Tak trzeba...

«13

Komentarz

• Naprawdę?
    Brawa?

Będziesz bił brawo także wówczas, kiedy ktoś pewien swego, swych racji, poglądów itp spoliczkuje np Twoją Żonę, córkę, matkę???

O ile dobrze pamiętam-w czasie uroczystości upamiętniających Powstanie Warszawskie, ich ofiary i oddające część ocalonym, kiedy buczano i wygwizdywano oficjeli, krzyczano i ubliżano uczestnikom tych uroczystości-nikt tych agresorow nie policzkował, nikt ręki  na nikogo nie podnosił.
    Podwójne standardy czy co? 
    Podziękowali 4Bea Aga85 sylwia1974 beatak
  • Buractwo z obu stron. Babsko nie powinno drzeć ryja w takich okolicznościach, a drugie babsko po tym ryju okładać. Obie nadają się pod budkę z piwem. 
  • Mimo wszystko widzę różnicę między krzykiem a rękoczynem. Uderzenie w twarz postrzegam jako poniżające.
    Podziękowali 1beatak
  • Powinny się drzeć za włosy 
    Slabo  ;) 
  • Kisiel, kisiel!
  • Oraz bikini i klatka :) 
    Podziękowali 1Klarcia
  • A mnie poniekąd fascynuje ,jak różnie - w różnych mediach , można tę sprawę przedstawić i ocenić ;)
    Podziękowali 3kociara Bea Klarcia
  • A ja się dziwię, że media zajmują się nie niewychowanymi babskami.Obie mają parcie na szkło i cieszą się jak mogą zaistnieć.Każdej po 5 stów mandatu i zaraz poziom wychowania  się podniesie.
  • Ja bym w sumie zobaczyła w tym.kiślu kodziarke i narodowczynie :) :) 

Jakąś mega pake chipsów i wiadro coli bym nawet kupiła.
     B) 
    Podziękowali 1Ona64
  • Wolałabym dobrze zbudowanego kodziarza z narodowcem. Te baby obie żałosne są.
    Podziękowali 1Bea
  • ojej
    weszłam na link, a tam znajoma z kościelnej ławki
    ta która dała w gębę tej rudej
  • A ruda powinna nadstawić drugi policzek ;)
    Podziękowali 1Bea
  • In Spe powiedział(a):
    ojej
    weszłam na link, a tam znajoma z kościelnej ławki
    ta która dała w gębę tej rudej
    uuu to lepiej siadaj ze 3 ławki dalej bo jak za głośno zaśpiewasz albo zafałszujesz to jeszcze ci przyłoży :D
    Podziękowali 4In Spe Barbasia Bea Ona64
  • ona jest miłą, wielodzietną mamą 
    musiała się nieźle wkurzyć
    Podziękowali 2Klarcia Ona64
  • edytowano 3 wrzesień
    In Spe powiedział(a):
    ona jest miłą, wielodzietną mamą 
    musiała się nieźle wkurzyć
    Dzieci z rana rozlały picie na stole , potem jakis maruder pewnie rozbił wyjscie z domu calej ferajnie , zapomniala torebki i mąż prosil o koszule wyprasowaną  w drzwiach gdy zaganiała grupę ,no i  gdzieś odreagowac musiała skoro nie biega z krokomierzem  :) 

Albo pomyliła trening bokserski , tetaz to modnie jest ;) 
    Podziękowali 1Agnieszka88
  • No to mamy problem, bo ta ruda pani to funkcyjna działaczka KOD, która rozbija spotkania PiS, awanturuje się, wrzeszczy i okłada ludzi pięściami. Ktoś pisał na Twitterze, że za komuny była milicjantką, co by tłumaczyło jej obecne zaangażowanie.

Mamy więc problem etyczny, czy wolno traktować agresywnie ludzi, którzy sami są megaagresywni.
    Podziękowali 1Klarcia
  • @Maciek_bs myślisz, że Jezus by pochwalił panią bijącą?

Podziękowali 1beatak
  • Maciek_bs powiedział(a):
    No to mamy problem, bo ta ruda pani to funkcyjna działaczka KOD, która rozbija spotkania PiS, awanturuje się, wrzeszczy i okłada ludzi pięściami. Ktoś pisał na Twitterze, że za komuny była milicjantką, co by tłumaczyło jej obecne zaangażowanie.

Mamy więc problem etyczny, czy wolno traktować agresywnie ludzi, którzy sami są megaagresywni.
    Za komuny chodziłam na pielgrzymki i zomowcom w Częstochowie rozdawaliśmy różyczki, a ubekowi, który się za nami wlókł, służba medyczna opatrywała stopy. 

"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj". Ta pani obijająca buzię jest paskudnym przykładem dla swoich dzieci. Nie jesteśmy w stanie wojny i nie musimy rozwiązywać problemów siłowo. Wystarczyło inteligentnie ośmieszyć kodziarę, albo wlepić jej mandat, a tak zostanie męczennicą :D
    Podziękowali 3Aga85 Coralgol beatak
  • kociara powiedział(a):
    Naprawdę?
    Brawa?

Będziesz bił brawo także wówczas, kiedy ktoś pewien swego, swych racji, poglądów itp spoliczkuje np Twoją Żonę, córkę, matkę???

O ile dobrze pamiętam-w czasie uroczystości upamiętniających Powstanie Warszawskie, ich ofiary i oddające część ocalonym, kiedy buczano i wygwizdywano oficjeli, krzyczano i ubliżano uczestnikom tych uroczystości-nikt tych agresorow nie policzkował, nikt ręki  na nikogo nie podnosił.
    Podwójne standardy czy co? 

Jeden z wielu występów rudego babska:

• Elunia powiedział(a):
    A ja się dziwię, że media zajmują się nie niewychowanymi babskami.Obie mają parcie na szkło i cieszą się jak mogą zaistnieć.Każdej po 5 stów mandatu i zaraz poziom wychowania  się podniesie.

Parcie na szkło może ma rudy babsztyl, ale nie p. Dominika Arend Witchen; natychmiast po tym incydencie p. Dominika podała się do dymisji.
  • kasha powiedział(a):
    @Maciek_bs myślisz, że Jezus by pochwalił panią bijącą?

ja nie Maciek i nie wiem czy by pochwalił jednak dał przykład, że niekoniecznie całe życie da się przyjść będąc zawsze łagodnym
    vide przepędzenie kupców ze świątyni
    Podziękowali 1Klarcia
  • Skoro o Panu Jezusie mowa...

Podziękowali 3Pioszo54 In Spe Klarcia
  • Pamiętaj Maciek, że to działa w dwie strony. Jeśli damy przyzwolenie na agresję fizyczna. Myślę,  że pan policzkujaca, sama nie jest dumna, że swojego zachowania, o czym świadczy złożenie dymisji. 

Podziękowali 2Elunia jukaa
  • Jak raz sama ruda dostała to wielkie halo w mediach 
    Podziękowali 1gielki
  • Klarcia powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):
    A ja się dziwię, że media zajmują się nie niewychowanymi babskami.Obie mają parcie na szkło i cieszą się jak mogą zaistnieć.Każdej po 5 stów mandatu i zaraz poziom wychowania  się podniesie.

Parcie na szkło może ma rudy babsztyl, ale nie p. Dominika Arend Witchen; natychmiast po tym incydencie p. Dominika podała się do dymisji.
    A znałaś wcześniej Dominikę o dwóch nazwiskach? Ja nie chociaż jest z Wrocławia. Teraz wybory samorządowe , a ona już zjednała sobie sporo wyborców. Na tym da się popłynąć i stworzyć świetną kandydatkę. Pożyjom uwidim.

• ha ha
    super się ułożyło :D
    myślę, że p.Dominika wkalkulowała tę dymisję w momencie dawania z liścia
    ale czuła, że nie może zachować się inaczej
    miło mi słyszeć, że startuje w wyborach samorządowych 
    Podziękowali 1Klarcia
  • I tak się tworzy plotka :D
    Zacytuj gdzie napisałam, że startuje?
    A politycy nie na takich akcjach płynęli. Im więcej czytam o tej p.Dominice, tym jestem pewniejsza, że umie panować nad nerwami. Dużo też nie ryzykowała bo dzięki koligacjom rodzinnym jest ustawiona w świecie polityki i ma wypracowaną dobrą opinię w pozarządówkach. Znam dużo ludzi nerwowych i wybuchowych, sama taka jestem, ale potrafią w sytuacjach wyjątkowych panować nad nerwami. No chyba, że są chorzy. Ruda z Kodu darła się "Konstytucja", a nie np."jeb..ć kombatantów" i nikogo personalnie nie obrażała tylko zakłócała uroczystość. Powinno przyjść ze 4 rosłych ochroniarzy i wynieść babę i tyle. A tak wyprowadzili Dominikę o dwóch nazwiskach.
    Podziękowali 4jukaa offca joanna_1991 beatak
  • edytowano 4 wrzesień
    Teraz wybory samorządowe , a ona już zjednała sobie sporo wyborców. 

tak zrozumiałam czytając powyższy wpis

i może przykre to właśnie, że chłopy nie potrafili odpowiednio zareagować to kobieta poczuła się zobligowana do zrobienia porządku
    być może ten policzek okaże się "błogosławioną winą"...?
    pożyjom uwidim jak mawia @Elunia

Podziękowali 1Klarcia
  • Rosła chłopy stały i się przyglądały. Potem ruda zrobiła aferę, zadzwoniła na 112 i kazała zareagować. Dała do tel.podobno policjanta co ochraniał. Afera wielka, teraz będą sprawy sądowe, a mozna było po cichu i bez kamer.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.