Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obozy, kolonie dla dzieci

13

Komentarz

  • Z nieco innej paki , najstarszą córkę wysyłam w tym roku na obóz językowy w Polsce tu
    http://www.zalecze.pl/
  • edytowano marzec 2016
    To są obozy z neative speakerami z USA , ci co byli w poprzednich latach chwalą sobie.
  • edytowano marzec 2016
    @Bea- ją wysyłam średnią do Jaszkowa na obóz konny.
  • @Lila jakieś namiary?
  • edytowano marzec 2016
    Moja ma 12 lat.
    Ceny obozów konnych są niestety takie.
    Chyba bym się sama nie zdecydowała tyle płacić, ale chrzestna sponsoruje.
  • Tak, podoba mi się, że będą wykłady i trochę teorii.
    Jakby nie moja siostra-chrzestna to by córka do takiego wypaśnego ośrodka chyba nie pojechała.
    Niedaleko nas, w Książu ( tam gdzie krecili "Trędowatą") rok temu tydzień obozu konnego kosztował 1000zl.
  • jak to miło czytać :)
  • No właśnie , bardzo miło czytać . Fajna ta Ruda bardzo :)
  • @Lila, napisałam do Heleny, a dziś się powinnam z nią widzieć.
    Przekażę jak najrychlej wszystkie nowości!
    k.
  • Pewnie nie wiadomo, albo nie dokładnie. Ja będę dziś w "Skale", to zapytam co i jak.
    k
  • @kowalka pozdrów Helenę ode mnie :x
  • Obóz dla szkoły podstawowej jest zawsze na samym początku wakacji,
    słyszałam, że w tym roku będzie 180 miejsc dla dziewcząt z całej Polski, od rocznika 2006 i starszych
  • Zdaje się, że obóz dla gimnazjalistek jest w tym samym terminie, co dla szkoły podstawowej - tak było w zeszłym roku i to by się też zgadzało z tym, co pisała Marta.
    Nastawiajcie się więc na sam początek wakacji, zaraz po zakończeniu roku szkolnego.
  • Pisałam to na podstawie maila z zeszłego roku - obóz w Białym Dunajcu
  • @Lila, podziękuj serdecznie Rudej.
    Powinna w reklamie pracować, he, he.
    Moje panny na początku lipca to raczej na obozach harcerskich. Ale dam im jutro przeczytać. Czy ewentualnie po 6 klasie to już gimnazjum czy jeszcze podstawówka?
  • gimnazjum raczej
  • Wiem, że trochę szkoda, że jeszcze nie znamy szczegółów, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość.
    Ten jeden wielki obóz na początku wakacji to jedna sprawa, ale będą też pewnie mniejsze wyjazdy dla starszych dziewczyn - gimnazjum i liceum.
    W tym roku wiele dziewczyn angażuje się też w ŚDM.
  • Czy ktos z Was wyprawiał swoje 7,5 letnie dziecko na kolonie lub obóz i jakie są Wasze refleksje??
    Drugie pytanie:
    czy znacie fajne obozy dla dzieci w wieku 7-12 lat , prowadzone moze przez siostry zakonne albo cos w tym klimacie???
  • stwierdzilismy z mezem ze fajnie by bylo "pozbyc sie dzieci na tydzien" i wypoczac w koncu sami gdzies . W ramach tych dodatkowych pieniedzy na dziecko
  • @Quintana polecam kolonie prowadzone przez siostry zakonne w Rabce Zdroju, przy ulicy Słonecznej. Siostry w ciągu roku prowadzą przedszkole, a w wakacje kolonie. Warunki bardzo dobre, małe grupy. Sprawdzone osobiście.
  • o fajnie, bo to nie tak daleko od nas. Masz jakies namiary??? @formatka
  • @formatka, nie moge nic znalezc w internecie na temat obozow w rabce organizowanych przez siostry zakonne.
  • Spróbuję poszukać namiarów na siostry ale to może potrwać, bo ja korzystałam ostatnio 5 lat temu. One się specjalnie nie ogłaszają, to idzie pocztą pantoflową.
  • Na razie nie ma za co. Pamiętam adres Słoneczna 24.
  • Albo 12. Sprawdzę jutro, bo teraz nie mam jak.
  • ja jezdzilam ze schola pierwszy raz po zerowce. bylam najmlodsza i zachwycona .. :)0
  • @formatka znalazlam siostry franciszkanki na słonecznej 11
  • @Quintana, jakbyś się dowiedziała czegoś więcej, daj znać!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.