Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

1356718

Komentarz

• Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Nie chodzi mi o to, czy jest, czy nie jest normą tylko o podejście do tematu. 

T

Chodze czasami z dziećmi na wino , piwo , czasem.wòdeczkě ( z tymi dobrze 20+) 
    Więc pudło.
    Po tylu latach powinieneś znać moje podejscie do tematu.

• Malgorzata powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):
    Gosia5 powiedział(a):
    Jeśli będziemy mówić dzieciom, ze to zboczenie, to nie będą homo, bo nikt nie chce być zboczony. Jeśli będziemy im przedstawiać to jako alternatywę, będą częściej wybierać. Proste. 
    Tak proszę pani. A jak im będziemy mówić, że picie, palenie, ćpanie szkodzi, a masturbacja powoduje ślepotę, to uchronimy je przed tymi okropnymi rzeczami i na sto % wyrosną na pobożnych ludzi i uczciwych obywateli. 

T :)
    Większość jednak nie ćpa.

Czy ty także wierzysz w sprawczą moc słowa rodzicielskiego? Czy jesteś może zaklinaczem deszczu? Będzie tak i tak, bo ja tak chcę i to powiedziałam?

T
     Mieszasz .
    I wiesz o tym .
    Homoseksualizm nie jest normą , I wiesz o tym .
    Więc po co mieszasz resztę ???

Zalezy Ci bardzo na oŝmieszeniu mnie??
    Bo " focha" zedytowałeŝ , I wymyśliłeŝ inną drogę ???

Racz się w takim razie sam . Dokazuj ile dusza zapragnie.
    Wolność wszak jest.
    Koleżanka się starzeje?

Nie .
    Kolega masturbuje się wirtualnie .
    Koleżanka ma brudne myśli. Biegusiem do konfesjonału!

• Gosia5 powiedział(a):

@Paprotka ; na pewno mniej niż teraz. Poza tym teraz homoseksualizm z powodzeniem się leczy. 
    Już był o tym wątek i do tej pory nikt nie przytoczył na ten temat żadnych badań, poza wywiadem z panem z katolickiego pisma który twierdzi ze leczy, i tez nie podaje żadnych konkretów. Za to jest duzo, jak to się mówi, świadectw osób ktore przechodziły terapie konwersyjne i opisują różne dziwne praktyki stosowane przez "terapeutów".
    Podziękowali 1Tomasz i Ewa
  • " Koleżanka ma brudne myśli . Biegusiem do konfesjonalu "

Nie mam takiej potrzeby.
    Ani tymbardziej tego powodu.

Kolega natomiast szczytuje.
    " Koleżanka ma brudne myśli . Biegusiem do konfesjonalu "

Nie mam takiej potrzeby.

Nie zauważyłem. Skąd koleżanka wnosi? Charyzmat telepatii?

Nie mam takiej potrzeby.

Nie jestem fanką " duchaczy " , nigdy nie byłam.
    Swego czasu Ty byłeś, po jednorazowych rekolekcjach :) 

Nie mam takiej potrzeby.

Błędy młodości. 

Nie mam takiej potrzeby.

Błędy młodości. 

Noo a ja już wtedy pisałam , że poczekam aż ochľoniesz , 
    Czyli jednak mam dar  ;) ;) ;) 
  • Prorokini Małgorzata. :)

T
  • @Tomasz i Ewa 
    A co ty powiesz swemu dziecku jak ogłosi, że jest homo? 

Podziękowali 3Malgorzata Isako Barbasia
  • edytowano 15 marzec
    asiao powiedział(a):
    @Tomasz i Ewa 
    A co ty powiesz swemu dziecku jak ogłosi, że jest homo? 

Nie wiem. Szczerze. To pytanie z gatunku takich, na które brak jest odpowiedzi, jeśli nie stanie się wobec brutalnych faktów. Podobne pytania to takie, jak zareagujesz gdy dowiesz się, że najbliższa ci osoba umarła, dostała raka, leży w komie po wypadku. To pytania graniczne. Tyle o nas wiemy, na ile nas sprawdzono. 

T
    Podziękowali 4asiao kociara beatak jukaa
  • Obejrzyjcie film Scorsese „Milczenie”. 

T
    Podziękowali 1Monika73
  • I tu uważam, że przesadzasz. Skłonności homoseksualne to nie jest rak, ani koma. Istnieje pewna subkultura, której znakiem rozpoznawczym jest uprawianie seksu z osobami własnej płci. Obiektywnie trzeba powiedzieć, że można wpaść w gorsze towarzystwo. Jeżeli jednak zależy nam na danej osobie, trzeba mieć świadomość, że to nie tylko grzech, ale i niezdrowy styl życia, który skutkuje chorobami, przemocą i krótszym czasem życia. Skutkuje też wielką samotnością, która często prowadzi do samobójstw. Trzeba także wiedzieć, że osoby LGBT będą wiecznie niespełnione seksualnie, co doprowadzi je do sprowadzenia tej sfery życia do wymiaru zwierząt (dziesiątki, jeżeli nie setki partnerów, seks z byle kim i byle jak).

To naprawdę żałosne życie i słusznie katechizm poucza nas, aby do gejów i lesbijek odnosić się ze współczuciem. Słusznie mówi o szacunku, aby nie używać obraźliwych określeń. Mam nieść im Dobrą Nowinę, zachęcać do pójścia za Chrystusem.
  • edytowano 15 marzec
    Udzieliłeś pięknej, poprawnej odpowiedzi. Ksiądz katecheta byłby z ciebie dumny a ty dostałbyś 6 z katechezy. Ale dalej nie wiesz, co byś uczynił, gdyby twój syn zrobił coming out. Pocieszające jest to, że szanując go nie nazwałbyś „zboczeńcem”. 

T
  • Przyjdzie czas, przyjdzie rada
    mawiano
    Podziękowali 1Tomasz i Ewa
  • edytowano 15 marzec
    Zmiękczanie pewnych postaw jest pozbawianiem siebie i swoich dzieci instynktu samozachowawczego.

Oraz nie bierzesz kompletnie pod uwagę, że  ktoś mògł być już sprawdzany w takim  czy innym temacie granicznym i mogl go zdać .
    Pytanie tylko komu ten egzamin ma sľużyć.
    Dobru czy złu.
    Zatrzymaniu i opamiętaniu , czy utrzymaniu w tym i akceptacji faktu.

• Oraz @TomasziEwa ; , nie bierzesz też pod uwagę, że sugerując taki comingout np moim synom , obrażasz Ich.
    Mogą się np czuć obrażani przez kogoś kto poczynia takie insynuacje.
    Podziękowali 2Skatarzyna asiao
  • Dlatego mogą się czuć obrażani , że ktoś sugeruje Im czynnosci , ktorych nie popełniają.
    @TomasziEwa.
    A w innym.wątku doradzałeŝ, aby dzieci nie oceniać poniżej czegoś czego nie czynią.
    A tu nagle bęc.
    Logika i konsekwencja kwiczy.
    Oraz @TomasziEwa ; , nie bierzesz też pod uwagę, że sugerując taki comingout np moim synom , obrażasz Ich.
    Mogą się np czuć obrażani przez kogoś kto poczynia takie insynuacje.
    Nie histeryzuj. Przestraszyłaś się takiej możliwości? No weź przestań. Wszystkie, tylko nie twoje. BTW niczego nie sugerowałem. Zagrywka godna Gregoriusa. 
    Maciek i ty jesteście przekonani, że waszymi słowami i wychowaniem uchronicie wasze dzieci przeć gejostwem i innymi rzeczami. Obejrzyj film „American beauty”. Tam ojciec-gej wychowywał syna na nie-geja. 

T
  • Nie @Tomasz i Ewa
    Mam za sobą czyny.
    Całkiem w innej kwestii , ale mam za sobą czyny.
    Nie tylko słowa , jestem praktykiem, pisałam o tym wyżej.

Podziękowali 1Skatarzyna
  • Dobre sobie @Tomasz i Ewa , obrażasz moich synòw I wmawiasz mi histerię.
  • edytowano 15 marzec
    Ochłoń i napij się meliski. Nigdzie nie pisałem o twoich synach. Zadałem ci pytanie, na które ty butnie odpowiedziałaś. Teraz zaliczyłaś knock down więc płaczesz. Chcesz chusteczkę? Jesteś faktycznie nie w formie. 

T ;)
  • w formie do czego ?
    :)
    Podziękowali 1Malgorzata
    Ochłoń i napij się meliski. Nigdzie nie pisałem o twoich synach. Zadałem ci pytanie, na które ty butnie odpowiedziałaś. Teraz zaliczyłaś knock down więc płaczesz. Chcesz chusteczkę? Jesteś faktycznie nie w formie. 

T ;)
      Trzeba jakoś wybrnąć z nietaktu , prawda ??
    I szantażu Szymborską.

Wybieram "Trzystu".

T ;)
      Trzeba jakoś wybrnąć z nietaktu , prawda ??
    I szantażu Szymborską.

Rozmawiamy o kwestii homoseksualizmu i problemu, jaki stwarza w rodzinach a nie o twoich czy moich synach. W czym więc jest problem?

T
  • A niby że mamy się uczyć z filmów że może być różnie? Od kiedy to filmy pt American Beauty mówią prawdę? @Tomasz i Ewa a skąd się bierze homoseksualizm? Pojawia się nagle? Jest wadą genetyczną?  Normą? No jest zboczeniem. Rodzajem dysfunkcji. Nieprawidlowoscią. Czemu mamy się bać o nasze dzieci? Trochę nie rozumiem. 

• @Tomasz i Ewa  polecasz mi nudny film i piszesz , że nie jestem w formie.

Lol
  • edytowano 15 marzec
    Dzieci mogą różne problemy wywinąć. Moje też. I jeśli zrobią coś nieakceptowalnego, np zamorduja kogoś to też nazwę rzecz po imieniu. Morderca jest mordercą a zboczeniec zboczencem, gwalciciel gwałcicielem. Dla mnie to się niczym nie różni i stwarza taki sam problem w rodzinie co homoseksualizm.
    Mamy panować nad swoimi popędami.
     Tak naprawdę to celibat obowiazuje każdego katolika poza żyjącymi w zwiazkach małżeńskich. Więc nie rozumiem celu różnych coming outow i ich prawdopodobieństwa w katolickiej rodzinie. Albo ktoś wybiera życie w grzechu albo wierzy. I nie mają tu żadne skłonności nic do powiedzenia. Życia na kocią łapę też bym nie zaakceptowała u moich dzieci. 
    Póki co u żadnego z moich dzieci nie zauwazylam skłonności homoseksualnych nawet w zalążku, więc nie spędza mi snu z powiek czysto hipotetyczna sytuacja.
  • Chwilowo nikt nie zna przyczyn homoseksualizmu. Tu jest clou. Nie rozumiesz Odrobinko i nie zrozumiesz, o ile cię to nie spotka. Prezentujesz bardzo tani moralizm. Mamy to, mamy tamto, to trzeba, to nie trzeba. Wszystko cacy i pasuje, o ile ciebie nie dotyczy osobiście. 

T
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.