homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

1246718

Komentarz

• edytowano 15 marzec
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Chwilowo nikt nie zna przyczyn homoseksualizmu. Tu jest clou. Nie rozumiesz Odrobinko i nie zrozumiesz, o ile cię to nie spotka. Prezentujesz bardzo tani moralizm. Mamy to, mamy tamto, to trzeba, to nie trzeba. Wszystko cacy i pasuje, o ile ciebie nie dotyczy osobiście. 

T
    Na pewno nam hormony serwują w jedzeniu albo w chemitrailsach i stąd się bierze homoseksualizm co nagle spada na dzieci z  porządnych rodzin jak grom z jasnego nieba. Dla mnie problem wydumany. Naprawdę. 
    A co do moralizmu. Może i tani ale się sprawdza. Nie jestem od ratowania świata. Ważne jest dla mnir to, co dotyczy mnie. Znam bardzo niewielu homoseksualistów. Z moich znajomych z czasów licealnych i po żaden nie zrobił coming outu. Może więc problem jest marginalny.
    Podziękowali 2Malgorzata Barbasia
  • Malgorzata powiedział(a):

Wybieram "Trzystu".

American beauty nie jest kiepskim filmem. Pokazuje wiele zakłamanych postaw ludzkich. 3 oskary. 
    https://m.imdb.com/title/tt0169547/awards

T
    Podziękowali 1Monika73
  • 3 oskary i pogrzeb
  • Przecież napisałem, co należy zrobić, kiedy nasze dziecko wpadnie w złe nawyki, także gejowskie. Należy pracować nad tym, aby wróciło do Kościoła, aby dbało o swoje ciało i duszę. Homoseksualizm nie jest niczym strasznym, czego należy się bać. Jest jedynie ślepą uliczką ludzkiej seksualności, jak wiele innych ślepych uliczek.
  • Ja bym sie poplakala gdyby moje dziecko okazalo sie gejem. Tfu tfu. Jednak to nie jest od tej osoby zalezne. Ona taka sie rodzi. Dla hetero mezczyzny to obrzydliwe I nic go nie zdeprawuje na ta strone. A homoseksualista On zakochuje sie w tej samej plci . Ciezko z tym walczyc bo walka z tym to nieszczesliwe oszukane kobiety ( lub odwrotne mezczyzni) https://www.focus.pl/artykul/byc-albo-nie-byc-gejem?page=1
    Podziękowali 1Tomasz i Ewa
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Malgorzata powiedział(a):

Wybieram "Trzystu".

American beauty nie jest kiepskim filmem. Pokazuje wiele zakłamanych postaw ludzkich. 3 oskary. 
    https://m.imdb.com/title/tt0169547/awards

T

Ja pierdziuuuuu

Od kiedy to Oskary są wyznacznikiem ???
  • edytowano 15 marzec
    @"Tomasz i Ewa" , ciekawe ilu tych ludzi miaľo normalną rodzinę I zostaľo homo
    A ile jednak miało rozwalonã rodzinę, z caľkowitą kapitulacją roli ojca , nieobecny zupelnie w zyciu dziecka fizycznie I psychicznie , porzucony / odrzucony przez ojca , 
    Matka nadopiekuñcza do bòlu , albo nieobecnosc matki , odrzucenie / porzucenie dziecka 
    Nie mam na myśli oddanie do adopcji , tylko porzucenie dziecka po jakims czasie lat

Jaka jest proporcja wchodzenia w homosekualizm w normalnej rodzinie , contra dysfunkcyjnej .
    Do tego obecnie dochodzą już pary homo wychowujãce dzieci , na zachodzie proces dlugoletni.

Oraz moda , subkultura .

Dodam jeszcze , że jednak srodowisko homo to mimo ogromnej krzykliwości  medialnej I polipoprawności mediòw, to jednak mimo to wszystko nadal mniejszość , tylko krzyk większy I naglośnienie medialne.
    I mamy wrażenie jakoby po świecie chodzilil sami homosie i nikt więcej.
    Otoz jest odwrotnie jeszcze.
    Tylko atak jest bez pardonu.
    A takie pytania co zrobisz / powiesz gdy.....
    To sianie bladego strachu i wycofanie się zamiast obrony wartości i prawidlowej strony.
    Bo wystraszony rodzic jest latwiejszy do ataku, no bo przecież zaden normalny rodzic nie zaatakuje wlasnego domniemywanego dziecka geja.

Z tym , że Pismo święte staje inaczej.
    Ojciec przeciw synowi , itd.
  • edytowano 15 marzec
    Ten artykuł z Focusa udaje naukowy, a nim nie jest. Nie ma dowodów, aby homoseksualizm był zdeterminowany w sposób przekraczający wolny wybór człowieka. Nie jest też prawdą, że osoba odczuwająca taki pociąg nie może szczęśliwie związać się z osobą płci przeciwnej. To wszystko jest kwestią wyboru. Dlatego powinniśmy zachęcać takie osoby do dobrych wyborów.
    Podziękowali 2Joannna Barbasia
  • Tak. Przez takie zachęcanie mamy gejów zakładających rodziny, lawendową mafię w KK - za którą wziął się papież Franciszek - słyszałem nawet o katechiście z neokatechumenatu, który najpierw napłodził dzieci a na koniec uciekł w siną dał z prezbiterem. Homoseksualizmu nie da się wyleczyć. To nie jest zły nawyk ani przyzwyczajenie. I żadne gadanie, apelowanie do wartości tego nie zmieni. 

T
    Podziękowali 2skowronek Monika73
  • Ale to są sklonnosci. Chore, którym nie trzeba folgować. Jakby syn przyszedl do Ciebie i powiedział że jest pedofilem czy zoofilem to też byś zaakceptował jego skłonności?
  • Pedofil robi krzywde dziecku. Nie mozna tego porownac.
  • A homo robi sobie( Biblia mówi że to jest obrzydliwe w oczach Pana, pozbawia się szans na zbawienie)  i otoczeniu, które deprawuje.
    Podziękowali 1draconessa
  • Nie musi byc katolikiem. Nie zdeprawuje mezczyzny hetero.bo dla hetero jest to.obrzydliwe.
  • apolonia powiedział(a):
    A homo robi sobie( Biblia mówi że to jest obrzydliwe w oczach Pana, pozbawia się szans na zbawienie)  i otoczeniu, które deprawuje.
    A co to za argument dla niewierzących? Żaden. 
    Kilka osób napisało już tutaj, że homoseksualizm to choroba i cierpienie. Argumenty medyczne i doświadczenie pokazują, że jest to biologicznie uwarunkowane i nieuleczalne. Skoro tak, to jak można tutaj mówić o winie i moralności? Co innego, gdyby ktoś faktycznie wybrał sex z mężczyznami dla swej wygody - duży wybór partnerów, brak zobowiązań i problemów z kobiecym bólem głowy. 

T ;)
    Podziękowali 1skowronek
  • edytowano 15 marzec
    Nie musi być katolikiem. Może dla niekatolików nie jest to problem. Nie obchodzi mnie to. Natomiast homo deprawują wszystkich dookoła jeśli jest z tym obnoszą. Bo robią wbrew porządkowi naturalnemu, relatywizuja wartości.
  • apolonia powiedział(a):
    Nie musi być katolikiem. Może dla niekatolików nie jest to problem. Nie obchodzi mnie to. Natomiast homo deprawują wszystkich dookoła jeśli jest z tym obnoszą. Bo robią wbrew porządkowi naturalnemu, relatywizuja wartości.
    Jakie znowu wartości? Na prawdę cię deprawują? W jaki sposób?

T
    Podziękowali 1skowronek
  • Właśnie to napisałam. Łamią porządek naturalny i ład moralny, domagają się praw należnych małżeństwom, lasują dzieciom w głowach.
    To że ktoś ulega swoim dewiacyjnym skłonnościom to jego problem.i nieszczescie. Jednak większość nie może się zgadzać na akceptację i co gorsza promocje aberracji.
  • W życiu zetknęłam się z dwoma przypadkami homo. Były kolega, niedoszły ksiadz( nie wiem czy tam nie zaczęła się jego przygoda z homo), syn starszych rodziców z których ojciec był chory psychicznie. Drugi przypadek córka koleżanki z pracy, dwukrotnej rozwódki, prowadzącej rązwiazly tryb życia, bardzo tolerancyjnej i nowoczesnej, oczywicie niewierzącej. Mała to próbka ale sądzę że jednak w prawidłowych, wierzących rodzinach jakoś statystycznie bardzo rzadki problem. A jak rodzice pogubieni to i dzieci podobnie. 
  • "Łamią porządek naturalny i ład moralny, domagają się praw należnych małżeństwom, lasują dzieciom w głowach."

Czyli mowiac w skrocie nie przestrzegaja jednego z wielu zakazow biblijnych.
    Skazuja sie na potepienie - rowniez wg Biblii.
    Lasuja dzieciom w glowach, pokazujac im ze tacy ludzie jak homoseksualisci tez istnieja i nie ma w tym nic zlego.
    To nie jest deprawowanie wartosci.
    Przywolany przyklad pedofila za to jak najbardziej lamie lad spoleczny, wartosci i poczucie bezpieczenstwa.
    I slusznie sie domyslasz, ze dwie osoby ktorych sytuacje rodzinne znasz tylko pobieznie, to zadna probka i argument.
    Podziękowali 1skowronek
  • Ależ nie ma obowiązku być katolikiem. Można być dewiantem.
  • Homo jest wbrew naturze wiec jest złe bo miłość i seks ma służyć przekazywaniu życia a tu ani narządy seksualne  do siebie nie pasują ani dzieci z tego nie ma. Już prościej się nie da...
  • edytowano 16 marzec
    Dobre drzewo wydaje dobre owoce, a zle- złe owoce co widać po moich znajomych homo z nieprawidłowych i zaburzonych rodzin. Choć jasne jakiś promil zawsze szansy jest że trafi się taki Jaś Kapela.
  • edytowano 16 marzec
    Porządek naturalny jest zapisany w naturze, a nie w Biblii. Mężczyzna+kobieta=potomstwo.
    Poza tym dzieciom należy przekazywać proste komunikaty, że są chłopcami i dziewczynkami,że rodzina to mama i tata i dzieci itp Od wieków tak było, nie tylko w kulturze chrześcijańskiej.
    Dodam jeszcze, że największym problemem LGBT i nie tylko, problemem całej tej współczesnej edukacji seksualnej jest promocja rozwiązłości, uznanie seksu za powszechnie dostępną i wręcz obowiązkową przyjemność. I nie ważne z kim i jak.
    Moja nauczycielka historii w SP mawiała, że jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Nikt nie promuje całej tej rozwiązłości, żeby komuś się przyjemnie żyło, ale po to, by zarobić. I ludzie się temu poddają. Jeśli więc komuś nie przeszkadza, że mu się drenuje duszę, to niech chociaż zda sobie sprawę, że drenuje mu się kieszenie. I skazuje na zatracenie nie tylko dusz (okej, niewierzący wzruszą ramionami), ale i całej cywilizacji, bo z dwóch panów, to dziecka nie będzie, choćbyśmy nie wiem jak tolerancyjni byli. A jak nie będzie dzieci, to nie będzie niczego, że tak na koniec klasyka zacytuję.
  • No.to.niech pani Kaja nie dziwi sie ze skoro publicznie nie pytana nie potrafi sie zachowac z klasa, ktos za to postaniwi postawic ja przed sadem.. Wcale nie mam zamuaru bronic tych ktorzy maja zamiar wypowiadac sie publicznie w sposob wulgarny czy obrazajacy.o innych. Mozna powiedziec to.samo innymi slowami.
  • Gosia5 powiedział(a):
    Porządek naturalny jest zapisany w naturze, a nie w Biblii. Mężczyzna+kobieta=potomstwo. 
    Plus ksieza, zakonnice, ludzie samotni z wyboru, nie z wyboru, bezdzietni z wyboru i nie z wyboru. Krzywda sie nikomu nie dzieje od tego, ze oprocz wiekszosci w zwiazkach hetero, istnieje mniejszosc ktora zyje w zwiazkach homo.
    Podziękowali 1skowronek
  • Pamiętam jak dziś moją notatkę na lekcji biologii w czwartej czy piątej klasie. Zboczenia seksualne: a) homoseksualizm, b) zoofilia, c) pedofilia. W tym kontekście zboczeniec nie jest obraźliwe, ale zgadzam się z Tobą @M_Monia , że w debacie publicznej trzeba jednak uważać na słowa. 
    Podziękowali 1M_Monia
  • edytowano 16 marzec
    @Paprotka , ale ta mniejszość nie żyje sobie w kąciku po cichutku, tylko wciska wszystkim swoje perwersje. Gorszy i miesza dzieciom w głowach. Na tym polega dramat.
    edit: I proszę, nie porównuj gejów do bezdzietnych małżeństw i osób konsekrowanych.
  • Moze sie dzieje krzywda, ale mozna dyskutowac merytorycznie a nie publicznie wyzywac od zbiczencow, dewiantow, debili czy insynuowac ze skoro homoseksualista to moze I pedofil. Tak ogolnie pisze
  • edytowano 16 marzec
    @"Tomasz i Ewa"  dałeś sobie wmówić że homo to alternatywna orientacja. A jeszcze niedawno była uznawana przez psychiatrów za zboczenie. Grupie dewiantów od inżynierii społecznej udalo się wmówić lemingom że coś co jest zaburzeniem jest normalne. Polecam Wam (zwłaszcza Moni) książkę " Pułapka Gender karły kontra orły wojna cywilizacji" Marzeny Nykiel. Niesamowite źródło informacji.
    Podziękowali 2Gosia5 Odrobinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.