Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obozy, kolonie dla dzieci

124»

Komentarz

  • Bractwo rozniez organizuje obozy. Na glownej jest info http://www.piusx.org.pl/
  • @quintana - mój prawie 8-latek pojedzie w tym roku. Jak finansowo damy rady, w co wątpię, to nawet dwa razy. W sumie o tym, jak dał sobie radę, mogę napisać dopiero po, ale póki co cieszy się i nie wydaje się być zmartwiony, że 10 dni bez rodziców.
  • @Quintana te "moje " siostry są po drugiej stronie ulicy naprzeciwko franciszkanek. Ulica Słoneczna w Rabce obfituje w placówki zakonne. Niestety nie mogę jeszcze odnaleźć telefonu choć przeszukałam już kawałek mieszkania. Będę szukać dalej.
  • Przedszkole Niepubliczne Loretto Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w Rabce-Zdroju 182676604. Znalazłam przez Google Maps. Problem z adresem wynika stąd, że wjazd jest od ul. Słowackiego, siostry są pod nr 12. Zobacz sobie w Google Maps, obok jest szpital dla uzdrowiskowy dla dzieci.
  • dzieki @formatka Bede tam dzwonic . Czyli te siostry franciszkanki , ktore znalazlam to nie są te.
  • @formatka, a mozesz mi cos napisac jeszcze o samych koloniach u sióstr. Czy to jest tylko dla dziewczynek i jakie są zajecia organizowane . Bardzo Ci dziękuję
  • @asiao , te obozy u braci są dla młodzieży wiek 14-19 lat . Ale moze komus sie przyda link, bo ciekawe są te obozy w Bieszczadach
  • edytowano kwiecień 2016
    To nie są kolonie tylko dla dziewczynek. Opiszę jak było 5lat temu. Jeden turnus to ok. 30 dzieci podzielonych na grupę starszą i młodszą, opieka dla każdej osobna, młodszymi opiekowało się więcej sióstr. Zajęcia to wycieczki w góry, teatr dla dzieci w Rabce (bardzo dobry zresztą), basen w Zakopanem. Na miejscu duży plac zabaw. Zajęcia plastyczne, wspólne śpiewanie. Modlitwy w ciągu dnia ale bez przymusu. Mnie te kolonie poleciła koleżanka, która posyłała tam swoją córkę (dziś córka jest studentką). Są tam dzieci z całej Polski, zadbanie emocjonalnie, że tak to ujmę. No i koszt nie był porażający. Mam nadzieję, że pomoglam.
  • Terminy obozów dla dziewcząt z poznańskiej Antrejki:

    http://www.antrejka.com/#!Obozy-letnie/c1mbt/57160a1f0cf2331db0f91dc5
  • Mam pdf z obozem w Żywcu. Jak ktoś potrzebuje, niech na priv mi wyśle email, prześlę.
    k.
    Podziękowali 1Sergei
  • @Lila, dla chłopców szukam. Dziewczyny jadą na obóz harcerski.
  • a puszczaliscie starsze rodzenstwo jak mlodsze w domu? fa jest ogarniera konczy 6 lat ale w tym roku jeszcze nie szukalismy jej.. tosia tez jest ogarnieta ;) ale ma 3 lata.. i by bardzo tesknila i smutnila raczej za fa...
  • Nasze dziewczyny zawsze wyjeżdżały razem, ale one są tylko z rokiem różncy. Chłopcy starsi we dwóch razem. Mikołaj jeszcze nie wyraża ochoty, ale i on, i Kajtek tęsknią za starszymi, czy wyjedzie 2, czy 4.
  • edytowano czerwiec 2018
    Chcielibyśmy gdzieś wysłać trójkę najmłodszych w sierpniu. Najlepiej z w towarzystwie znajomych dzieci. I oczywiscie sprawdzony wyjazd. Niestety nie wiem nawet jak i gdzie szukac dobrych ofert. I czy juz nie za późno na rezerwacje?
    Chłopcy 13 i 7 lat, dziewczynka -10

    Mozecie coś polecic?
  • U nas w pensjonacie sa takie kolonie.
    Pewnie zajęte wszystko.
    Ale są takie kolonie warsztaty z prawdziwym reżyserem
    panem Krzysiem K.uczą się 2 tyg.ponad spektaklu potem jezdza i dawają występy.
  • O super! A moglabys sie dowiedziec cos wiecej? Juz widze Julke na takich koloniach.
    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano czerwiec 2018
    Małgorzata32 powiedział(a):
    O super! A moglabys sie dowiedziec cos wiecej? Juz widze Julke na takich koloniach.
    Masz priv.na messengerze.
    I tu wklejam

    Podziękowali 1Małgorzata32
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.