Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

[SZUKAM] "Kościół dla średnio zaawansowanych" Sz. Hołownia

edytowano listopad 2009 w Pomagajmy sobie
Jak w temacie.
Może ktoś ma, już przeczytał i zbiera kurz na półce image
Chętnie odkupię image
Bo w pobliskich mi księgarniach do których zaglądałem (w sieci również) książka ta niedostępną jest ...
«1345

Komentarz

  • A kto to ten Hołownia? Czy to ten od TVNu? :shocked:
  • Facet widocznie ma talent.
  • To się ładnie komponuje z tym wątkiem co jeszcze nie przeczytałem.
  • Kto mi powie co ten TVNowiec może pisać i wiedzieć o Kościele.
  • Jakieś mleko to to jest. Ale nie pokarm stały. Jak ktoś poprzestanie na Hołowni to daleko nie zajdzie...
  • Nie dodali Mam Talent???
  • Zastanawiam się, czy on przypadkiem nie jeździł jako muzyczny na oazy w diecezji siedleckiej?
  • Hołownia.
  • Muzyczny - nie sądzę [inni też nie sądzą].
  • No jak jeździł jako muzyczny to pewnie ma jakiś tam talent.
  • Hołownia nawraca Prokopa i dobrze mu idzie, nie marudźcie
  • Lepsza gitara bez pedałów, niż pedały bez gitary.
  • Nie narzekaj! Na takiego Prokopa to on jest dobry- inteligentny, wygadany, dowcipny.
    Od czegoś trzeba zacząć, tak jak Paweł napisał- najpierw mleko, potem pokarm stały.
    Już się tak nie oburzajcie, miłośnicy steków.:wink:
  • Właśnie wszedłem na forum i aż mi się oczy rozświeciły - 31 osób odpisało mi na prośbę w znalezieniu/zdobyciu jednej książki ...
    ech, ja to jednak naiwny jestem image
  • :rolling:
  • [cite] Lila:[/cite]40 wpisów, a nikt nie chce książki pożyczyć

    brak milosci blizniego:tongue:?

    ps. Zjazd z Holowni, chyba ze ktos go zna osobiscie. Bo na razie wygadujecie cos, co sie nijak ma do rzeczywistosci.

    ps2. Ksiazki nie mam. Mialam ktoras inna, ale kolezanka pozyczyla i nie oddala. To tak a propos pozyczania ksiazek:wink:
  • taaa ... temat do zamknięcia image
  • Ja tak z innej bajki, pan Hołownia wspierał materialnie jedno ze stowarzyszeń prowadzonych przez siostry zakonne, wiem, bo tam pracowałam, bardzo regularnie. A potem proboszcz z parafii na walnym powiedział "wy na tego hołownie uważajcie, ja już od jakiegoś czasu mam na niego oko" :wink:
  • Książki nie mam, zresztą z urodzeniem każdego dziecka coraz więcej książek idzie w kartonach na strych, nowych nie kupujemy, pożyczamy. Właśnie w piątek oddałam koleżance książkę, patrzę na półkę a tam druga taka sama. Koleżanka "wiesz, kupiłam sobie drugą, bo nie pamietałam komu pożyczyłam". Niestety źle o mnie świadczy, ze tak długo trzymałam.
  • [cite] AgaM:[/cite]ps. Zjazd z Holowni, chyba ze ktos go zna osobiscie. Bo na razie wygadujecie cos, co sie nijak ma do rzeczywistosci.
    Nie pracował w Wyborczej i nie pracuje w TVN?
  • Skoro nie można dostać, to musi być ale syf, że żadna księgarnia nie chce brać. Lepiej chato daj sobie spokój. Jest mnóstwo bardziej wartościowej literatury.
  • Jest mnóstwo bardziej wartościowej literatury.
    Np.:
    liberalizm.jpg

    Można zamówić tutaj
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]
    Np.:
    liberalizm.jpg
    Można zamówić tutaj

    Książka wartościowa, aczkolwiek jak dla mnie troszkę źle zredagowana, bo na początku trudno się połapać które treści są oryginalne x. Salvany a które dodane przez amerykańskiego tłumacza
  • tedeum ma też Historię Polski dla młodzieży Konecznego... tak mi się przypomniało bo jakiś czas był problem, a książka rewelacyjna
  • tedeum ma dużo fajnych książek...
  • a co ja powiedziałem?
  • Ja tylko podbijam watek, bo mi się nudzi...
  • @Greg:
    To może wziąłbyś się do pracy, za którą Ci płacą?:wink:
    Czy masz dziś wolne?
  • dzisiaj jadę na wymianę drążka stabilizatora
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.