Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Potrzebna pomoc

edytowano czerwiec 2009 w Pomagajmy sobie
WITAM WSZYSTKICH. MAM NA IMIĘ DOMINIKA.,LAT30 I CZTERECH SYNÓW. NAJSTARSZY MATEUSZ10, BLIZNIACY TO KUBA I ANTEK6 I NAJMŁODSZY STAŚ MA 18MIESIECY. MIESZKAMY W POZNANIU. NIEDAWNO DOWIEDZIELIŚMY SIE,ZE MAMY OPUŚCIĆ MIESZKANIE,KTÓRE WYNAJMUJEMY OD PRAWIE 10 LAT. CO PRAWDA CHRONI NAS JAKIEŚ PRAWO 3-LETNIEGO WYPOWIEDZENIA,ALE DANO NAM DO ZROZUMIENIA,ZE JEŚLI WYPROWADZIMY SIĘ WCZEŚNIEJ TO ODZYSKAMY KASE,KTÓRĄ ZAINWESTOWALIŚMY W TO MIESZKANIE. CÓŻ ROBIĆ? MUSIMY SZUKAĆ... I TUTAJ PROŚBA; GDYBY KTOŚ Z WAS SŁYSZAŁ O JAKIMŚ GNIAZDKU NAJLEPIEJ W POZNANIU,LUB W OKOLICACH,BLISKICH.,TO DAJCIE PROSZĘ ZNAĆ. WAŻNE DLA MNIE JEST TO,ŻEBY WPOBLIŻU BYŁ SZPITAL,BO PANOWIE MAJA ASTME I NIESTETY CZĘSTO TRAFIAJĄ POD TLEN. POTRZEBUJĘ TEŻ UBRAŃ DLA STACHA,KTÓRY POSTANOWIŁ NAGLE ZE WSZYSTKIEGO WYROSNĄĆ...:cry:
«1

Komentarz

  • Hej Mikus, tak się składa, że dzieci moich znajomych też miały astmę, ale już jej nie mają, bo wyleczył je doktor - homeopata klasyczny. Ja również leczę swoje dzieci i siebie u homeopatów klasycznych i jestem pod wrażeniem. Mojemu Pawełkowi homeopata wyleczył padaczkę, mój Michał - autysta walił się po głowie - tez mu to homeopatka klasyczna wyleczyła itd. Ja miałam ileś dolegliwosci, które zniknęły jak kamfora.
    Problemem jest opłata za pierwsza wizytę, bo ta z reguły jest droga. Potem jest najczęściej miesięczny ryczałt, a leki dosyć tanie, poza tym leczenie z reguły nie trwa długo, nie mówiąc o takim drobiazgu jak efekty czyli wyleczenie i to jeszcze trwałe.
    U nas we Wrocławiu nie ma żadnego homeo klasycznego. U was w Poznaniu jest ich z 10ciu. Ja sama wybieram się za około dwa tygodnie do Poznania do dra Andrzeja Święcickiego, bo zamierzam leczyć u niego dwójkę swoich dzieci.
    Jakbyś chciała namiary chętnie podam.
  • mikus: jak duże mieszkanie potrzebne? I od kiedy? Blisko którego szpitala?
  • Neo, tylko nie homeopatia.... Było już o niej nieraz na forum, więc już nie przeszkadzam w wątku.
  • Wątki dla Neo: pierwszy, drugi i trzeci.
  • Lukasz, ja piszę o SWOICH doświadczeniach, a nie że gdzieś tam coś tam przeczytałam czy usłyszałam. Poza tym nie jakaś homeopatia u podrabianych homeopatów tylko HOMEOPATIA KLASYCZNA u najlepszych fachowców.
    Sama kiedyś zaliczyłam dwie pożal sie Boże lekarki które udawały homeopatki. Dobrze ze się nie zraziłam. Dopiero jak zaczęłam leczyć dzieci u prawdziwej homeopatki klasycznej, szczęka mi opadła do ziemi, a w pewnych tematach do dzisiaj nie mogę wyjść ze zdumienia ( to można wyleczyć padaczkę i wstrząs mózgu jedną dawką leku? Nie wiedziałam że to takie proste).
    Moja pierwsza wizyta u dr Bross wyglądała jak poczatek bajki o Rybaku i złotej rybce. Dr spytała mnie uprzejmie co ja bym chciała, zeby ona wyleczyła mojemu synowi Pawłowi. Pomyslałam sobie, ze to nierealne, ale skoro tak pyta? No i powiedziłam, że chcę zeby Paweł przestał sie wyniszczać czyli chudnąć na naszych oczach, żeby miał normalne kupy, żeby nie miał padaczki. No i co. No i wyleczyła. Uratowała mu zycie i padaczkę tez wyleczyła. No a co to za problem. W końcu ona jest lekarką, a Paweł był jej pacjentem, nie? Przyjechalismy do niej, odbyła się wizyta, ja powiedziałam czego chcę, zapłaciłam. Wszystko jak trzeba. No to wyleczyła. No problem.
  • @Neo: jak Ciebie lub Twoje dzieci satanista wyleczy to też będziesz pisał: "no problem"???
  • Jestem katoliczką i dla mnie wiążące jest oficjalne stanowisko Kościoła Katolickiego. Oficjalne pismo Jana Pawła II zezwalające na stosowanie homeopatii to dla mnie jedyne oficjalne i wiążące stanowisko. Wszelkie inne wypowiedzi jakichkolwiek osób są jedynie ich prywatnymi opiniami.
  • [cite] Neo:[/cite]Jestem katoliczką i dla mnie wiążące jest oficjalne stanowisko Kościoła Katolickiego. Oficjalne pismo Jana Pawła II zezwalające na stosowanie homeopatii to dla mnie jedyne oficjalne i wiążące stanowisko. Wszelkie inne wypowiedzi jakichkolwiek osób są jedynie ich prywatnymi opiniami.
    W ktorym dokumencie JPII zezwala na stosowanie homeopatii? Bo nie widziałem.
    Coś chyba sobie uroiłeś, bo Katechizm Kościoła Katolickiego wyraźnie potępia spirytyzm i praktyki magiczne (do których można zaliczyć tzw potencjonowanie leków homeopatycznych) KKK 2216-17.
  • Od czasu opublikowania oficjalnego pisma Jana Pawła II w kwestii stosowania homeopatii nie pojawiło sie żadne nowe oficjalne pismo. Poza tym z tego co wiem Papież bardzo dokładnie i wnikliwie zbadał kwestię stosowania homeopatycznego leczenia.
    Sama osobiście nie zauważyłam najmniejszych oznak czegoś podejrzanego u lekarzy stosujących homeopatię klasyczną, z którymi miałam dotychczas kontakt. Nic podejrzanego - żadnych podejrzanych rytuałów, gestów, zachowań, najmniejszego śladu skłonności satanistycznej czy podobnej.
  • Neo: ciągle nie podałaś w jakim piśmie JPII pozytywnie ocenił homeopatie, więc ciągle czekam. Google milczy na ten temat.
  • Gregorius ja to pismo czytałam w iluś miejscach w internecie, na niektórych forach są linki. Postaram się odszukać.
  • Neo: szczerze wątpie aby JPII popierał homeopatię. Twórca homeopatii był okultystą, prawdopodobnie też masonem - oba fakty stoją w sprzeczności z nauką Magisterium
  • Gregorius znalazłam ten tekst na Gazecie.pl na forum Homeopatia w wątku pt. Dlaczego Kościół popiera homeopatię. Nie potrafię jeszcze robić linków.
    Czytałam też ten tekst jeszcze w trzech co najmniej miejscach, ale tutaj znalazłam najszybciej.
  • na forum gazwybu? no to wszystko jasne, jak podasz link do strony watykanu to ci uwierzę...
  • Pismo Papieża na jakiejkolwiek stronie zostanie Pismem Papieża. Tekst jest jeszcze m.in. na Forum Dzieci Sprawnych Inaczej, ale w tej chwili musiałabym przekopać to forum, bo już jakiś czas temu był umieszczany, a ja mam jeszcze malutką córeczkę i dużo innych obowiązków.
    Zresztą jak będziesz naprawdę chciał przeczytać Pismo Papieża to z pewnością je znajdziesz.
  • Chće i nie mogę znaleźć. Na razie znam coś sprzecznego z Twoją tezą:
    Dokument Kongregacji (patrz zwłaszcza punkt 2.2.3).
    Ponadto co do JP2: załóżmy nawet, iż mógł mięc opinię pozytywną o homeopatii, i co z tego, skoro to nie była opinia "ex cathedra"?
  • Proponuję przenieść dyskusję o homeopatii do odpowiedniego wątku.
    Tu zostawcie miejsce dla mikus i ludzi, którzy mają chęć i możliwość pomocy.
  • Kurcze,nie włączałam komputra,bo byłam pewna,że nikt mi nie odpisze. I tak mam ze wszystkim... Nie wierzę, że cokolwiek mi sie uda ( oprócz dzieci) . Dzieki za wpisy. Co do mieszkania,to chodzi oczywiście o wynajem,bo o kupnie nie mamy co marzyć...Nie mamy żadnych oszczędności i nawet nie myśleliśmy o tym,żeby się wynosić. Dlatego na nas tak to spadło. Pan Bóg musi nas bardzo kochać,że aż tak nas doświadcza. Swoja drogą,to nie złe przeprowadza z nami skrutinium. Powracając do mieszkania,to dobrze by było mieć trzy pokoje,bo już teraz moi mali Panowie żyją stadnie w jednym pokoju i PRAWIE się zabijaja. Szpital może być każdy ,który ma oddział pediatryczny. Zwykle lądujemy w Krysiu
  • [cite] mikus:[/cite]Kurcze,nie włączałam komputra,bo byłam pewna,że nikt mi nie odpisze. I tak mam ze wszystkim... Nie wierzę, że cokolwiek mi sie uda ( oprócz dzieci) . Dzieki za wpisy. Co do mieszkania,to chodzi oczywiście o wynajem,bo o kupnie nie mamy co marzyć...Nie mamy żadnych oszczędności i nawet nie myśleliśmy o tym,żeby się wynosić. Dlatego na nas tak to spadło. Pan Bóg musi nas bardzo kochać,że aż tak nas doświadcza. Swoja drogą,to nie złe przeprowadza z nami skrutinium. Powracając do mieszkania,to dobrze by było mieć trzy pokoje,bo już teraz moi mali Panowie żyją stadnie w jednym pokoju i PRAWIE się zabijaja. Szpital może być każdy ,który ma oddział pediatryczny. Zwykle lądujemy w Krysiu

    Pogadam z rodzinką która cała jest w Poznaniu, może cośby znaleźil. Sam niestety moje mieszkanko (dwupokojowe w ochydnych starych blokach na Jeżycach) już wynajmuję komuś.
  • DZięki Gregorius. W ogóle nie chce mi sie nic szukać. Niedawno robiliśmy remont;wymienialiśmy piec co,elektrykę i wiele innych. Nie lubię przeprowadzek. Jak tylko o tym pomyślę, to wyć mi się chce. AUUUUUUUU. Idę spać,łóżko sie do mnie uśmiecha. Dobranoc:bigsmile:
  • edytowano lipiec 2013
  • [cite] Neo:[/cite]Jestem katoliczką i dla mnie wiążące jest oficjalne stanowisko Kościoła Katolickiego. Oficjalne pismo Jana Pawła II zezwalające na stosowanie homeopatii to dla mnie jedyne oficjalne i wiążące stanowisko. Wszelkie inne wypowiedzi jakichkolwiek osób są jedynie ich prywatnymi opiniami.
    :shocked::shocked::shocked:
  • Zaczynam tu sie glupio czuć znow
  • ej Brydzia czemu??
  • Malutka kłotnia sie zaczela:cry:
  • Brydzia,
    weź wyluzuj kobieto - tu nie ma żadnej kłótni

    tu jest wymiana zdań - nie ma obowiązku zgadzania się we wszystkim
  • [cite] Brydzia:[/cite]Malutka kłotnia sie zaczela:cry:

    nie tam, kłótnia, za duże słówko:bigsmile:
    ot taka wymiana zdań i tyle:bigsmile:

    nie zrażaj się:wink:
    my tylko tak groźnie wyglądamy i czasem dużo krzyczymy ale ogólnie to kochane i miłe z nas misie:bigsmile:
  • Pogadam z rodzinką która cała jest w Poznaniu, może cośby znaleźil. Sam niestety moje mieszkanko (dwupokojowe w ochydnych starych blokach na Jeżycach) już wynajmuję komuś.[/quote]

    Gdyby Gregorius widzial w czym ja mieszkam to by mial problem z nazwa ,bo pewnie te ochydne stare bloki to luksus dla mnie...
  • Brydzia,
    ale już nie dokopuj się do postów sprzed 2 lat, ok?
  • Brydzia, ależ nie przesadzaj. Inna sprawa, że jeśli źle znosisz sprzeczki, to tu jest ciężko. co drugi wątek się takową kończy :bigsmile:

    Ale na wyrobienie własnego zdania to jest bardzo dobre.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.