Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Odpłynęli

edytowano lipiec 2007 w Ogólna
Po 9 miesiącach skończyłem czytać dzieciom "Władcę Pierścieni". I co teraz czytać?

Trochę nam smutno... :sad:

Komentarz

  • Mój mąż poleca Trylogię Sienkiewicza:rolling:
  • Serio podejrzewam,ze to będzie pierwsza rzecz, jaką przeczyta naszym dzieciom. I co ja zrobię, jak im sie spodoba:confused:
  • ja czytałam w dzieciństwie namietnie Trylogię szczególnie Potop lubiłam - bedzie dobrze;))
  • ja bym ostrożnie poleciła,, Opowieści z Narnii" C.S.Lewisa(znane też po nazwą Kroniki Narnii) ale koniecznie z cenzurą.wersja taka zwykła ,nie dziecięca trochę straszna jest.część pierwsza to ,,Lew czarownica i stara szafa"
    a jeszcze z takich ,,w temacie" to jest trylogia o Piaskoludku Edith Nesbit..część pierwsza to ,,Pięcioro dzieci i coś" .
    tylko ,że obie serie byly pisane dość dawno więc ich język może być trochę niezrozumiały.:confused:
  • proponuję "Dawcę"-ksiażka dla każdego, wymaga myślenia i zamyślenia, rozmowy
    myśmy czytali ją z kadrą na koloniach artystycznych naszym dzieciakom,genialna

    http://www.gandalf.com.pl/b/dawca/
  • jeszcze przypomniało mi się, że jak mój mąż skończył czytać starszakom "Władcę pierścieni" to przeczytał z nimi "Starą baśń" - i okazało się, że to wcale nie staroć, przysłuchiwałam się przez ramię, polecam
  • a może przygodowe książki Krzysztofa Petka, MBP w Katowicach zapraszała go na spotkania autorskie. www.petek.prv.pl
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.