic jej nie pomogło, lecz miała się jeszcze gorzej. Słyszała ona o Jezusie, więc przyszła od tyłu, między tłumem, i dotknęła się Jego płaszcza. Mówiła bowiem: «Żebym się choć Jego płaszcza dotknęła, a będę zdrowa». Zaraz też ustał jej krwotok i poczuła w ciele, że jest uzdrowiona z dolegliwości. A Jezus natychmiast uświadomił sobie, że moc wyszła od Niego. Obrócił się w tłumie i zapytał: «Kto się dotknął mojego płaszcza?» Odpowiedzieli Mu uczniowie: «Widzisz, że tłum zewsząd Cię ściska, a pytasz: Kto się Mnie dotknął». On jednak rozglądał się, by ujrzeć tę, która to uczyniła. Wtedy kobieta przyszła zalękniona i drżąca, gdyż wiedziała, co się z nią stało, upadła przed Nim i wyznała Mu całą prawdę. On zaś rzekł do niej: «Córko, twoja wiara cię ocaliła, idź w pokoju i bądź uzdrowiona ze swej dolegliwości!». Gdy On jeszcze mówił, przyszli ludzie od przełożonego synagogi i donieśli: «Twoja córka umarła, czemu jeszcze trudzisz Nauczyciela?» Lecz Jezus słysząc, co mówiono, rzekł przełożonemu synagogi: «Nie bój się, wierz tylko!». I nie pozwolił nikomu iść z sobą z wyjątkiem Piotra, Jakuba i Jana, brata Jakubowego. Tak przyszli do domu przełożonego synagogi. Wobec zamieszania, płaczu i głośnego zawodzenia, wszedł i rzekł do nich: «Czemu robicie zgiełk i płaczecie? Dziecko nie umarło, tylko śpi». I wyśmiewali Go. Lecz On odsunął wszystkich, wziął z sobą tylko ojca, matkę dziecka oraz tych, którzy z Nim byli, i wszedł tam, gdzie dziecko leżało. Ująwszy dziewczynkę za rękę, rzekł do niej: «Talitha kum», to znaczy: "Dziewczynko, mówię ci, wstań!" Dziewczynka natychmiast wstała i chodziła, miała bowiem dwanaście lat. I osłupieli wprost ze zdumienia. Przykazał im też z naciskiem, żeby nikt o tym nie wiedział, i polecił, aby jej dano jeść".

    Podziękowali 2Milagro Berenika
  • Bogu niech będą dzięki!  
  • Kochani, jeśli ktoś jeszcze może wesprzeć to bardzo prosimy. Daga przebywa na intensywnej terapii. Ma duże kłopoty gastryczne. Lekarze mówią, że będzie wracać do formy około miesiąca. Nie wiemy jeszcze jak długo będzie musiała być w szpitalu. Wczoraj rozpoczęła próby siadania i ćwiczy brzuch, który boli. Póki co niewiele może koło siebie zrobić. Niestety psychicznie jest kiepsko. Nie widziała już tydzień swojego maluszka, a ze starszym synem nie widziała się jeszcze dłużej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.