Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

filmy dla dzieci

2

Komentarz

  • To może zadzwoń do niego i się spytaj :whorship::flowers:
  • Ja mam 3, ale najbardziej lubię Firefoxa :cool:
  • Ale druga strona w porządku działa :thumbup::thumbup::thumbup:
  • MOje dzieci lubią:
    Dzieci z Bullerbyn
    Polyannę
    Shreka
    Epoke Lodowcową
    Opowieści z Narnii Cz.1 i 2
    Duma i uprzedzenie z Keirą Knightley
    MAdagaskar
    Auta
    Super kochany baranek Shaun
    :smile:
  • Moje dzieciaki uciekają do drugiego pokoju jak oglądają:
    "Gdzie jest nemo" i tego rekina który właśnie chce zjeść małą rybkę
    "Opowieści z Narni" oglądali w święta Bożego Narodzenia, wszystkie miały wypieki
    "Tarzan" - Na początku filmu jest scena jak puma chce pożreć małe dziecko, moje dzieciaki znów uciekają do drugiego pokoju.
    "Król lew" - nie pamiętam, która część jak ginie jeden z lwów albo gdy dochodzi do bójki między lwami - świetne sceny nie ma co :sad::angry::devil:


    Może to dlatego, że nie mamy TV od 10 lat i nasze dzieci mają naturalną wrażliwość.


    Moje dzieci oglądają
    "Było sobie życie"
    "Był sobie człowiek"
    "Byli sobie wynalazcy"
    "Krecik", "Maja", "Bolek i Lolek", Simsala Grimm, Małe Zoo, Król Maciuś itd
  • Zbyszek. U mnie to samo z tym uciekaniem (dokładnie w tych momentach , o których piszesz) . KiedyśÂ dzieci poszły z tatą do kina i po kilku minutach musieli wyjść, bo nie dość, że na początku puścili reklamy filmów dla dorosłych, to jeszcze w bajce pojawił się jakiś czarny charakter co dopełniło strachu. Teraz, to wolę pójść do teatru czy opery niżÂ do kina z dziećmi.
    Z tym Disneyem to jakaś dziwna sprawa. Jest niemal "liderem" na rynku bajkowym, ale mam pewne obawy odnośnie tego czy jego bajki są rzeczywiście pozytywne. Czy to nie ta wytwórnia chciała cenzurować Narnię?
  • Co za nauczycielka oszołomka? Mam nadzieję, że to jest wyjątek.
    Nie ma we Wrocławiu jakichś normalnych szkół?
  • W Poznaniu zaczął działać "Sternik" (ten, co w Warszawie); w Krakowie, Szczecinie i chyba w Gdańsku też... O Wrocławiu nic jeszcze oficjalnie nie wiadomo.
  • "Best of Chowder" jest bardzo podobny do "South Park"
    Tylko że to są filmy dla dorosłych.

    Dzieci po obejrzeniu takich filmów mają sieczkę w głowie.
  • Jeszcze "Książę Egiptu" mi się przypomniał. Oparty na motywach Księgi wyjścia, nie do końca wszystko dokładnie tak, jak w Biblii, ale mi się podobał. I można się z dzieckiem pobawić w szukanie różnic.
  • Oglądałem załączony filmik
  • Mi też się ten Chowder nie podoba :confused:
  • Czekałyśmy do wieczora i co? :fierce:
  • No wlaśnie :cool:
  • [cite] mona:[/cite]Ja widzę jeszcze ratunek w Torquemadzie lub Bolce. Bolka zaloguj się z konta Torquemady i zmień linka do filmu w Htmlu na <video type="youtube">bCASiT1ud4I</video>
    Nie lubię długo dawać się prosić, więc już po pięciu dniach poprawiłem :-)
    Podziękowali 1Agnieszka82
  • [cite] zbyszek:[/cite]"Best of Chowder" jest bardzo podobny do "South Park"
    Tylko że to są filmy dla dorosłych.

    Dzieci po obejrzeniu takich filmów mają sieczkę w głowie.

    Taaaa.... Niech oglądają Leniuchowo i Clifforda, od których normalnym ludziom zbiera się na wymioty....
  • R5c8lvEC2PQ
  • A ja Lucky Luka nie lubię bo on cały czas z fajką chodzi i dzieciom wyrzuciłam bajkę-taka mama jestem:tongue:
  • Przypomniałam mi sięjeszcze jeden hicior - Przyjaciele z podwórka, to jest bajka, którą też lubię.
    I jeszcze pękam ze śmiechu na Gerfieldzie - kreskówce. Moje dzieci kwitują - dzisiaj twoja ulubiona bajka mamusiu
  • Piotruś Pan
    wykopany z krainy mojego dzieciństwa :bigsmile:
    Ali bardzo się podoba :bigsmile:

    u tego użytkownika YT są też inne fajne filmy
    jest też druga część Piotrusia, ale jeszcze nie widziałam więc nie wiem czy warto.
  • A ja nie polecam MEGAMOCNEGO. Obejrzeliśmy w sobotę. Jing-jang w czystej postaci.
  • dopisuję do listy:
    Mustang z Dzikiej Doliny - piękny, stosunkowo mało znany film
    Potwory i spółka
    Uciekające kurczaki
    Klątwa królika (dla starszych)
    Ostatnio odkrywamy tez na nowo czarno-białego Pana Samochodzika (dla szkolnych)
    Droga do Eldorado
    no i najnowsza Roszpunka - Zaplątani - nie tylko dla dziewczyn:bigsmile:

    jak mi się coś jeszcze przypomni, to dopiszę
  • Zaplątaną też polecam a także Podróże Guliwera - dla starszych
  • [cite] Mle:[/cite]dopisuję do listy:
    Mustang z Dzikiej Doliny - piękny, stosunkowo mało znany film
    Potwory i spółka
    Uciekające kurczaki
    Klątwa królika (dla starszych)
    Ostatnio odkrywamy tez na nowo czarno-białego Pana Samochodzika (dla szkolnych)
    Droga do Eldorado
    no i najnowsza Roszpunka - Zaplątani - nie tylko dla dziewczyn:bigsmile:

    jak mi się coś jeszcze przypomni, to dopiszę

    A ten Mustang, to zaczyna się piosenką: "Oto ja...." ?
  • edytowano sierpień 2015
    Odkopuję ten wątek, bo chciałam Wam polecić recenzje filmów dla dzieci z tej strony: http://filmydladzieci.net/
  • edytowano sierpień 2015
    Polecam też film Dzielny Despero, ale przeczytajcie najpierw recenzję, szczególnie akapit o dubbingu (ja akurat tego nie wychwyciłam, ale może nie dość się skupiłam): http://filmydladzieci.net/2015/07/19/dzielny-despero-2008/

    Mimo wszystko film jest dobry.
  • Ania ja wyrzucilam Papaja:) Gerfilda nie lubie, dzieci tak
    W bibliotece miejskiej są dwie półki z dvd i w ten oto sposób oglądaliśmy , Piłkarzyki rozrabiaja, fajne.
    ,,Kroniki Spiderwick,, trochę mi przypominało nie kończącą się opowieść, ale w nowszej wersji. W blurej pięknie widać detale przyrody i inne takie sztuczki, na koniec popłakałam się.
  • Oglądaliście Księżniczkę Joannę? O lalce ktora zmieniała się.
  • Super dla dzieci jest yez parauszek. I graficznie piekny.
  • Dom na skale dvd duzo piosenk'kukielki
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.