Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auta rodzinne

1568101129

Komentarz

  • [cite] Barbara:[/cite]
    [cite] Piotr i Kasia:[/cite]A jak nie kupię samochodu ,to będę jeździł razem z żoną tym lub tym
    Piotr
    A dzieciaki potrenują biegi :wink:

    na przełaj z przeszkodami:rolling::rolling::rolling:
  • Jest jeszcze Opel Movano 9 osobowy. Nawet mają go w tym komisie gdzie sprzedali mi oszukanego Forda - nie polecam.
    A w moim Galaxie codziennie mam świeżą porcję wody pod dywanikiem kierowcy. Przecieka aż miło. Co wieczór idę z nową porcją gazet i go przewijam. Ćwiczę przed narodzinami nowego potomka.
    Najlepsze auto rodzinne to własne nogi. :neutral:
  • niee, niestety przecieki się zdarzają we wszystkich starszych samochodach, zatkane odpływy, sparciałę uszczelki itd. ... wystarczy poczytać na forach motoryzacyjnych. Możn ato samemu usunąć ale ja nie mam powołania.
    Ale faktycznie może to amfibia ?
  • Czytałaś Pana Samochodzika?
  • Podążając radami forumowiczów .....

    aaaaan.jpg
  • A tak jakoś wyszło trafiłem w lotto:bigsmile:
  • Zaraz się zrobi:bigsmile::bigsmile::bigsmile:
    tylko muszę wyjść z forum:bigsmile::bigsmile:
  • Po co? możesz zabrac nas do sypialni.
  • [cite] Taw:[/cite]Po co? możesz zabrac nas do sypialni.

    Eeeeeâ??..Jeszcze, czego a ja wiem czy ktoś z was nie będzie mnie podglądał:bigsmile::shamed:
  • No coś Ty. Jak bum cyk cyk.
  • :shamed::shamed::shamed:
    ale ja sie wstydzę......:shamed:
    K
  • Scudo zaczyna nabierac realnych kształtów. Teraz tylko pozostaje kwestia w której to skarpecie schowałem 100tys.
  • W tej na prawej nodze.
  • z cyklu "Nowe trendy w rolnictwie" odc.1: Orka SUV-em...
  • [cite] Maciek:[/cite]W tej na prawej nodze.
    Ty... a ja myślałem że ten przytup to genetyczny.

    ps
    prawie rób zlot będzie cyna
  • do testów zapomnieli wcześniej zaorać pole
  • Ten facet testujący chyba wcześniej psiego fryzjera odwiedził.
  • image
    CośÂ dla prayboya :wink:
  • faktycznie
  • też twarzy nie widać jak u mnie
  • Fajny ten Land Rover i by nam się bardzo przydał na błotniste wiejskie drogi. Ale...

    Również bagażnik zachwyca pojemnością i funkcjonalnością. Mogą się w nim pojawić dwa fotele (zagłówki "wyrastają" z sufitu), choć to rozwiązanie traktować trzeba tylko jako awaryjne.

    Trudno zakładać, że będziemy na codzień jeździć w trybie awaryjnym :confused:
  • @ Psunabudes:

    Ale my mamy Grand Voyagera i stąd przyzwyczajenie do dużego bagażnika za trzecim rzędem foteli :wink:

    Problem natomiast jest taki, że nasz samochód ma zawieszenie, które ciężko sobie radzi z dziurawymi drogami szutrowymi i błotnistymi koleinami.
  • Dziwni jesteście.
    Ja to był wszystkie dywaniki wydarła z samochodu. O ile czyściej by było...
    Rozmarzyłam się :wink:
  • [cite] psunabudes:[/cite]W takim LR'rze doopska wytrzęsie że hej !!
    Nie o nasze sempiterny się rozchodzi, ale o portfele, z których kolejne naprawy wytrząsają coraz więcej kasy.
  • A ja mam pytanie do użytkowników chryslera voyagera. Chodzi mi konkretnie o model z silnikiem 2,8 CRD. Ile to auto spala? I jak sie sprawdza w praktyce? Opinie w necie są b.różne....
    Jesteśmy o krok od zakupu tego auta.
  • 2,8 CRD musi być chyba z automatyczną skrzynią ? Czy tak ?

    My mamy z 2,5 CRD z manualną skrzynią; spala 8-9 litrów / 100 km.
  • czyli w Warszawie 15
  • 15 - raczej nie zdarzyło się - też w okolicy stolicy mieszkamy - może 10 l/100 km.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.