Idealna matka, idealne dzieci, idealny dom

«13456724

Komentarz

• częśc druga
    Podziękowali 1kuria domowa
  • coś bym napisała, ale nie wypada ;) 

ATSD zazdroszczę jej trochę tej gromadki dzieci, ale współczuję metrażu...
  • In Spe powiedział(a):
    coś bym napisała, ale nie wypada ;) 

ATSD zazdroszczę jej trochę tej gromadki dzieci, ale współczuję metrażu...
    Jak ma kogoś do sprzątania, to luzik :), a pewnie ma, bo widać, że biedni nie są.

Wstawanie o 3 nad ranem, to tragedia :), jak dla mnie :) 
  • sprzątanie to swoją drogą, ale ja lubię mieć małe dzieci na oku, a tam tyle różnych schodów, poziomów itd.

jakoś za sterylnie, mało swojsko ;)
  • wolę moje nieidealne, po stokroć  o:)
  • W sumie jakbym nie spała to  też bym  miała idealnie
    Podziękowali 4Gosia5 Hope Engi MAFJa
  • Ale chata super, tylko te schody do sypialni słabe... 
  • OMG, jestem rozlazłą babą. Niewydolną wychowawczo  :D  
    Oglądałam ze starszymi, córka prychnęła że ustawka, syn z satysfakcją punktował każdy ryk maluchów ;)

• Wielkie Łał.
    Czekam na vlog @Malgorzata. Poproszę o Morning routine, itp... 

Podoba mi się spokojny ojciec... ;)
    Jakiś podtekst, czy cuś?
    Podziękowali 1babka4
  • A ten ojciec jest chory, że zawsze w łóżku leży  
  • @Gloria zaden ojciec nie wstaje o 3 nad ranem  :D
  • A mi się podoba  :) 

Dzieciaki super fajne 

Dom wymiata !!!

Podziękowali 3asiao draconessa Agnieszka
  • Aaa no tak, tylko baba sobie  może takie śmiglo w głowę wsadzić... I jeszcze się cieszyć 
    Podziękowali 1Elunia
  • Ale ona nie widzę aby latała ze śmigłem 
    Spokojnie I bez pośpiechu 

I karmi piersią !!!!
  • @Isako to już na to za późno u mnie
    Najmlodsza ma 6 lat 
    I nigdy nie miałam parcia na szkło 
    Podziękowali 1Isako
  • Nie no ojciec ubawił mnie do łez, pozytywnie :)
    jak pomyślałam jaki u nas bieg to z tego dysonansu ryknęłam śmiechem :)
  • Jestem pod wrażeniem :open_mouth: :open_mouth: :open_mouth: 

• edytowano 13 listopad
    Wy lepiej zobaczcie na YT 
    Jak ta starsza dziewczyna gra na piianinie z najmlodszym na kolanach 

Nie moge zalinkować z telefonu 

TRIP TO SWEEDEN ma tytul odcinka 

Inne czesci dużo fajniejsze od tych @Aneczka08 ;

Ale Oni po części prezentują skandynawski ( fiňski ) styl emocji ;) ;) 

Może tata z Finlandii  ;) ;) 
    Nie wiem , nie sprawdzałam 
  • Nie podoba mi się. I nie dlatego, że zazdroszczę. W ogóle nie bardzo rozumiem idei vlogów czy jak to tam zwał, a tak poza tym pytam: Gdzie jest ojciec tych dzieci? Bo to, że matka ma czas dla siebie między 3 a 6, to w sumie rozumiem. Ja mam taki między 23 a 2 :wink: Dom każdy ma, jak lubi i jeśli się najada niech je owoce na śniadanie, ale w tej rodzinie (na podstawie tego obrazu) wszystko robi matka. nawet wyrośnięte dzieciaki śniadania sobie nie zrobią. Wiem, to ich sprawa, ale skoro się wystawili na widok publiczny, to sobie skrytykuję. No, brakuje mi ojca i pomocy starszych dzieci.
  • Ale Oni są weganami , starsi pomagają , 
    Te filmiki tutaj to rytuał poranny matki .
    Starsi pomagają , wystarczy obejrzeć inne filmiki .

Idei vlogów I bigbaderskiego pokazywania rodziny I dzieci kompletnie nie rozumiem I nie chwytam co mialyby dać ???
    Nie widzę żadnego uzasadnienia na pokazywanie stałe swoich dzieci I wchodzenia setkom tysięcy a czasem mliionom ludzi do domu  I oglądania dzieci , zwlaszcza małych , bo nikt Ich o zdanie nie pyta .

Starsi natomiast pomagają , wyjeżdzają samodzielnie np do Europy ,  I mają zajecia swoje .

Tu w tych trzech filmikach pokazała swoj rytm poranny , to co Ona robi I jak to zorganizowała sobie , bo , że glownie sobie to widać , na taŝmowym obugiwaniu toakety porannej tych mlodszych .
    Nie wyobrazam sobie takiej taśmy I tego , że starsze z tej mlodszej czworki niie obsługują nocnika chociażby I zębow .
    Ale jej idea jest chyba taka , zeby było caly czas idealnie czysto .

• Natomiast poziom emocji nie jest moją bajką kompletnie .
    Nie znosze zmiany tonacji glosu do malych dzieci , nijgdy tego nie robiłam , nie mowie do dzieci w idiotycznej zmianie glosu , to mnie drażni bardzo .

Emocjonalnie kompletnie nie moja bajka .

Podziękowali 4Ona64 Isako Bea Gosia5
  • Ostatnio na to trafiłam, jako że pojawiło się w poleceniach. W komentarzach dużo osób kwestionuje postawę ojca, który jest jskby obok, nieobecny w pracach przy dzieciach. Przewijając komentarze można się dowiedzieć, że należą oni do jakiegoś kultu/sekty, w której ojciec jest wysoko (ponoć jego matka to założyła). Na jego kanale są filmiki o zbliżającym się końcu świata itp 
    Podziękowali 3Aneczka08 Gosia5 draconessa
  • Vlogi robi się między innymi dla kasy. Milion wyświetleń to bardzo konkretne pieniądze.

Podziękowali 3Bea Gosia5 Agnieszka
  • edytowano 14 listopad
    ciekawe co to za religia myślałam , że jakaś "legalna".

dla mnie to jest kompletnie nierealne, ciężko mi sobie wyobrazić, żeby mieć taki sterylny dom przy 4 małych dzieci, to raz. Dwa, że one tak posłusznie leżą jak ona je przewija i jak one pija mleko. NIkt nikogo nie zaczepia, ni trąca. Przy śniadaniu nic nie ląduje pod stołem.

Śniadanie z banana jabłka i pomarańczy jest wystarczające dla wielkiego chłopa lat  naście.

Ona wstaje o 3, kładzie się o 20. Wszytskie jej dzieci też się tak kłada?? Kiedy ma czas dla męża i siebie? Bo on raczej nie kładzie się o 20ej, skoro o 6 jest ledwo zywy.

Te śpiące na golasa dzieci.... (no ja zmarźluch jestem) więc od patrzenia mi się zimno zrobiło, ale może i tak można.

Dom świetny. Ale rozwaliły mnie maluchy bawiące się kilkoma konikami i odkładające je do szuflady...

@katarzynamarta2 podasz link do kanału ojca??
  • edytowano 14 listopad
    Obejrzałam pierwszy filmik. Jakbym miała dziecko, które spokojnie leży i czeka na swoją kolej to OHOHOHO! Mój dom też by tak wyglądał!

;)
    Podziękowali 3Aneczka08 ewap tymka
  • Gdybym nie widziała jak się kręci takie filmiki, to też bym uwierzyła w to wszystko☺Są cięcia, dubelki i retusze. Ona teź nagrywa co chce, to nie bigbrader.Jest taki odcinek jak starsi budują piaskownicę.Młodsi potem bawią się w deszczu w piachu. Dlaczego nie pokazuje jak ufafuleni wchodzą do tej steryliady?
    Dom mnie wcale nie zachwyca, te schody i kanty przy tylu maluchach to porażka.
    Kontakt starszych z maluchami cudowny.No ale taki vlog wpędza w depresję inne matki.Zupełnie niepotrzebnie.
  • @Aneczka08 kurcze wiedziałam, że padnie pytanie o kanał ojca  ;) a ja go nie zapisałam. Wiem tylko, że nazwisko takie samo. Sprawdze...
  • Mnie nie wpędza w depresję. Lubię sobie popatrzeć na ladne rzeczy, nawet jeżeli są wyreżyserowane. To tylko vlog a nie wyrocznia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.