Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tak trzeba...

2»

Komentarz

  • Ciekawe , co byście tu pisali , gdyby to polityk czy sympatyk "totalnej opozycji" kogoś spoliczkował. Mam dość dobrze rozwiniętą wyobraźnie ... ;)
  • Nie ważne co  , ważne kto. I dotyczy to każdej strony czy stron konfliktu. Potwornie jesteśmy jako Naród skłóceni ((.
  • oczywiście musi być zakamuflowana szpilka w stronę ewentualnego elektoratu :D 

    skąd wiesz czy ten przyjęty policzek nie otrzeźwi rudej i sama  przestanie tak robić?

    przecież ja się nie cieszę, że dają sobie po mordach
    może ten pierwszy i z pewnością ostatni  policzek wymierzony przez p.Dominikę zwróci uwagę ogółu, że tak nie można
    dotychczas nie słyszałam o tej rudej i jej wyczynach, ale już teraz wiem i jestem oburzona, że wcześniej nikt nie reagował 
    tak jak teraz ona sama
    Podziękowali 1Klarcia
  • "Ruda - walcząca cycem"

    Zdrowaśka za nią.
  • edytowano wrzesień 2018
    niech się Ruda cieszy że nie mamy takich temperamentów jak Hiszpanie, zobaczcie co się działo koło Jajobusu :-)
    https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/swiat/hiszpania-turyści-wszczęli-bójkę-z-kierowcą-autobusu-dołączyli-pasażerowie-i-przechodnie/ar-BBMTAz6?ocid=spartanntp 

    ps. Kociara,  przecież Kodziarom o to chodziło, mają wreszcie swoją męczennicę, po ta są te prowokacje. Są szczęśliwi.

    Podziękowali 2Odrobinka Rogalikowa
  • w sumie przyznaję - nie powinna policzkować ale przyłożyć tortem lub - jeszcze lepiej - założyć kartonowe pudełko na głowę. Tyle że pewnie nie miała pod ręką. Takich ludzi jak ruda trzeba ośmieszać a nie kreować na męczenników. 
  • Jak by nie bylo kto by to nie byl Potepiam  Zachowanie tej kobiety
  • edytowano wrzesień 2018
    ja w sumie też.  Ale dlatego że okazało się to nieskuteczne. Powinna przyłożyć tortem lub karton na głowę. 
  • Prayboy powiedział(a):
    ja w sumie też.  Ale dlatego że okazało się to nieskuteczne. Powinna przyłożyć tortem lub karton na głowę. 
    Faktycznie,  mega skuteczne by było.
    Podziękowali 3Ona64 Monika73 asiao
  • Elunia powiedział(a):

    Dobro Polski? Gdzie ono jest w tych przepychankach i darciu mordy?


    A nie pomyślałaś o cierpieniu obecnych tam kombatantów? Niektóre osoby płakały, inne były wstrząśnięte. P. Dominika od kilkunastu lat zajmuje się kombatantami, wielu z nich stało się jej przyjaciółmi; wielu służyła w chorobie i trudnych momentach, a także – w razie potrzeby – w ostatniej drodze.
    Babeczka nie angażowała się w politykę i nie miała najmniejszego zamiaru tego robić. 

    Ale, gdy w roku 2017 ze względu na jej serdeczne relacje ze środowiskiem kombatanckim, Wojewoda Dolnośląski zaproponował jej stanowisko Pełnomocnika ds. stulecia Obchodów Niepodległości oraz realizacji programu Niepodległa - zgodziła się.

    ***

    Ciekawa jestem, jak byś zareagowała będąc tam i widząc rozpacz w oczach bliskich Ci osób. Ten jazgot zagłuszał słowa prezydenta, a ogrom nienawiści porażał.
    Podziękowali 2Rogalikowa In Spe
  • Prayboy powiedział(a):
    w sumie przyznaję - nie powinna policzkować ale przyłożyć tortem lub - jeszcze lepiej - założyć kartonowe pudełko na głowę. Tyle że pewnie nie miała pod ręką. Takich ludzi jak ruda trzeba ośmieszać a nie kreować na męczenników. 

    Gdyby zrobiła, tak jak myślisz - reakcja "totalniactwa" była by identyczna.
  • Kombatanci stanęli w obronie Arendt-Wittchen: Zachowanie osób zakłócających przebieg uroczystości było dla nas bardzo przykre

    My, niżej podpisani uczestnicy Światowego Zjazdu Weteranów Walk o Niepodległość RP w dniu 1 września br. w Warszawie, wyrażamy oburzenie faktem zakłócania uroczystości, a w szczególności przemówienia Pana Prezydenta Rzeczypospolitej i brakiem reakcji służb porządkowych na agresywne i niekulturalne zachowanie postronnych osób - napisali  uczestniczący w uroczystościach kombatanci.

    – Z bólem stwierdzamy, że zachowanie osób zakłócających przebieg uroczystości było dla nas bardzo przykre i zasmucające. Jesteśmy oburzeni brakiem reakcji ze strony służb porządkowych, które nie reagowały na zakłócanie porządku publicznego przez osoby po drugiej stronie barierek. Zachowanie tych osób było wielce naganne i głęboko lekceważące dla nas, chcących w ciszy i powadze uszanować pamięć poległych bohaterów - napisali. 

    – Jednocześnie wyrażamy nasze poparcie dla osoby, która podobnie jak my, oburzona tak nagannym zachowaniem, może nieco zbyt emocjonalnie zareagowała na niedopuszczalne zachowanie i stanęła w naszej obronie. Szkoda, że nie uczyniły tego służby policyjne, ponieważ czuliśmy się bezbronni wobec chuligańskich zachowań postronnych osób - można przeczytać w liście. 

    Podziękowali 2In Spe Rogalikowa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.