Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dacia Lodgy - prośba o opinie

edytowano marzec 2019 w Ogólna
Podobno szybko koroduje - po 3 latach się zaczyna
Ktoś tym jeździ w wersji 7 osobowej?
Nada się toto do czegoś? Do okazjonalnych wyjazdów wakacyjno - działkowych dwoje dorosłych i czworo dzieci, takich już nastolatkowych. A Zafirę moją ktoś kupi za dychę?

Komentarz

  • jak nowa ponoć ok, jak stara nie wiem
  • edytowano marzec 2019
    Lodgy nie mam acz robiłam jazdy próbne. W środku miejsca podobnie jak z zafirce tylko trzeci rząd to była kanapa ( nie wiem czy zawsze ale ten tak miał) i zmniejszała bagażnik jak była złożona, gdyż w podłogę nie wchodziła jak fotele scenica czy zafiry. U nas staneło w końcu na zmianę na verso. 
    Jeżeli chodzi o rdzę to opinie są o daciach, że wyłazi dużo acz mój teść ma logana z 2004 i mu rdzewieje raczej standardowo.  Nie garażuje ale i bardzo mało jeździ w zimie.Teraz w lutym robił reperaturkę tylnego lewego prógu a tak optycznie to widoczne są jeszcze dwie małe plamy na błotniku. 
    Podziękowali 1maliwiju
  • Ja mam od roku z salonu, nie garazuję. Jeżdżę nią na co dzień jako matka taksowka, ponadto na wakacje m.in. pod namiot (ogromny), bo mamy kufer, mamy 4 dzieci i psa... Póki co bardzo ją lubimy, wybraliśmy to zamiast 4,5 letniego Galaxy 160000km diesel jako odkupienie z firmy męża.
    Wada, mały silnik i mocy mało jak dla mnie... 
  • Jezdzilam nowa przez tydzień.  Ciasno. Ale jechałam Zafira z 4 dzieci,  sama,  potem przesiadka w dacie już w 7 osób.  Mi w każdym ciasno.  Galaxy też był dla mnie za mały.  

  • Drugi rząd ma bardzo malo miejsca na nogi i siedzenia w drugim rzędzie w  nie przesuwaja się, tak mi powiedzial pan w salonie. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.