Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

ginekolog dziecięcy Warszawa

Czy możecie polecić dobrego ginekologa, a właściwie dobrą ginekolog w Warszawie? Może być prywatnie. Musi być kobieta i najlepiej pro life. Chodzi o nastolatkę.

Komentarz

  • Dr Elzbieta Woźna  gin endo i s elzbietanka
    Podziękowali 1Gosia5
  • Choc trzeba spytac czy nastolatke przyjmie bo nie wiem
  • edytowano kwiecień 2019
    Dużo moich koleżanek poleca dr Ewę Ślizeń-Kuczapską, jest pro life.
    https://www.profamilia2000.pl/konsultacje-lekarskie/ewa-slizien-kuczapska-specjalista-poloznik-ginekolog/
    Podziękowali 2Gosia5 annabe
  • Czy dr Ślizień przyjmuje dziewczęta?
  • tego nie wiem
  • edytowano kwiecień 2019
    poszukałam jeszcze na naszej miejscowej fb grupie - był kiedyś taki wątek, ktoś szukał gina dla 10 latki i proszę:

    - dr Nikola Niewęgłowska - moja koleżanka i wielomama pisze: "Nikola przyjmuje na Ateńskiej 10 w Warszawie, ma doświadczenie w pracy z dziewczynkami, jest byłą instruktorką ZHR ( stąd się znamy), ma bardzo dobry kontakt z dziećmi..."

    - a tu polecenia od jednej znajomej położnej: "Dr Ewa Zwolinska w Unicare, a na Madalińskiego w przychodni przyszpitalnej dr Jolanta Szufladowicz-Woźniak, dr Jagoda Dębowiecka-Ochman"
    Podziękowali 1Gosia5
  • osoba która szukała napisała też, że chciała iść do dr Kurek, ale nie było miejsc
    - w każdym razie to kolejne nazwisko do rozpatrzenia
    Podziękowali 1Gosia5
  • dr Szufladowicz jest pro life? chyba niekoniecznie

    dr Kurek i dr Woźna na pewno. Ta druga absolutnie przecudowna:-)
  • Tez polecam dr Kurek, teraz Antoniak. Przyjmuje na Grochowskiej, blisko ronda Wiatraczna
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5 mogę zapytać dr Slizien. Akurat dziś byłyśmy w kontakcie, zapytać ją?
  • Będę wdzięczna. Dziękuję @annabe .
  • Jeszcze znalazłam takie polecenie:
    "Bardzo Wam polecam gabinet Spesmed w Pruszkowie. Ul. Powstańców 7 m2. Daleko od nas ale warto. Ginekolog położnik dr Justyna Radkiewicz świetna: profesjonalna i wierząca głęboko (jeśli dla kogoś to ma znaczenie). Sama jest też matką piątki dzieci."

    tylko nie wiem, czy przyjmuje nastolatki, ale można zapytać po prostu
    Podziękowali 1Gosia5
  • annabe powiedział(a):
    @Gosia5 mogę zapytać dr Slizien. Akurat dziś byłyśmy w kontakcie, zapytać ją?
    ??? 
    :) 
  • edytowano kwiecień 2019
    W nastolatkach specjalizuje się dr Ewa Filipp z Instytutu Matki i Dziecka,  też matka trojga bodaj  dzieci. 
    Widzę że już chyba tylko w Junonie na Grzybowskiej i/lub Multimedzie przyjmuję, chociaż IMiD też warto sprawdzic.
    Nasze dzieci prowadziła trochę po znajomości o ile nie była w ciąży. :-)
    Podziękowali 2Gosia5 PawelOdOli
  • Dr Ola Baryła z czystym sercem mogę Ją polecić, wiem, ze przyjmuje też w Warszawie, ja jestem pod Jej opieką w Toruniu, Boży człowiek
    Podziękowali 1Gosia5
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.