Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Krew pepowinowa

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • To samo moja położna mówiła.
  • Nie warto. Lepsza dla niego korzyść jeśli dłużej będzie połączony pępowiną, bo przy poborze krwi musi być szybkie odpępnienie, a wtedy mniej krwi wraca do dziecka.

    Komórki macierzyste w obecnych czasach można wyodrębnić z tłuszczu i nie płacisz za przechowywanie krwi, której nie wiesz czy wykorzystasz.
  • To samo mówiła moja szwagierka  neonatolog.
  • Tzn  że nie warto  
  • Nam też wszyscy pytani lekarze mówili podobnie, że to wyciąganie pieniędzy. 
  • Nie warto.
    Ale jak się ma kasy dużo i człowiek lubi się łudzić mżonkami, to w przypadku cc, gdy i tak dziecko tej krwi przy porodzie nie dostanie, można pobrać i zbankować. Jak komu kasy nie szkoda.
  • Kiedyś można było też oddać jak krew do banku krwi pępowinowej.
  • edytowano marzec 2019
    M_monia znajoma zbierała pieniądze na ppdanie k. mac w Bangkoku. Dopytywałam ją skąd te komórki ale była bardzo tajemnicza. Miałam spore podejrzenia, że to z abocji. Nie wsparłam jej zbiórki.

  • Katarzyna powiedział(a):
    Nie warto.
    Ale jak się ma kasy dużo i człowiek lubi się łudzić mżonkami, to w przypadku cc, gdy i tak dziecko tej krwi przy porodzie nie dostanie, można pobrać i zbankować. Jak komu kasy nie szkoda.
    Katarzyna ja sn a u nas i tak odcięli pępowinę natychmiast :( też dziecko tej krwi nie dostanie :(
    Mi położna tez chciała na siłę wcisnac taka usluge ale nie zdecydowałam się, dużo czytałam i raczej w sposób jaki to teraz działa nie miałoby sensu
  • Mnie bardzo nachalnie namawiał gin. Tez pytałam na forum, czytałam i ostatecznie się nie zdecydowałam
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.