Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Modlitwy do św. Ignacego z Loyoli patrona rodzących matek

2»

Komentarz

  • [cite] gonia:[/cite]A nie mozna tak po prostu do Boga od razu sie pomodlic?
    W takim razie już nigdy nie powinnaś nikogo poprosić o modlitwę za Ciebie (jeśli chcesz być konsekwentna).
  • Gonia, po prostu Święci mają znacznie więcej czasu, żeby się za nas modlić, czyste, nierozproszone dusze i Boga blisko siebie.
  • W tym przypadku, co ma Loyola do rodzacych matek na przyklad???
    To, że jest ich patronem. Zawsze mogą się do niego zwrócić o wstawiennictwo w potrzebie.
    A modlisz się modlitwą do Anioła Stróża?
  • "Dnia 27 sierpnia 1545 roku ojciec Ignacy został wezwany do Palazzo Madama i spędził prawie cały dzień w tym pałacu. Wyspowiadał Małgorzatę, która uczestniczyła we Mszy św. i z wielką pobożnością przyjęła Komunię św. Pozostał na modlitwie w prywatnej pałacowej kaplicy aż do zakończenia jej porodu.(...)Małgorzata nigdy nie zapomniała tego modlitewnego wstawiennictwa podczas jej trudnego porodu i później bardzo wspomagała pracę apostolską ojca Ignacego w Rzymie."

    Małgorzata Parmeńska była pierwszą z wielu kobiet, którym św. Ignacy pomógł swoją modlitwą przy trudnym porodzie.
  • Ja zanim pomodlę się za wstawiennictwem jakieś świętego najpierw staram się o tym świętym czegoś więcej dowiedzieć.
  • Podbijam - w związku z dyskusją w wątku wspierającym Taję i maleństwo.
  • O tak - bardzo fajny wątek!
  • dopiero teraz?! :confused: ale cóż! lepiej późno niż wcale:bigsmile:
  • Ja już nowennę zmówiłam .
    Teraz zastosuję wodę .:bigsmile:
  • Właśnie przypadkiem znalazłam ten wątek, może komuś się przyda. 
    Nie wiedziałam, że św. Ignacy jest patronem rodzących.
  • super wątek.... dziękuję serdecznie
  • Szkoda ze wczesniej nie wiedzialam!
  • Dzieki wujku googlu!
  • Up
    Podziękowali 1Wela
  • Dzięki, nie wiedziałam.
  • Upne watek, choc nie wszystko sie wyswietla.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.