Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

W odwiedzinach u Michalaka

«13456710

Komentarz

• Kto to jest ??
  • Taki Gnyszka, tylko nieco inny :)
    Podziękowali 1Malgorzata
  • A ja bym posluchala rad jak pogodzic prace dwojga, 5 dzieci, maly metraż, duze odleglosci dziennie, malo pieniedzy i brak pomkcy z zewnątrz. 
    Bardziej do mojego zycia by przystawalo.
    Podziękowali 1Kasik
  • To zależy od tego, czy macie w domu basen. Jeżeli tak, to możecie w nim popływać.
  • Sympatyczny , ale nie moja bajka.

We dwoje nie poszłabym na żaden couching. 
  • A tam,  serio 

To wolę jednak dom rodziny norwesko - australijskiej.
    Z 10 dzieci .
    Dom  na full wypasie i nikt nie szpanował fotelem do masażu ( typowo polskie , popatrz co mam ) ani ambasadami wokoł.

Skromniutki domek pomimo basenu.

Podziękowali 1aga---p
  • Beznadziejny szpan....
  • Ja myślę,  że jak ktoś jest prezesem,  to już doszedł do tego,  że trzeba i pokój do konferencji mieć  czy tam do couchingu,  i nianie i gosposię,  i wiele innych rzeczy,  które nie - prezesowi się nie przydadzą.  
    Podziękowali 1asiao
  • A sauna? A ogrodnik? Z tej chłodni można zrobić gabinet do krioterapii bo i tak stoi pusta.
    Zawsze mnie zastanawia dlaczego ludzie zamożni nie radzą się fachowców w sprawie ładnego i funkcjonalnego urządzenia domu.
  • edytowano grudzień 2018
    On powiedział, że nie inwestuhe w nieruchomości .
    No i widać dlaczego nie może sprzedać mieszkania w Warszawie , brakuje basenu i fotela do masażu.mspanc 

Bidniutki ten biznesowy dom , bo jak już szpan to pelnym biznesem a nie fotelem.
    Btw 
    Drzwi w pokojach trochę blokowiskiem raczą .

Podziękowali 2aga---p Monira
  • Jak to było ??

P........ę nie robię biznesu ,

jeśli szczytem szpanu ma być fotel do masażu oraz basen , na ktory ten biznes jest potrzebny ( utrzymanie ) 
    Taniej wyjdzie karnet na basen oraz masaż męża.

Podziękowali 1PawelOdOli
    Zwróciłam uwagę na straszne drzwi i dalej nie oglądam.  Lubię piękne wnętrza i nie umiem zrozumieć, jak można tyle kasy wydać na taki szit. Wiem,  małostkowa jestem strasznie.  

Żeby nie było - mam również paskudne drzwi do zmiany. 
    Podziękowali 3Malgorzata aga---p Felicyta
  • Ale on mówi, że wynajmuje ten dom więc raczej nie może w nim zmian robić.
    Podziękowali 1Kasik
  • Hanq powiedział(a):
    Ale on mówi, że wynajmuje ten dom więc raczej nie może w nim zmian robić.
    Chyba raczej basen, bo wspominał o ogromnych kosztach
    No i jeden pokoj za dużo , bo nie używany

Nie przekonałby mnie do biznesu
  • Hmmm, wnętrze to takie późne rokokoko pomieszane z wczesnym PRL.
  • Wiem co mi brakuje: 
    pomoc domowa i niania...

Przekażę mężowi.
    Hanq powiedział(a):
    Ale on mówi, że wynajmuje ten dom więc raczej nie może w nim zmian robić.
    Ale skoro stać go w tym biznesie na ogromne koszty basenu ( podkreśla to) i marnotrawienie powierzchni mieszkalnej oprocz tego .
    To dla mnie jest to wywalanie kasy za stan PRL- u mieszkania .

Wpuszcza do domu,  prezentuje fotel , basen i biurko ergonomiczne , to został zmiażdżony  B)

Przecież prezentację zaczyna od tego jak mieszka .

• Isako powiedział(a):
    Wiem co mi brakuje: 
    pomoc domowa i niania...

Przekażę mężowi.
    No widzisz, jak nie potrafisz optymalizować swojego życia? :tongue: 
    Podziękowali 1Isako
  • Przebrnęłam prawie przez całość. Strasznie mnie zmęczył ten język.
    Podziękowali 1Malgorzata
  • Nie dałam rady. Strasznie przemądrzały ten facet. I za bałagan przepraszał, bo troje dzieci... Żenada jak dla mnie.
    Podziękowali 2Wela Tola
  • Ja wiem , że nie brakuje mi fotela do masażu
    Oraz kosztów utrzymania basenu  B)
  • Nie dałam rady. Strasznie przemądrzały ten facet. I za bałagan przepraszał, bo troje dzieci... Żenada jak dla mnie.
    Jeśli optymalizacją życia są koszty basenu to odpadam.

Swoją drogą Maciek , wystawileś chlopaka na rzeź ;) ;) ;) 
    Ja przez całość nie przebrnęłam 
    Odpadłam przy pierszwej tablicy.
    Potem jeszcze przewinełam dalej i było coś o niani , i że chodzą we dwoje na couching.
    No i odpadlam drugi raz.
  • Nie wiem czy taki jak Gnyszka. Michalak był w TB (jest?) więc jakoś z Gnyszką jest związany biznesowo (nawet chyba kiedyś coś dla niego graficznie przygotowywałem).

Natomiast nie wiem czy prowadził jakikolwiek biznes kiedyś, który polegał na czymś innym niż mówienie innym jak prowadzić biznes. Bo jeśli nie, to mi to pachnie politykami, którzy o podatkach rozprawiają, ale sklepu z pietruszką poprowadzić by nie umieli...
    A Gnyszka prowadził w zyciu jakiś biznes czy tylko chodzi na te spotkania TB ??
  • Teraz moda na pokazywanie barłogów i bałaganu jest? 
    Podziękowali 2Felicyta Rogalikowa
    @PawelOdOli ; jak Ktoś priwadzi wlasny biznes to raczej nie ma czasu na rysowanie na tablicy na YT , no chyba , że to rysowanie to biznes , ale to jednak nie prowadzenie biznesu tylko couching :) 
  • A co to jest TB? TBS to wiem, ale TB nie znam.

Nie durni ci co dorabiają się na gadaniu jak prowadzić biznes bo jednak jakiś prowadzą i zarabiają, durni ci co za to płacą ciężką kasę.
  • Mnie zirytował już na początku jak podkreślł, że córka grę za swoje nabyła... Dalej już nie chciało mi się bufona słuchać...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.