Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

dobry pomysł na 300+

13

Komentarz

  • Moje ostatnie przypadkowe odkrycie to plyn pod prysznic bialy jelen. Umylam nim wlosy i sa glsdkie i swietnie sie ukladaja. Nie potrzebyja odżywki. Uzywam go tez do prania recznego i jest baardzo wydajny. 
    Podziękowali 1wiesia
  • Za to mydło w płynie biały jeleń to jakaś porazka
    Podziękowali 2Felicyta kowalka
  • edytowano sierpień 2018
    my mimo wszystko używamy, tanio uzupełnić z 5l. Ale pogorszyło się.
    Szampon dzidziuś dla dzieci niebieski ok od noworodka. Sama używałam i płacze mi włosy.
    Serwety nawilżanie niebieskie Bobini z Wit E. Bez wstretnego zapachu i z otwieraczem.

    I to cała chemia do ciała u nas. Muszę odżywka do włosów... Ale może spróbuje od @Dorota polecenie.
    Podziękowali 1Hope
  • O, ja tez kupuje chusteczki nawilzane Bobini, z tym praktycznym okienkiem zamykanym. Nigdy mi nie uczulily dzieci to raz a dwa, ze mozna je wykorzystac naprawde do konca, do ostatniej chusteczki, bo trzymaja wilgoc, nie obsychają.
    Podziękowali 2wiesia madzikg
  • Elunia powiedział(a):
    aga---p powiedział(a):
    Polecam kosmetyki Sylveco produkowane u nas za Rzeszowem. Ekologiczne. Ja używam kremu. Świetne są i u nas popularness
    Są świetne ale u nas niestety słabo dostępne.
    Mogę ci wysłać . tylko napis z co. U nas wszędzie są. Ja je strasznie lubię. Są 100% ekologiczne i na prawdę skuteczne
  • bardzo fajna inicjatywa. ja niestety juz przepusciłam całe 300plus na pólkolonie polskiej produkcji :) 
  • warunki gwarancji poczytaj. 
  • Widziałam na allegro tornistry lego z gwarancją 25 lat :-)
  • A tak btw to odnośnie kosmetyków ktoś polecał blog srokao.pl (składy, nie polskość)
  • próbuje to pozenić @OlaOdPawla dobre ze składu i polskie - serwety Bobini i szampon Dzidziuś.
  • @Ojejuju , a z jakiej strony kupujesz te zeszyty ? 

    @aga---p  te kosmetyki vianek są super . Ja kupuje w hebe lub na internecie -sporo drogerii online ma te kosmetyki w ofercie . Kocham peelingi do ciała - ten zapach i super nawilżenie !
    Podziękowali 1aga---p
  • Mój syn już 8 rok będzie używał jeden i ten sam plecak.  
    Niesamowite. 
    I wygląda wciąż dobrze,  żadnych przetarć,  suwaki bez zmian. Czego nie można powiedzieć o plecakach cool pack używanych przez 2-3 lata.  

  • Ojejuju powiedział(a):
    Kupiłam dwa plecaki i zamierzam skorzystać z faktu, że dają 3 lata gwarancji. Mam dość psujących się suwaków.
    Kupiłam też zeszyty i parę drobiazgów, zeszyty w takiej ilości jak zamawiam ważą sporo, i ma mlm nadzieję że mi je kurier dostarczy do domu. Nie będę musiała tego dźwigać... A ceny pają porównywalne do promocji w supermarketach , w najbliższym mieście. W mojej miejscowości wszystkie te rzeczy są o wiele droższe.
    Jakby nie patrząc, opłaca mi się.

    A swoją drogą, ciekawa jestem ile wytrzymają te suwaki, wierzyć mi się nie chce3 że 3 lata inmtensywnego używania... Jakby co, zdam rerelcje




    Ciekawe czy gwarancja obejmuje suwaki itp 
  • Też ogladalam te plecaki ale cena zaporowa jak dla mnie za 1 u nich bym miała 5 z Decathlonu , corka używa 3 rok już , druga ma 2 rok , fakt nie polski , fakt dziewczyny , 
  • Cool pak u nas nie ma specjalnych oznak uzytkowania
  • A u nas lekko obrywa się uchwyt ten na gorze plecaka.  Może jak wisiał z obciążeniem? 

  • U nas st. Majewski plecak po roku jak nowiuteńki
  • Ja nie wiem czy oni dożyją.. codzień wypadki leja się coraz więcej.. i czy my..
  • Nike.  Syn wybrał sam,  mi było wszystko jedno,  bo myślałam,  że i tak się zniszczy.  A on ma dość solidną tkaninę,  z cordury,  choć wcale nie jest sztywny. I ten plecak też na wycieczki,  wakacje,  obozy jeździł. 
    Są nieliczne rzeczy,  które trwają latami.  Dobrze,  ze to chłopięcy plecak,  bo dziewczynie by się po tylu latach znudzil a żal wyrzucać. 


  • Ja mam JanSport już blisko 20. Siatka się w środku wytarła a i tak zawsze przeładowany na każdym wyjeździe, zakupy z rynku ciężkie.. żyje ciagle
  • Ten sam syn ma pościel już 10 lat.  Jedna w kółko prana bo my na zmianę nie mamy.  Każdy ma swoja jedną. Z majtkami było podobnie,  jak miał 5 lat kupiłam mu a jak miał 14 to już wyrzuciłam.  
  • @szczurzysko a czemu nie macie na zmianę? 
  • szczurzysko powiedział(a):
    Ten sam syn ma pościel już 10 lat.  Jedna w kółko prana bo my na zmianę nie mamy.  Każdy ma swoja jedną. Z majtkami było podobnie,  jak miał 5 lat kupiłam mu a jak miał 14 to już wyrzuciłam.  
    9 lat w tych samych gatkach?
  • asiao powiedział(a):
    @szczurzysko a czemu nie macie na zmianę? 
    A po co?  Rano upiore, wieczorem zaloze.  

    Zresztą,  gdzie to trzymać?  Jak się w szafie nie mieści tzn jest za dużo.  
    Cenię minimalizm. 

    @sylwia1974 tak,  rozciagliwe były i rosły razem z nim.  
    Podziękowali 1Wiol
  • Ojejuju powiedział(a):
    O, mój Kuba miał taki sweterek - ładny i miły w dotyku, zakładałam trzymiesięcznemu bobasowi podwijając rękawy, a przestał go nosić jak miał 4 lata. Rós
    No moja córka też dostała sukieneczkę na 6 miesięcy . Rok później miała z niej tunikę do leginsów, a jeszcze rok później bluzkę...ale 9 lat w jednym rozmiarze gatek jak u @szczurzysko ...to mnie jednak zastanowiło...
    Z pościelami też mam podobnie, tzn nie mam 18 zestawów. Każdy z nas ma swój ulubiony komplet ( czyli 9 sztuk w użyciu) + 3-4 komplety na nagłe sytuacje i okazje...np ktoś u nas nocuje, bywa wirus żołądkowy czy coś. Resztę załatwia pralkosuszarka. Zdejmuję, piorę, suszę, zakładam. B) to wygodna opcja.
  • @Agnicha Ojejuju chodziło chyba o plecak yeepSport polecany przez polskarzecz.pl
  • jakby ktoś chciał posłuchać na żywo o akcji #PolskaRzeczWyprawka i o pasji rodzinnej, która stoi za tą akcją, to Marek będzie jutro na żywo w poranku Radia Warszawa ok. 7.40

  • @szczurzysko- musi u Was szybciej schnąć pranie, w naszym klimacie to rzadkość.
    Podziękowali 1szczurzysko
  • In Spe powiedział(a):
    @szczurzysko- musi u Was szybciej schnąć pranie, w naszym klimacie to rzadkość.
    Podejrzewam suszarkę bebnową
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.