Auta rodzinne

1293031323335»

Komentarz

• znajomy ma VW touran i też bardzo chwali ponoć wygodniejszy od sharana
  • @Pietruszka- ja chciałam voyagera ale nas nie stać :P
  • @tryk voyager chcieliśmy z benzyną na gaz przerobioną
    @AB no właśnie obawiam się że albo ubezpieczenie by nas zjadło albo eksploatacja, a najpewniej obie te rzeczy :|
    Podziękowali 1AB
  • Gran voyager 3.3 benzyna z gazem  <3
    Automat przy kierownicy ..najpiękniejsza i najlepsze auto jakie miałam  <3
    Polecam .
  • Pietruszka powiedział(a):
    @tryk voyager chcieliśmy z benzyną na gaz przerobioną
    @AB no właśnie obawiam się że albo ubezpieczenie by nas zjadło albo eksploatacja, a najpewniej obie te rzeczy :|
    Co kupilas @Pietruszka ;
  • Nic jeszcze niestety,  w czwartek będzie rozstrzygać się defnitywnie sprawa finansów na zakup. Dopiero wtedy będziemy się już na poważnie rozglądać...albo i nie
    Podziękowali 1AB
  • Mamy do sprzedania VW Sharana, srebrny diesel automat skórzane fotele. 10tys. Zadbany lekko wgnieciona blacha po wierzchu bo męża zaatakowała własną brama źle zablokowana jak wyjezdzal Super fajny. Jesteśmy drugim właścicielem w pl, pierwsza też była rodzina wielo. W obydwu nie najeździł się duzo(w tamtej był tym drugim autem, my jeździmy niewiele) Rocznik 2001. 
  • Czy jest tu ktoś z Kielc kto byłby tak dobry by obczaić nam jednego VW t4 w tym mieście czy jest po co jechać? Na zdjęciach wygląda fajnie ale to kawał drogi 
  • Jest też tańszy czarny  Ford Galaxy za wywoławcza 8tys.z górnym pasem w drugim rzędzie. Też diesel automat. Też Toruń. 
  • Przeczytałam akty rodzinne i zamarłam... ;) 
    Podziękowali 1AB
  • @Namorowa spokojnie to tylko auta
  • Ne... Ale znalazłam parasole dla trojaczkow na olx za 500
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.