Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gry planszowe

145791042

Komentarz

  • aha - i jeżeli mogę jeszcze jakąś uwagę, to wyeksponowałabym bardziej obrączki. Bo droga "Rodzina-->ślub--> obrączki" nie jest intuicyjna i są trochę schowane :) a szkoda, bo biżuteria piękna! Ale to już poddaję pod osąd rodziny (jako że firma rodzinna:) I zastrzegam, że to tylko subiektywny odbiór klienta :)
  • Rodzina>ślub>obrączki.... nieintuicyjna? No ładnie... a odwrotnie?
  • ok, jest intuicyjna. ale trzeba pomyslec. a czasem sie po prostu nie chce :)
  • jakos to postaram sie uproscic ale to juz po Janicach...
  • A ktoś może garł w Ora et Labora?
  • Ja przepraszam, że się wtrącam, bo jeszcze nic nie zamówiłam a już mam uwagę:
    - na tej stronie ze spisem gier, poszerzyłabym opisy, żeby od razu było widać: dla ilu osób jest gra; od jakiego wieku; w ogóle super byłoby gdyby można było wyszukiwać gry po tych kryteriach. Dla osoby, która gier nie zna jest to trochę umęczliwe, że musi w każdą kliknąć, by się dowiedzieć, że qrcze dana gra dla 4 osób, a ona ma w domu tylko 3.
  • Taw - czyli mam w zamówieniu wpisać tylko grę, a różańca nie, tak?
  • [cite] Kresowianka:[/cite]Taw - czyli mam w zamówieniu wpisać tylko grę, a różańca nie, tak?
    Tak.

    @Joanna
    Coś tam poprawiłem... (powinno byc widac bez klikania) problem w tym ze to nie jest typowy sklep tylko z grami... wiem ze klient "nasz pan" ale ja nawet w stacjonarnym jestem wymagający...
  • oo, ale nie ma już abalone.... jest szansa że przed Świętami będzie?
  • Ktoś grał w kolejkę, jestem ciekaw, czy warto?
  • Grałem. Warto i to bardzo. Te emocje... :wink:
  • [cite] Paradidel:[/cite]
    [cite] Kresowianka:[/cite]oo, ale nie ma już abalone.... jest szansa że przed Świętami będzie?

    A ja mam, w sensie, że w sklepie mam :)


    a jakiś adresik do sklepu??? :dw:
  • O nie! Tutaj zaraz rozpocznie się wojna... dobrze, że nie ma pozwoleń na broń :cool:
  • [cite] Paradidel:[/cite]
    [cite] Kresowianka:[/cite]oo, ale nie ma już abalone.... jest szansa że przed Świętami będzie?

    A ja mam, w sensie, że w sklepie mam :)
    Europejskie, to fajniejsze?
    [cite] Taja:[/cite]
    [cite] Paradidel:[/cite]
    [cite] Kresowianka:[/cite]oo, ale nie ma już abalone.... jest szansa że przed Świętami będzie?

    A ja mam, w sensie, że w sklepie mam :)


    a jakiś adresik do sklepu??? :dw:
    Adresik

    [cite] Milagro:[/cite]O nie! Tutaj zaraz rozpocznie się wojna... dobrze, że nie ma pozwoleń na broń :cool:
    Myslę, że psychologiczny profil naszych klientów jest zbyt odmienny.
    [cite] juka:[/cite]Taw- czy jak teraz zamówię, to do świąt jeszcze dojdzie?
    Ty wez mnie nie obrazaj... ja to wszystko mam na stanie... no chyba, ze wiecej zamowien sie zbiegnie no to kilka dni potrzebuje... na przykład najbardziej zaległa fauna wyjdzie do piątku, ale od piątku to mozesz juz nawet kilkadziesiąt zamowic i wysyłka natychmiast.
    [cite] maniek:[/cite]Ktoś grał w kolejkę, jestem ciekaw, czy warto?
    Zdaje się cały nakład kolejki poszedł na lichwę... szykuje jakąs promocje na "303" w przyszłym tygodniu...

    FAUNE macie w fajnej cenie hasło "wielodzietni" i wysyłka gratis do tego punkt lojalnościowy czyli 5zł na nastepne zakupy. Pismo Święte w tej prawie "skórze" tez ma dobrą cenę.
  • [cite] Kresowianka:[/cite]oo, ale nie ma już abalone.... jest szansa że przed Świętami będzie?
    Ach... kurka... nie ma bo odłożyłem Tobie, a miałem ostatnie. Mowiłem bys zamowiła. Wez sie zaloguj , ja je wlacze, kup i bedzie z głowy.
    Abalone Quattro (edycja europejska)[/quote]

    Od jutra będą tylko takie...Abalone Offboard[/quote]
  • No to dawaj co tam nie tak... bo to z szablonu, a ja nie wiem gdzie wszystko sie ustawia... taki koles z Agnus Dei mi podpowiada czasami jak go zmecze. Żółwie wyjdą jutro bo są w drodze...
  • a ja zamówiłam bez walki :wink:
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Kresowianka:[/cite]oo, ale nie ma już abalone.... jest szansa że przed Świętami będzie?
    Ach... kurka... nie ma bo odłożyłem Tobie, a miałem ostatnie. Mowiłem bys zamowiła. Wez sie zaloguj , ja je wlacze, kup i bedzie z głowy.


    Od jutra będą tylko takie...Abalone Offboard

    poszła kasa :)
  • Żółwie wyjdą jutro bo są w drodze...

    zolwie15.gif

    :ag:
  • Taw a jakieś dodatki do Carcassonne masz? I czy Carcasonne jest w różnych wersjach czy każdy dodatek będzie pasował?
  • [cite] Barbara:[/cite]Taw a jakieś dodatki do Carcassonne masz? I czy Carcasonne jest w różnych wersjach czy każdy dodatek będzie pasował?
    1. Karczmy i katedry.
    2. Kupcy i budowniczowie.
    5. Opactwo i burmistrz.
    6. Hrabia, Król i Rzeka

    Tak na już. Wersja Polska. Mówią, że pasuje.
  • Taw, to ja mam pytanie- czy nie wiesz, czy jest w ogóle jakakolwiek możliwość znalezienia Rzeki I? bo kiedyś była dołączona do wersji podstawowej, ale teraz już nie i osobno nie wiem, jak ją dostać.
    Wiem, że można się obyć bez niej, ale chciałam mieć już WSZYSTKO- tak dla osobistej satysfakcji;)
  • [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Barbara:[/cite]Taw a jakieś dodatki do Carcassonne masz? I czy Carcasonne jest w różnych wersjach czy każdy dodatek będzie pasował?
    1. Karczmy i katedry.
    2. Kupcy i budowniczowie.
    5. Opactwo i burmistrz.
    6. Hrabia, Król i Rzeka

    Tak na już. Wersja Polska. Mówią, że pasuje.
    Jakaś niekumata jestem, bo w sklepie ich nie widzę. :dc:
    Nie wiem czy tylko u mnie, ale strasznie powoli się te sklepowe strony ładują. Blokujesz mnie czy jak? :wink:
  • Ktos ma lub gral w gre "Mali powstancy"?
  • [cite] Barbara:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]
    [cite] Barbara:[/cite]Taw a jakieś dodatki do Carcassonne masz? I czy Carcasonne jest w różnych wersjach czy każdy dodatek będzie pasował?
    1. Karczmy i katedry.
    2. Kupcy i budowniczowie.
    5. Opactwo i burmistrz.
    6. Hrabia, Król i Rzeka

    Tak na już. Wersja Polska. Mówią, że pasuje.
    Jakaś niekumata jestem, bo w sklepie ich nie widzę. :dc:
    Nie wiem czy tylko u mnie, ale strasznie powoli się te sklepowe strony ładują. Blokujesz mnie czy jak? :wink:
    No i o to chodzi ale nikt nie mówił. Prędkosc... sklep wymaga lepszego serwera ale to od nowego roku. Na razie testuje go tak jak jest. Zaraz ide do Koscioła jak nie zdaze to wstawie wieczorem ale wysylka by była w przyszłym tygodniu.

    Bite
    http://kopec24.pl/product.php?id_product=243
  • Może scyzoryk u Ciebie kupię dla syna, atrakcyjne ceny...
    ale takiego nie masz na składzie
    i-victorinox-swisschamp-xavt-1-6795-xavt.jpg
  • To co z tą rzeką I? :cry:
  • Prayboy nie mam sporo scyzoryków wystawionych. Ale tych rozbudowanych staram sie nie wciskac bo sie nie sprawdzają. Najlepszy jest SPARTAN albo jego odpowiednik ze śrubokrętem zamiast korkociągu.
  • Kurka nie wiem lece do Kościoła bo bedziecie mieli grzech. Zorientuje sie Milagro wieczorem i napisze.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.