Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ktoś tu przegiął z duchem

edytowano sierpień 2018 w Ogólna
https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/335817920486666/

czy to przykład jak ktoś odjechał po "duchaczowaniu"?
czy ustawka?
bo coś za dużo tatuaży ma ta panienka a koleś który mówi do kamery mówi sztucznie
no i ewangelizatorzy raczej nie ubierają się tak wyzywająco, chyba że to jakiś odłam sekty
ale wg. mnie ustawka tych od "ksenofobii i monitoringu" 

Komentarz

  • edytowano sierpień 2018
    Wczoraj oglądałam i mnie zaskoczyło.
    Dla mnie to jacyś mega odjechani ludzie i nawet jeśli wierzą że modlitwą mogą mu pomóc to ogólnie wydźwięk bardzo szkodliwy.

    1. Zrobili film i wrzucili do sieci , kto by chciał aby go oglądano w czasie ataku padaczki.
    2 . Nie można egzorcyzmować na własną rękę a jeśli to modlitwa uwolnienia to też nie tak.
    3. Przeszkadzała w pomocy.
    4. Narazili na śmieszność i kpiny wszystkich którzy się modlą  wystawienniczo i o uzdrowienie. ( Mogli się modlić ale nie filmować i nie wrzucać do neta)
    5. Wrzucanie filmu do sieci ani nie ma nic wspólnego z ewangelizacja, ani z pokorą więc nie tylko strój i zachowanie podważają ich szczerość intencji.
    6. Na koniec ten głupkowaty uśmiech tej kobiety w stylu "była afera a my to mamy nagrane" 


    Nie sądzę że to była prowokacja raczej głupota i brak pokory, poszukiwanie mocnych wrażeń. 
  • też mi się nie wydaje ze to prowokacja bo atak padaczki przecież nie był zaplanowany i chyba nikt nie byłby w stanie przygotować takiej prowokacji ot tak znienacka. 
    Podziękowali 1Monika73
  • Nie sądzę że to była prowokacja raczej głupota i brak pokory, poszukiwanie mocnych wrażeń.  
    ---------------
    tym gorzej
    Podziękowali 2asiao maliwiju
  • Nie jestem w stanie obejrzeć tego do końca.
    To może być ustawka/hepening ale nie musi.
    Niestety smutna prawda jest taka,że chrześcijaństwo się przepoczwarza
    Robi się karykatura religijności
    Są frakcje które żyją tropieniem szatana i korzystają z każdej sposobności na jego wyrzucanie.
    Jest coraz więcej psychologów a oddziały psychiatryczne są przepelnione
    Coraz więcej ludzi jest zaburzonych psychicznie.

    Podziękowali 2In Spe Monika73
  • Z tym, że jest coraz więcej frakcji i grup zamkniętych które żyją głównie wiarą w działanie demonow i tak to jest chore.
    Nie zostaje miejsca na życie jest życie podporządkowane zwalczaniu demonow.
    To jest fiksacja.  
    Podziękowali 2In Spe Odrobinka
  • edytowano sierpień 2018
    Wspólnoty które posługują modlitwą wstawiennicza i o uwolnienie , mają bardzo ścisłe wytyczne kiedy i nad kim i jak mogą się modlić.
    To co tu pokazano jest karykaturą modlitwy o uwolnienie.  Hejt który się posypie  będzie w jakiś sposób uzasadnioniony bo nawet osoby wierzące i praktykujące mogą być zaniepokojone jakimiś szamańskimi zaklęciami w imię Boga. 
    Niedawno czytałam artykuł że jakas grupa  chyba psychologów proponowała.aby wzorem Niemiec zakazać w Pl egzorcyzmów, bo to niebezpieczne praktyki psychologiczne. Także ten filmik jest im tylko wodą na młyn. 
  • mader powiedział(a):
    Zetknęłam się ale nie zauważyłam żeby było ich tak dużo, widocznie pociągają nas inne środowiska.
    Ta maniera duszenia dyskusji jest celowa? 
    Skąd wiesz jakie mnie pociągają środowiska?
    Już nie pierwszy raz robisz głupawe personalne wstawki

    Podziękowali 1beatak
  • Wogole nie wiem o co ci chodzi i nie musisz mi tlumaczyc.
  • Prayboy powiedział(a):
    https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/335817920486666/

    czy to przykład jak ktoś odjechał po "duchaczowaniu"?
    czy ustawka?
    bo coś za dużo tatuaży ma ta panienka a koleś który mówi do kamery mówi sztucznie
    no i ewangelizatorzy raczej nie ubierają się tak wyzywająco, chyba że to jakiś odłam sekty
    ale wg. mnie ustawka tych od "ksenofobii i monitoringu" 

    Na Klarcine rozeznanie to są osoby z wolnego kościoła chrześcijańskiego; raczej mało prawdopodobne, aby to byli katolicy.
  • maliwiju powiedział(a):

    > Zrobili film i wrzucili do sieci , kto by chciał aby go oglądano w czasie ataku padaczki. <

    To nie oni zrobili ten film, a do sieci został wrzucony przez lewaków, którzy domagają się teraz ukarania "winnych".

  • edytowano wrzesień 2018
    Klarcia powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):

    > Zrobili film i wrzucili do sieci , kto by chciał aby go oglądano w czasie ataku padaczki. <

    To nie oni zrobili ten film, a do sieci został wrzucony przez lewaków, którzy domagają się teraz ukarania "winnych".

    Znalazłam informacje o nich.
     Oni zrobili i wrzucili ten film. Ta dziewczyna to Sandra Kowalczyk  nawrócona narkomanka, i jej mąż robią ewangelizację uliczne i wrzucają na swój na kanał YT. Nie jest katoliczka to jakiś protestancki odłam. 
     
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano wrzesień 2018
    PaniWiosna powiedział(a):
    Można się było spodziewać. 
    @PaniWiosna ; ale czego się można było spodziewać?
    Bo "oni zrobili ten film" znaczy tyle,
    że robili ewangelizację uliczną i chłopak niedaleko nich,
     sprzedający truskawki,upadł na ziemię i miał drgawki.
    Nie wiadomo tak w sumie z jakiego powodu.
    No i dziewczyna pomyślała,
    że to poniekąd ona spowodowała ten stan, i że to nie zwykłe drgawki,
    a reakcja opętanego.
    Czy było tak,czy to może reakcja na upał czy jeszcze jakiś inny powód-tego nie wiadomo.
    Natomiast nie był to wyreżyserowany filmik.

    Tu jest pierwsza część,jak zaczęła opowiadać o swoim życiu.
    W tle widać jak wyglądał początek ataku tego chłopaka.



    Podziękowali 1Klarcia
  • Można było się spodziewać że to nie katolicy. Zapewniam cię że żadna szanująca się katolicka wspólnota nie pochawaliłaby tego co zrobili . 
    Nie tak powinna wyglądać modlitwą wstawiennicza, nie powinni przeszkadzać wwakcji ratunkowej,  ni wolno się zwracać do demona, a jeśli ktoś ma zgodę to nie tak się go wypędza. 
    A padaczka to choroba a napad to nie manifestacja demoniczna. Czy gdyby w tym samym miejscu ktoś się posikał albo zrobił kupę w majtki z powodu biegunki , pobiegłaby go egzoercyzmować no  wiadomo że nie. 
  •  Jeszcze jedna.mi się myśl nasuwa nie można się cieszyć, że się przechytrzyło szatana, nie można też mieć satysfakcji z uczestniczenia w jego manifestacji, nawet zakładając że to była manifestacja
    On jest nieskończenie mądrzejszy od człowieka, i tylko z mocą Bożą można go pokonać ale pycha jest pierwszym co gubi w takiej sytuacji. 
    Gdybym się dowiedziała o kimś kto w takiej sytuacji z boku stanął i zaczął odmawiać różaniec , byłabym mu naprawdę wdzięczna.
    Podziękowali 3Barbasia E.milia Klarcia
  • maliwiju powiedział(a):
    Nie jest katoliczka to jakiś protestancki odłam. 
     

    A mówiła Klarcia, że zna się na ludziach?
    Od początku wiedziałam, że mamy tutaj odłam wolnych chrześcijan. To jest odłam od reformowanych protestantów, bardzo często bywają to sekty.
  • @Klarcia wszyscy to wiedzieli , ty.mówilaś.że to nie oni nagrali i wrzucili do sieci.
  • Znam wolnych chrześcijan i niejak nie pasują mi tego cyrku 
  • To chyba podlega pod jakis paragraf? Utrudnianie akcji ratowniczych.
    Podziękowali 1Katia
  • hipolit powiedział(a):
    Znam wolnych chrześcijan i niejak nie pasują mi tego cyrku 
    O tych to nawet można powiedzieć że są szybcy a nie wolni ;) 
    Podziękowali 4hipolit Klarcia asiao Monika73
  • Może o tym nie wiemy ale są wolni i wolniejsi.
    Widziałam na YT jak ta laska chrzciła dziewczynę w jeziorze więc takie klimaty.
    Podziękowali 2Klarcia Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.