Warszawa - pan "złota rączka" poszukiwany

Zepsuła nam się lodówka, obdzwoniłam już chyba pół Warszawy i nic. Czy ktoś z Warszawy i okolic poratuje mnie namiarem na sprawdzony serwis agd?
Brak lodówki w te upały mnie wykończy :open_mouth: 

Komentarz

• Nam radzili wylaczyc lodowke na 2 dni. I po tym czasie wlaczyc ponownie. Pomoglo. Znajomym w analogicznej sytuacji tez. 
    Podziękowali 1mamlu
  • W końcu znalazłam jakiegoś rozsądnego Pana majstra i mi to samo zasugerował, tylko na 24h. Poczekam do jutra i mam nadzieję że lodówka ozdrowieje :)
  • No ja wlasnie poznym wieczorem obdzwanialam roznych majstrow w nadziei na to, ze ktos przyjedzie teraz-natychmiast do domu, a pan po prostu kazal wylaczyc i wlaczyc, jak komputer
  • Za pierwszym razem pomoglo, za drugim juz nie. Musielismy nową lodówkę kupic, po ponad roku chyba od tej pierwszej awarii. Stara miala 10 lat, a kiedyś ludzie i po 30 lat sprawne lodówki mieli...
  • edytowano 2 sierpień
    Ta też ma 10 lat. Jak nie zadziała, to będzie nowa. Tylko zanim przyjedzie nowa to znów kilka dni 
    e: a tego się najbardziej boje na tej Saharze ;)
  • No przecież nie musisz czekać aż z internetów przyjdzie tylko po prostu jechać do marketu elektronicznego i wybrać coś co mają akurat na stanie to do wieczora dowiozą. No może być drożej niż w najtańszym sklepie ale już ...
  • @joachm wynajmuję mieszkanie, nie ja bede tę lodówkę wybierać. Gdyby to było moje mieszkanie to bym nie naprawiala 10-letniej lodówki tylko kupiła nową. 
    Podziękowali 2joachm Małgorzata32
  • mamlu powiedział(a):
    @joachm wynajmuję mieszkanie, nie ja bede tę lodówkę wybierać. Gdyby to było moje mieszkanie to bym nie naprawiala 10-letniej lodówki tylko kupiła nową. 
    @mamlu zawsze jakimś tam wyjściem jest lodówka turystyczna-elektryczna.

Podziękowali 1mamlu
  • Na fb ktoś mi polecał "Repair Man", koleżanka korzystała. Jerzy Cependa chyba się nazywa.
    Podziękowali 1mamlu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.