Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy ktoś ma wózek - parasolkę?

edytowano sierpień 2009 w Pomagajmy sobie
Niepotrzebną, do odsprzedania lub pożyczenia do wiosny, dla trzyletniej Basi?
Basia waży 17 kg to musi być solidna konstrukcja, potrzebuję aby Basię dowozić do przedszkola

Komentarz

  • Nieaktualne, ja mam. Stoi przed drzwiami - zapomniałem. Zaczyna się wrześniowa gorączka dom - szkoła - przedszkole- a było tak cudownie w wakacje ehh.
  • Starość nie radość... A juz myslałam,ze się pozbedę. Ja natomiast pilnie potrzebuje spodnie(towar deficytowy) dla szesciolatków i dziesieciolatka.
  • Kol. Prayboy chyba zbyt dosłownie zrozumiał nazwę działu: Pomagajmy SOBIE :cool:
  • Nieaktualne, ja mam.
    Ja miałem ale już nie mam... zostawialiśmy na korytarzu... może komuś była bardziej potrzebna. Mogłeś wpaśc na kawę.
  • [cite] Maciek:[/cite]Kol. Prayboy chyba zbyt dosłownie zrozumiał nazwę działu: Pomagajmy SOBIE :cool:
    to już ze sobą nie można sobie gadac?
  • :rolling::rolling::rolling:
  • Mikus:
    Z dziesięciolatkiem nie pomogę, ale podaj przybliżone wymiary (pas, długość nogawki od kroku) tych sześciolatków, to przegląd zrobię.
    Proszę o wymiary, bo sześciolatek sześciolatkowi nierówny.:wink:
  • [cite] Taw:[/cite]Mogłeś wpaśc na kawę.
    Chodzi ci o ten dowcip o starcach i kawie?
  • i dziesięciolatka wymiar tez podaj ; wprawdzie oststnio sporo wydałam , ale sprawdzę
  • U mnie na korytarzu nic nie ginie, mam tam 3 wózki w porywach cztery. A pod śmietnik ludzie wyrzucają na osiedlu np. dobre hulajnogi. Ostatnio kolega z osiedla wziął krzesło dla syna i syn w sklepie w kolejce nagle go spytał bardzo głośno:
    "tata, prawda że ja mam krzesło ze śmietnika?"
  • :rolling::rolling::rolling:
  • czyli w ramach wieczornego spaceru - pod śmietnik - tylko bez dzieci :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • [cite] Taw:[/cite]Mogłeś wpaśc na kawę.

    Aaa. Rozumiem. Lepiej póżno niż wcale.
    A dowcip był taki:

    Trzech kolegów z woja spotkało się po 50 latach u jednego z nich na przypomnienie starych dziejów. Gospodarz mówi:
    No fajnie, że się spotkaliśmy, no siadajcie,o tak, aa a kawy wam zrobię. Dobra zrobił im tą kawę tak wypili ją gadają a on znowu mówi:
    Zaraz ja o czymś zapomniałem, zaraz, aaa no tak, kawe miałem wam zrobić!
    Pozostali dwaj tak się na siebie spojrzeli, no ale tą kawe wypili. Tak kwadrans później ten znowu do nich:
    chłopaki ja znowu czegoś nie zrobiłem, zaraz, zaraz , aaaaaaa kawy wam nie zrobiłem. Jeden z tych co przyszedł mówi:
    wiesz jest późno musimyjuż iść.
    No i tak idą ulicą, a jeden do drugiego mówi: Wiesz, ale ten Józek to cham, bo nam nawet kawy nie zrobił!!
  • pomogłem sobie. Jest mi wesoło :bigsmile:
  • Widzisz? I nawet parasolka nie była Ci potrzebna.:tooth:
  • Bo nie pada?
  • Ja od razu po wózkach pod drzwiami rozpoznałam, które mieszkanie jest Prayboy'a i Magg :bigsmile:
  • Tekst piosenki: Voo Voo - Człowiek wózków

    Od siedmiu nocy, siedmiu dni
    Nie zadałem pytania
    Od siedmiu nocy, siedmi dni
    Mózg od pytań się wzbrania
    Od siedmiu nocy, siedmiu dni
    Tak niewiele słuchałem
    Niezbyt chciałem usłyszeć to,
    Czego słuchać nie chciałem

    Bywało, że pytałem się
    By dowiedzieć się czegoś
    O tym, o czym wcale nie
    Nie chciałbym wiedzieć

    Od siedmiu nocy, siedmiu dni
    Jakby łatwiej mi było
    Mówić o tym, o czym nic dotąd nie mówiłem

    Bywało, że pytałem się
    By dowiedzieć się czegoś
    O tym, o czym wcale nie
    Nie chciałbym wiedzieć

    Od siedmiu nocy, siedmiu dni
    Jakby łatwiej mi było
    Mówić o tym, o czym nic dotąd nie mówiłem


    autor: Wojciech Waglewski

    Smutna akurat to historia, dobry film polecam.
  • Uwielbiam Wagli, seniora szczególnie. "Męska muzyka" siedzi nam w zmieniarce samochodowej od miesięcy". Franuszek podśpiewuje przed kąpielą "Ściągać spodnie ściągać majty..."
  • [cite] Prayboy:[/cite]Nieaktualne, ja mam. Stoi przed drzwiami - zapomniałem. Zaczyna się wrześniowa gorączka dom - szkoła - przedszkole- a było tak cudownie w wakacje ehh.

    Artysta :wink::crazy:
  • [quote][cite] Marcelina:[/cite]Uwielbiam Wagli, seniora szczególnie. "Męska muzyka" siedzi nam w zmieniarce samochodowej od miesięcy". Franuszek podśpiewuje przed kąpielą "Ściągać spodnie ściągać majty..."[/quote]

    Voo voo wprawdzie nie będzie ale może tu warto się wybrać w najbliższą niedzielę - macie niedaleko byłaby okazja do spotkania - my będziemy
    Żytnią do nieba</a
  • Może i my byśmy wpadli...
  • o! taki mini zlocik, słynny kościół na Żytniej, naprawdę warto
  • [cite] Maciek:[/cite]Może i my byśmy wpadli...
    No to może my też... choc z moich obliczen nie wychodzi...
  • Dziewczyny,dziękuję za odzew. Moi panowie wydzierają ubrania w wiór. Powyrastali z wiekszosci ciuchów i nie bardzo mają w czym chodzić. Blizniacy-Kuba i Antek nosza 136 a Mateusz146. Nie mamy kasy,żeby ich obkupic i dlatego wyskoczyłam z ta prosba. Mogę oddać komus pluszaki i ubrania po Stasiu (tylko nie wiem jakie mam rozmiary).
  • Ale sie dowiem i napisze:bigsmile:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.