Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

1246742

Komentarz

  • nie ma ryzyka nie ma przyjemnosci... co sie martwisz... najwyzej wtopie 2tysi
  • To ja najpóźniej do poniedziałku zrobię zakup.. Jak Namor będzie miał pretensje to odsyłam do Tawa :wink:
  • Taw a te żółwie będą?

    Bo tak myślę, że dla starszych wzięłabym Faunę a dla młodszych Żółwie.

    No i po ile? Bo obserwuję jakieś na allegro za 46 z wysyłką.
  • Dobra, to ja wezmę Faunę
  • no dobra to zaraz wrzucę żółwie ale to tak samo by z terminem wyszło... 46zł z wysyłką tylko ze tam jest darmowa wysyłka od 101 dla hasla: wielodzietni
  • nic nie kumam z tego co napisałeś
  • Taw fasolki rozszerzenie też mogłyby być? Bo wtedy już dwa razy za przesyłkę nie będę płacić:cool:
  • [cite] Agnieszka&5:[/cite]nic nie kumam z tego co napisałeś
    minimalna kwota dla zamowienia z darmową wysyłką jest 101zł tylko trzeba wpisac haslo w podsumowaniu koszyka, hasło brzmi: wielodzietni
    Może byc ewentualnie: żyrafy wchodzą do szafy
  • [cite] Taja:[/cite]Taw fasolki rozszerzenie też mogłyby być? Bo wtedy już dwa razy za przesyłkę nie będę płacić:cool:
    po ile mają byc... kurde?
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Taja:[/cite]Taw fasolki rozszerzenie też mogłyby być? Bo wtedy już dwa razy za przesyłkę nie będę płacić:cool:
    po ile mają byc... kurde?

    30zł? da radę?

    i mogę teraz zamawiać?
  • ja zamówiłąm, nie tylko faune, wpisałąm kod wielodzietni i żadnego rabatu, ani numerka nie dostałam
  • zaraz się okaże że się głupie nabrałyśmy na Twowy dowcip:shocked:


    :devil::devil::devil:
  • [cite] Anka:[/cite]ja zamówiłąm, nie tylko faune, wpisałąm kod wielodzietni i żadnego rabatu, ani numerka nie dostałam
    Dla Ciebie zrobie specjalnie bo przekroczyłas limit.
  • a moze chcesz te FASOLKI w gratisie...?
  • [cite] Taw:[/cite]a moze chcesz te FASOLKI w gratisie...?

    ja???? A co muszę zrobić?

    jestem w trakcie zamówienia... więc pisz. pisz
  • nie Tobie
    Taw'owa się z Ciebie śmieje i pyta: Co chce zrobic aby te fasolki Twoje dostac?
  • niech się śmieje..:wink:

    dobra zamawiam więc... :cool:
  • @Anka
    Jak wykasujesz i zamowisz jeszcze raz to powinno byc taniej... a jak chcesz coś w gratisie w granicach 30zł to jeszcze lepiej.
  • To może chce coś w gratisie. Już nie chce mi się wykasowywac. A co jest za ok 30 zł?
  • a ja zamówiłabym w grudniu Abalone... Jest szansa na jakąś zniżkę/zmniejszone koszty przesyłki na hasło "2+ â?ž" ?
  • [cite] Anka:[/cite]To może chce coś w gratisie. Już nie chce mi się wykasowywac. A co jest za ok 30 zł?
    30 różańców
  • Dobra, ja się na razie wstrzymuję do jutra, bo namawiam jeszcze przyjaciółkę na Carcassone.
  • no właśnie ja głupia już zamówiłam a mogłam jeszcze Carcassone wziąć:dc:
  • [cite] Anka:[/cite]To może chce coś w gratisie. Już nie chce mi się wykasowywac. A co jest za ok 30 zł?
    Moze byc jakieś rozszerzenie do Carcassonne...? Powiedzmy ze 50 to tez 30.
  • [cite] Taja:[/cite]no właśnie ja głupia już zamówiłam a mogłam jeszcze Carcassone wziąć:dc:
    No to wez tam dolicz i napisz w wiadomosci. Ja sprawdzam czy mam taka mozliwosc od tej strony.
  • Czekaj, a jak zamówię teraz, to zdążysz przed Mikołajem?
    Jak nie, to poczekam do Trzech Króli a teraz im kupię coś innego. Gdzie indziej...:cool:
  • [cite] Kresowianka:[/cite]a ja zamówiłabym w grudniu Abalone... Jest szansa na jakąś zniżkę/zmniejszone koszty przesyłki na hasło "2+ â?ž" ?

    ponawiam :)
  • Kurde, rynek się normalnie zrobił :wink:
    Szkoda, że kaski już nie mam na gry- wszystko co miałam (a nawet więcej niż było do tego przeznaczone) wydałam na Carcassonne i WSZYSTKIE dodatki, ale to na targach gier i parę groszy zaoszczędziłam. No i teraz czekam, bo nie mam z kim grać, sama siedzę i karty oglądam :cry:
  • [cite] Kresowianka:[/cite]
    [cite] Kresowianka:[/cite]a ja zamówiłabym w grudniu Abalone... Jest szansa na jakąś zniżkę/zmniejszone koszty przesyłki na hasło "2+ â?ž" ?

    ponawiam :)
    do tego czasu moge byc juz zrujnowany... jak uda mi się miec w zapasie to nie ma problemu... abalone (ale ta europejska na cztery osoby czy ta na dwie?)
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Czekaj, a jak zamówię teraz, to zdążysz przed Mikołajem?
    Jak nie, to poczekam do Trzech Króli a teraz im kupię coś innego. Gdzie indziej...:cool:
    A co chcesz kupic? Mam reklamówki ze Świętym Mikołajem... zwykle to mam wszystko na stanie... potrwa tylko ta FAUNA i te co zostały dopowiedziane teraz. Gdyby wiecej osob sie wyrobiło to moze by to w tygodniu poszło i wtedy na poniedziałek by 100% było.
    Ja tu sobie na was sklep który mi Paweł polecił testuje wiec nie myslcie, że ja taki dobry.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.