Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Opieka nad dzieckiem w Gdańsku, Sopocie

studentka II roku pedagogiki (rok temu reklamowałam już córkę)
popołudniami i weekendami zaopiekuje się dzieckiem lub dziecmi
może zorganizować kinder bal

Teresa, hacerz ZHR, po kursach ratownicwa, wychowawstwa itp

praca od października
Obraz moe zawiera 3 osoby umiechnici ludzie dziecko i na zewntrz
pierwsza z lewej

Komentarz

  • Polwcam Teresę, moje dziewczyny bardzo ja lubią.
    Czekamy na kontakt:)
    Podziękowali 1babka4
  • dziekuję @Aga85 ; :)
    polecaj znajomym i zadzwoń do niej jesli potrzebujesz
    29.09 jedzie na studia
    mieszkać będzie w Sopocie
  • edytowano wrzesień 2018
    Ah, dlaczego nie do Warszawy.

    (Ucięło mi posta)

    I jeszcze organizacja Kinder bali! Miód na serce!!
    Podziękowali 2OlaOdPawla babka4
  • Też o tym pomyślałam :neutral: 
  • Moze są forumowe dorosle dzieci w Warszawie ;-)
  • @babka4- potrzebuję namiar na Twoją córkę
    Podziękowali 1babka4
  • @babka4 Twoja córka zajęta czy ma jeszcze moce przerobowe? Czy interesowałaby ją pomoc nie przy dzieciach a starszemu małżeństwu?




  • Albo może kto inny ma kogoś do polecenia. Może być mężczyzna lub kobieta wiek zasadniczo bez znaczenia.
  • @Bambidu córka zajęta w każdy wtorek - opieka nad dziewczynką
    oraz nowa praca od wczoraj co drugi weekend (mama studentka) - opieka nad chłopczykiem

    nigdy nie zajmowała się seniorami
    raczej nie da rady czasowo
    w wolne weekendy będzie zjeżdżać do domu do Torunia, bo tu prowadzi drużynę harcerską, organizuje zloty, biwaki itp
  • OK. Chodzi raczej pracę w tygodniu, dni i godziny do uzgodnienia. Ale sama nie jestem przekonana czy to odpowiednie zajęcie dla młodej dziewczyny.
  • @Bambidu na twoim miejscu zamieściłabym ogłoszenia w pobliskim sklepie, kiosku i markecie typu biedra czy tesco są tam specjalne tablice na ogłoszenia i ulotki i to zupełnie bezpłatne,  że "Szukam pani do pomocy w domu dla dwojga seniorów" 
    albo w agencji pośrednictwa opiekunek (u nas jest kilka np "Adiutor-pomoc w domu" ) tu już płatne, jedno mięsieczne wynagrodzenie
    ale panie są sprawdzone i przeszkolone z pierwszej pomocy itp.

    Bambidu, wydaje mi się że już szukałaś kogoś rok temu, tak? 


  • Nie szukałam w ogóle, chyba że dla kogoś i nie pamiętam. Teraz też znajomi szukają. Absolutnie nie chodzi o kogoś z tablicy ogłoszeń z biedry... Ale dzięki.
  • a to sorry bo już ktoś kiedyś pytał mnie
  • A gdzie dokladnie- może być na private. Monika dziadkowie mają na przykład panią z mopsu a którą płacą (stawką jest zalezna jest od poniedziałku ysokosfi emerytury) są bardzo.zadowoleni.
  • To tak jak moi dziadkowie. Oni mają po 90 lat, babcia już niedołężna i ta pani przychodzi do nich że 3 razy w tygodniu na 2 h. Umyje babcie, pomoże przygotować jedzenie, posprząta. Płacą koło.16 zł za h ale dziadek ma wysoką wojskowa.emerure. jego kolega z niskim dochodem płaci coś.kolo 6 zł. Może podpytajcie w mopsie.
    Podziękowali 1Bambidu
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.