Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Idealna matka, idealne dzieci, idealny dom

1235716

Komentarz

  • Rogalikowa powiedział(a):
    Skatarzyna powiedział(a):
    to się nauczy, to b. proste umiejętności, kilka dni wysyatczy by nabyć, dłuzej by w nawyk wrszło, a pewnie bardziej o to chodzi.
    Gorzej jak flejtuch wyrośnie. Flejstwo jest nieuleczalne. Żadne metody nauczania nie działają, jak flejtuch slepy i na syf i na własne flejstwo. 

    Mam okazję obserwować z bliska
    Ja też! Z tak bliska, że bardziej się nie da ;)
  • fleja fleją choćby ją w perwolu moczył
    Podziękowali 1Katia
  • Jak macie w otoczeniu spikające fleje i fletuchów, polecam moją ukochaną Nony z A Slob Comes Clean :) Takim nie pomogą spece od organizacji, bo posługują się innym językiem :tongue: 

  • Wychodzi na to, że cały ideal matki dzieci i całego domu sprowadza się do sprzątania domu
  • @asiao, nie wydaje mi się, nie wydaje!
  • Ja tam sprzątać umiem,nauczonam
    Ale czasami czasu i siły brak
    Bo jak mam do wyboru popylac z odkurzaczem czy zrelaksować sie po 10 h roboty-wybiore opcje druga
    Ostatnio mamy taki czas,ze nawet balagan nam nie przeszkadza w lekkim( bo bardziej sie nie da z uwagi na chroniczne zmeczenie)odsapnięciu
    Nie rizumiem,czemu -jesli moge-nie ułatwić sobie zycia. 
    Odkurzanie w kazdym kącie, umycie wszystkich szafek,podłóg,prysznica itp przez obcą osobę nie budzi moich obaw jaku apolonii
    Pranie i prasowanie przy tym powyzej to pikus. Sama se mogę ogarnąc. 
    Moja kumpela sprząta przed sprzątaniem(robionym przez wynajętą panią) , bo jej wstyd większym nieporządkiem straszyć
    Podziękowali 2draconessa Rogalikowa
  • Pewna bardzo bogata rodzina,prawie wielodzietna (4szt) choc miala mnostwo "służby" miala zasade-dzieci sprzatają same w swoich pokojach. Brudy wsadzają do pralki i ogarniają swoje lazienki. Dzieciom nie wolno bylo ani jednym slowem,gestem uchybić służbie, traktowaly ją tak,jak gosci nie jak pracownikow rodziców. 


  • Mi z tym.sprzataniem przez kogos z zewnatrz nie chodzi o wstyd za balagan czy brud ale o to ze wpuszczam.kogos do mojego domu i ktos dotyka moich rzeczy, o takie naruszenie mojej prywatnosci. Nie wiem.jak to wylumaczyc.
    Podziękowali 1mamaw
  • @Apolonia - rozumiem Cię. Kiedyś miałam taką sytuację, że przychodziła do mnie (a w zasadzie do swoich zwierząt) znajoma pod moją nieobecność. Źle się z tym czułam.
    Podziękowali 1mamaw
  • kociara powiedział(a):
    Dzieciom nie wolno bylo ani jednym slowem,gestem uchybić służbie, traktowaly ją tak,jak gosci nie jak pracownikow rodziców. 


    Dla mnie to oczywiste - tylko cham i prostak odnosi się niegrzecznie do kogoś, kto nie może mu odpowiedzieć tym samym. Niestety, sporo jest takich ludzi :(
  • Poczytalam sobie. Autorka vloga ma 41 lat. Naprawde wyglada na znacznie mlodsza i figure ma swietna.
    Podziękowali 4Katia draconessa aga---p Agax4
  • ATSD, dziwię się, że nikt nie skomentował imion dzieci ;) Są wybitnie oryginalne :sunglasses:
    Zasubskrybowałam (komp mi podkreśla, może powinnam napisać "zaprenumerowałam" ;) ) vlog Tainy, trzeba wspierać "swoich" :smiley: 

    Podziękowali 3draconessa Agax4 Felicyta
  • Autorka vloga napisala ze 10 dziecko jest ich ostatnim i moze dlatego dali mu na imie...Omega.
    Podziękowali 1Katia
  • A pozostałe jakie?
  • Malgorzata powiedział(a):
    @Emilia



    Leonardo,
    Cleopatra,
    Jerusalem,
    D'Artangnan,
    Shakespeare,
    Romeo,
    Nefertiti,
    King James,
    Aphrodite  
    Omega




    Ała.
  • jukaa powiedział(a):
    Emilia, szukasz inspiracji w razie czego? ;) Omega  całkiem ładne dla dziewczynki. Albo Tradycja.
     :D  :D :D

    Nefertiti jednak, oraz Szekspir. 
  • Oraz, jakiej płci jest Jeruzalem?
    Podziękowali 2Rogalikowa Odrobinka
  • Pierwsza corka powinna miec na imię Alfa ;)
    Podziękowali 1Odrobinka
  • Jerusalem jest to ten chlopak z dreadami:)

    Podziękowali 2E.milia Agax4
  • Moze sie jej brzmienie podobalo:) Zreszta, w koncu to nazwa miejsca, a nei imie ludzkie, jako takie. Chcoiaz dziwne byloby nazwac chlopaka np Warszawa. Chociaz w sumie Krakow tez:)
    Podziękowali 1E.milia
  • A ile osób nazywa dziecko od miasta San Francisco... Filmiki spoko, ale nie bardzo miałabym co kopiować, oprócz może porządku, który może wynikać z bogactwa u tej pani. Jestem na tyle pośrednim typem, ani ze mnie maksymalna fleja ani pedantka, że przy pewnym doinwestowaniu miałabym satysfakcjonujący wygląd mieszkania. Dywaniki łazienkowe sobie zamówiłam w ramach inspiracji. 
    Podziękowali 2kiwi Agax4
  • edytowano listopad 2018
    Pewne doinwestowanie też by mnie satysfakcjonowało. Tylko ja bym pokusiła się o panią do gotowania. NIENAWIDZĘ gotować, a sprzątanie uwielbiam.
    Podziękowali 1Rien
  • @Katia nie martw się, ty jeszcze dobrze rokujesz. Znam takich  :s którym nie zgrzyta nic w sytuacji "zaprosiłam gości, ale brudnych majtek z podłogi nie podniosę. Ani innych śmieci."
    Podziękowali 2draconessa Katia
  • Malgorzata powiedział(a):
    Szczecin 
    Albo Bydgoszcz 

    I widzę mine jak mialby to wymòwic Ktoś na tzw zachodzie  :p :D :D
    I jeszcze Brzęczkowice. Bliźniaki.
    Podziękowali 1E.milia
  • San Francisco to przynajmniej zacny patron jest :)
  • https://www.etuovi.com/kohde/367167
    To ten dom - można sobie kupic ;)
    Chyba sie wyprowadzili - w czasie nagrywania filmików wynajmowali ten dom.
  • OT @Ula znasz fiński? Ponoć jest taki trudny, że sami Finowie go nie ogarniają  :D
  • Ula powiedział(a):
    https://www.etuovi.com/kohde/367167
    To ten dom - można sobie kupic ;)
    Chyba sie wyprowadzili - w czasie nagrywania filmików wynajmowali ten dom.
    wynajmowali ?
    naprawdę nie rozumiem motywów ich działania 
    coś mi nie pasuje :|

    Podziękowali 1draconessa
  • i jednak wolę reportaże życiowe
    gdzie ktoś pokazuje mi kawałek swojego prawdziwego życia
    wtedy mogę się jakość odnieść
    tutaj podają na talerzu co chcą
    i oczekują zachwytu (?)
    tak podziwiam to czego nie da się na prędce sklecić, ani udawać
    fajnej gromadki dzieci, relacji rodzinnych
    ale reszty nie rozumiem i dlatego dystansuję się 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.