Auta rodzinne

1235735

Komentarz

• moha:
    :bigsmile:
    Komendant ma siedmioro.
  • Taw ma czworo , jest zastępcą:wink::wink:
  • malgorzata:
    Taw ma czworo , jest zastępcą:wink::wink:
    W jakim sensie zastepcą?
  • zastępcą zastępcą
    nie następcą ,
    albo chcącym mieć 7:bigsmile:
  • Jeżdżę Fiatem Doblo, polecam. DAcie widziałem, jest równie duża, ale brakuje jej parę miłych pierdołów...
  • dacia jest duża:shocked::shocked::shocked:
    :rolling::rolling::rolling:
    wczoraj koło takiej przechodziłam i zastanawiałam się jak tam się mieści 7 osób, krótkie i chude jak na vana , no i niskie:fierce::fierce:
  • malgorzata:
    dacia jest duża:shocked::shocked::shocked:
    wczoraj koło takiej przechodziłam i zastanawiałam się jak tam się mieści 7 osób, krótkie i chude jak na vana , no i niskie:fierce::fierce:
    Dla mnie to nawet ogromna. Chyba bym sie zgubił w takiej...
  • malgorzata:
    dacia jest duża:shocked::shocked::shocked:
    Zastanawiam się, czy piszemz o tym samym samochodzie. : owszem jest niższa od mojego Doblo, ale dłuższa, przynajmniej "na oko"
  • To kombi z dwoma dodatkowymi siedzeniami(Logan).
  • kombi reaktywacja
    "słodkiego miłego życia":swingin::swingin:
  • przynajmniej "na oko"
    ----------------------------------------------
    "na oko" ile mierzy jak stoi??
  • przepraszam, 2 razy mi się napisało ...
  • Witam, jako że w kwietniu będzie nas w sumie 6 dołączam się do tego wątku. Szukam Galaxy, Alhambry lub Zafiry za około 30 tysięcy.
    Jeśli ktoś chce sobie kupić coś nowszego i ma takowy na zbyciu chętnie bym kupił.
    Sam z kolei sprzedam moją Fabię Kombi z 2003, jako że nas już nie pomieści.
    A propos Dacii Logan MPV - nie sądzicie że to strasznie wołowaty samochód? Chyba że kto myśli o tym najmocniejszym dieslu, benzyniaki z kolei to palą jak smoki...
    Poza tym podstawowa wersja to żenada jeśli chodzi o wyposażenie - jak sprzed 5 lat...
    A Kia Carnival - kilkuletnia - na ostatnim miejscu jeśli chodzi o awaryjność.
    pozdrawiam
    Marcin
  • Jaki silnik, przebieg i ile za nią chcesz?
    (Ta dacia to bez ocynku podobno, ktoś radził papą pokryć :wink:
  • A ja byłem ostatnio w wydziale komunikacji i się okazało, że nasz Voyager ma w dowodzie rejestracyjnym wpisany symbol, który oznacza: "samochód ciężarowy z żurawiem".

Ten żuraw to chyba ja :bigsmile:
  • :rolling:
  • Mam Peugeot'a 806 to chyba jeden z tańszych Vanów.
    Mój jest w wersji 8 osobowej. Cena ok 18 tys 2000 rocznik Diesel 1997cm3
    Silnik HDI bardzo mało pali średnio 7 litrów oleju napędowego.
  • Nasza alhambra będzie do sprzedania...
    Ale najpierw trzeba znaleźć coś innego (większego):bigsmile:
  • VW Multivan? Zawszeć to 9 miejsc, a i bagażnik spory.
  • mona:[/cite]Jaki silnik, przebieg i ile za nią chcesz?

1.4 16v 75 km przebieg obecnie 55 tysięcy, ubezpieczony na 21 tysiące ale można spokojnie negocjować.
  • Malgorzata32:[/cite]Nasza alhambra będzie do sprzedania...
    Ale najpierw trzeba znaleźć coś innego (większego):bigsmile:[/quote]

A możesz coś o niej napisać więcej? W razie czego tak bardzo mi się nie spieszy, ale przed wakacjami by się przydało jeździć razem a nie rowerem gonić żonę z drobiazgiem.
  • Zbyszku, no nareszce ktoś, kto jeździ francuzem, prawda, ze to fajne autka, my od początku tylko tak, najpierw był citroen BX, mąż do dziś żałuje, ze sprzedał. Ja jeżdżę 22-letnią renówką 5, aż dziś że się jeszcze nie sypie, i o dziwo zapala jak dwulatek. Przy mrozach inni klnęli, a moje kochane autko do pracy mnie wiozło. No i Espace, który wozi rodzinkę, mamy 6 foteli, siódme wyciągnięte, jest miejsce na wózki.
  • Mamy i Espace, ale my takiego grzmota na razie nie potrzebujemy. Jest jako drugi samochód, a mieścimy się na razie do 4- osobowego audi. Ale ja chciałabym Previę hybrydową, a na rynku europejskim nie ma...:cry::cry::cry: A mąż chce kupić drugi 4 osobowy:shocked: W sumie byłby na 8 osób - :wink: Tylko jeszcze pasażerów potrzeba:bigsmile:
  • paru autostopem można wziąść :bigsmile::bigsmile:
  • Nasz Ecpace jest niezawodny, i tani w eksploatacji, więc proszę nie gadać o grzmotach:devil:
    Zresztą ktoś tu już napisał, zę zależy najaki egzemplarz się trafi. ja mam jeszcze jeden plus, męża, który zna se na samochodach, dokładnie robi konserwację, wymienia jak trzeba wężyki i inne duperele, których zwykły użytkownik nie zauważa dopóki nie ma duzej awarii. Koszty są niewielkie, a zysk taki, ze nie ma dużych problemów. Taki fajny mąż:bigsmile:
  • 'Grzmot' bo stary, zabytkowy, może w Otrębusach wezmą?:bigsmile: Rocznik '96 aż dziw że jeździ:shocked: I śmierdzi psami, które poprzednia właścicielka woziła. Od niej go zresztą kupiliśmy. Ale tani to nie jest - ile pali:shocked::shocked::shocked: I w ogóle jakiś ciężki przy prowadzeniu:confused:
  • Też coś, młodszy o dwa lata od naszego a Ty się dziwisz, że jeździ :shocked:

Na zapachy powinno pomóc upranie tapicerki, cóż więcej psy mogły zabrudzić? Chyba, że to nie psy brzydko pachną, ale zagrzybiona instalacja wentylacyjna. To można załatwić specjalną pianką.
  • Psy, bo do tego pełno włosów psich... Ona ma jeszcze pełno kotów, ale nie wiem, czy je woziła. Muszę do ładu to doprowadzić, bo jeszcze poużywamy. Chociaż mój mąż ma oko na coś innego... Ale póki co jeden kredyt nie spłacony, a ten już plany robi:shocked:
  • Na psie włosy pomoże odkurzacz na stacji benzynowej za dwa złote :bigsmile:

Swoją drogą dziwi mnie, że można sprzedawać samochód, którego się wcześniej nie posprzątało :shocked:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.