Zara - Wielka Wyprzedaż !!!

Przeżyłam szok i niedowierzanie :o Kolekcja w stylu ,, Gdzie Ci mężczyźni '' ??

«1

Komentarz

• Trochę wychudli ale ciuchy całkiem spoko

• To ja chyba wybredna jestem, nic ładnego.
  • edytowano 16 lipiec
    Azjaci zwlaszcza maja kobieca urode, ale taka wlasnie przypada azjatkom do gustu, chyba, ze spotkaja europejczyka o blond wlosach i niebieskich oczach 

• Nie dość że niektóre ciuchy jak ,,z daru dla Pomorzan '', to jeszcze te stylizacje . Spodnie rurki, przed kostkę jakby im chałupę zalało, ubrania wiszą jak na ofiarach wojny, albo dopasowane jak po młodszym bracie ... Oczywiście nie wszystkie, ale i tak nie dowierzałam, że Zara coś takiego wypuściła. Jak te chłopaki dali sobie coś takiego zrobić :o :o :o
    Może ja się nie znam na współczesnej modzie, ale mam wrażenie, że te stylizacje narzucają nowe trendy względem różnej orientacji.
  • A jakie są odpowiednie dla męskości ciuchy?  jakiś przyklad? 
    Podziękowali 3Milagro hipolit draconessa
  • Mój M.30 lat temu nosił czerwone, przykrótkie rurki i kolczyka i dredy. Wyrósł na odpowiedzialnego ojca rodziny☺. To jest raczej moda dla młodzieży i kobiecego w tym nic nie widzę.
    Podziękowali 3asiao draconessa Milagro
  • No ok.żółty t-shirt z kwiatkiem jest zabawny.
  • Przeglądnelam te męskie i są super
    Świetne marynarki! 
    Wogole Zara z kobiecymi i dziecięcymi poszła w siano znaczy jakoś spadła ale męskie są świetnej jakości 
  • Ja się chyba też nie znam na modzie 
    Bo mi się bardzo dużo podoba z tej męskiej mody 

Ale to jest moda dla młodych ojców jeszcze ale już nie dla mięśnia piwnego i papuci z pilotem w zestawie .

W latach 80tych i 90tych też była męska moda??
    Bo o ile pamiętam to męskie fryzury były a'la Andre Agassi i farba w użytku u panów 
  • Co chcecie np od pana w granatowym garniturze??

• Prawdziwa męskość nie zależy  od długości nogawek, koloru koszulki, nadruku na niej czy zarostu.
    ktos kto ocenia męskość po fryzurze/zaproście ciuchach na grzbiecie to chyba nie miał do czynienia z prawdziwym facetem ;) 
    Podziękowali 2draconessa beatak
  • Mój jak się poznaliśmy nosił czerwone buty i pomarańczową koszulę ,o zgrozo  ( dla forum ) z gołymi stopami 
    Oraz vansy i przykrotkie spodnie 
    Ale był młodszy  ;) 
  • A przecież nie ma przymusu kupować w Zarze czy nawet tam wchodzić 
    Jest cała masa innych sklepów i wyboru 

Jak się natomiast chce przyczepić to powód zawsze znajdzie  ;)
    Podziękowali 2Elunia draconessa
  • Znalezione obrazy dla zapytania mska moda lata 70
    Podziękowali 2annabe Felicyta
  • Znalezione obrazy dla zapytania mska moda lata 80
    Podziękowali 1Milagro
  • Kolejno moda męska lata 70/80/90
  • A to moje rozczarowanie 10-lecia. Piękny, męski głos, wygląd łał i niestety stracony dla rodu kobiecego :D

Znalezione obrazy dla zapytania sawek uniatowski
    Podziękowali 1Malgorzata
  • edytowano 17 lipiec
    Mój mąż lubi żywsze kolory ;) kolorowa góra, kolorowe buty ;) 
    jak mi się nieraz ubierze w szarości to mam problem zlokalizować Go w sklepie i czyje się zagubiona :joy: 

różowe koszulki tez lubi 
  • Etam
    Zwykłe,młodzieżowe ciuchy. 
    Trudno żeby młodzi chłopcy i młodzi mężczyźni poginali w gajerach
    Ale ja chyba wiem o co chodzi gielki
    Te zmanierowane pozy faktycznie takie mało męskie no i wyjątkowa chudość modeli faktycznie troche daje efekt zniewieścienia.

• Ciuchy, jak ciuchy. Dla mlodych chlopakow sa, to oK. Modele fakt, ze chudzi, ale nie dopatrywalabym sie jakiegos przesadnego zniewiescienia. Ot, takie teraz tryndy, ze modele i modelki wygladaja, jak skora i kosci:)

Podziękowali 2Malgorzata E.milia
  • Zara ma akutat jedna z najlepszych wyprzedazy! Taka prawdziwa, po 75% i wcale nie glupie rzeczy. Kupilam sobie wlasnie cudna marynarke hafowana, przeceniona cos z prawie 90 na 25. W realu powala na kolana
    https://m.zara.com/de/de/jacke-mit-stickerei-p06895252.html?v1=5842632&v2=634512
    No i koszule dla chłopaków lubie, bo maja extra slim, i gacie bardziej eleganckie na co dzień dla meza.
  • edytowano 17 lipiec
    no wiecie, takie linki...
    akurat obiecałam sobie, że w najbliższym czasie nie będę zanabywać ciuchów B) 
    a dokładnie, ze dopiero na Wszystkich Świętych coś nowego komukolwiek kupię
  • To jedyny sklep ,w którym na moich długich i chudych patyczaków mogę kupić spodnie i garnitury 
    No i ja lubię Zare :) 

Mają strasznie nierówne kolekcje ,raz świetna i brałabym sporo innym razem koszmar za koszmarem.
    Najmniej podobają mi się rzeczy wiszące jak leci na wyprzedażach , o wiele lepiej wyglądają posegregowane i wystylizowane .. 
    Lubię tę sieciöwkę mimo wszystko :)
    Podziękowali 1annabe
  •  Kilka fajnych rzeczy dałoby się z tego wybrać choć stylizacje w sporej części przypominają panów z kolejki po caritasową zupę lub zwiedzających osiedlowe śmietniki ;)
    Natomiast nie wiem czy przypadek, czy podświadomość ale na podstronie któregoś artykułu przeczytałam "zwroty i wymioty..."   :o

Spojrzałam jeszcze raz - stoi "zwroty i wymiany" :wink: 
    Podziękowali 1Joanna36
  • Z rok czy dwa temu kupiłam sobie w Zarze kurteczkę. Różowa, subtelna, idealna do narzucenia np. zamiast żakietu, do spódnicy.

W dziale... MĘSKIM. Najmniejszy rozmiar idealnie pasował na mnie, uszyty proporcjonalnie, cena fajna. 

(Zaraz będzie, że promuję gender :D )
  • Będąc nad morzem widziałam eko- torbę na zakupy z napisem:
    "ZARA
    mnie szlag trafi".
    Fajna ;-)
  • @wielorybek co Twój mąż o takiej modzie sądzi?  ;)  : D
    Bo właśnie jakis głos męski by się przydał. 
  • Zbyt dopasowany garnitur,  spodnie w kwiatki (styl Gracjan Roztocki),  kolorystyka dziecieca momentami. Wiele w stylu młodzieżowym ok.  
    Ale sorry spodnie w kwiatki?  To nawet małemu dziecku (chłopcy)  bym nie założyła. 
  • No, dziś właśnie syn pomaszerował na plażę w kąpielówkach w kwiaty. Męskich, żeby nie było ;)
    I powiem wam, że sensacji nie wzbudził.
     Nikt na niego ze zdziwieniem nie spojrzał nawet...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.