Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa - prośby o modlitwę

24567393

Komentarz

  • Mona za Ciebie, Twoje najmłodsze dziecko oraz Twoich bliskich: +++
    Oczywiście włączam się w nowennę w intencji podanej przez Joannę.
    Obiecuję również post w wybrany dzień tygodnia.
  • oczywiście dołączamy
    +++
  • Mona, modlimy się całą rodziną.
    +++
  • I ja od wczoraj zaczęłam Nowennę za przyczyną Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • O rety nie było mnie tu przez chwilę i już się coś dzieje :cry: Pędzę do modlitwy. I napiszcie coś więcej proszę! Mona uściski najserdeczniejsze i ++++++
  • 13.XI (piątek) - drugi dzień nowenny
  • + + + ja od dziś + + +
  • my od wczoraj za św. Escrivą.
    21 w sobotę akurat po zakończeniu nowenny wypada Ofiarowanie NMP. Może ofiarujemy wtedy komunię w tej intencji,to sobota będzie...
  • +++ za wstawiennictwem św. Józefa
  • Dzięki, Bóg zapłać. Chciałam napisać, że Wasza modlitwa jest NAPRAWDĘ SKUTECZNA!!! Właśnie wróciłam ze szpitala, gdzie spotkałam lekarza -człowieka, który ochronił mnie przed hienami.
    NasząÂ normalną postawę chcącą chronić nasze dziecko do ostatniej chwili jego życia wszyscy przyjmowali z osłupieniem, lekarki chowały się po kątach z płaczem, a położne kręciły głowami.
    Ten lekarz powiedział, że to na pewno zaowocuje. Czuję bożąÂ opiekę nad nami. Pan Bóg nawet z naszego nieszczęścia potrafi wydobyć dobro. I niech tak będzie, bo On jest dawcą życia i śmierci.
    Wasza modlitwa potrzebna, żeby utrzymać tę ciążę jak najdłużej, do końca, bo wtedy jest szansa, że dziecko będzie żyło choć trochę...
    Jeszcze raz szczere dzięki i niech Pan Bóg Wam wynagrodzi!!!
    Podziękowali 1June
  • trzymaj się mona kochana - dziś cały czas za Was się modlę- tzn kiedy tylko mogę
  • +++ :whorship:
  • Wiesz, ja w ogóle nie pomyślałam o szerszym kontekście - tym szpitalnym- o jakim piszesz. Niech Wam Bóg dodaje sił, byście byli świadkami Jego miłości w tym szpitalu.
    Bogu chwała na wysokościach, że z każdego nieszczęścia wyciąga jakieś dobro.

    Ilekroć w ciągu dnia pomyślę o swoim dziecku- modlę się za Wasze.
  • Dzięki. Piszę tylko o tym co widzę, reszta należy do Boga :)
  • Nie z każdego nieszczęścia. Wszystko zależy jak się go przyjmie, modlitwa osłania przed wpływem szatana, który chce spotęgować zło. Pan Bóg zsyłając krzyż daje pociechę, którą tak łatwo odrzucić. Dlatego tak bardzo trzeba się modlić za ludzi w trudnościach.
  • Trzymajcie się! +++
  • A ja wierze w cuda. Wielu ich doświadczyłam i widziałam,jak doswiadczaja ich inni. Pozostaję w modlitwie i bracia ze Wspólnoty też.
  • . (prosi się admina o wykasowanie)
  • Chodziło jej że przez wstawiennictwo. Wyłącz zgryźliwość, czy co tam włączałeś :wink:
  • Tak,własnie o to mi chodziło Basiu. Greg,aż mi sie gorąco zrobiło. Do tego Stachu ryczy,bo chory...echhhhhhhhhhhhhhh
  • moja trzyletnia córka wczoraj z niezachwianą pewnością stwierdziła: - przecież ten dzidziuś jest już zdrowy !!
    Mona - cały czas pamiętamy +++
  • i my
    +++
  • [cite] mona:[/cite]Nie z każdego nieszczęścia. Wszystko zależy jak się go przyjmie, modlitwa osłania przed wpływem szatana, który chce spotęgować zło. Pan Bóg zsyłając krzyż daje pociechę, którą tak łatwo odrzucić. Dlatego tak bardzo trzeba się modlić za ludzi w trudnościach.
    Myślałam o tym cały dzień.
    I wymyśliłam, że Pan Bóg wyciąga dobro z każdego nieszczęścia, tylko jeśli się nie modlimy- poddajemy się rozpaczy i nie widzimy dobra. I tu się zgadzamy- modlitwa osłania nasze oczy przed wpływem szatana, który nie pozwala nam tego dobra zobaczyć. W sumie, to już nie wiem, czy piszemy to samo, czy nie. Pewne jest, że ja to piszę "na chłodno" a Ty to właśnie przeżywasz.
    Dlatego wspieramy Cię modlitwą ile tylko się da.
    Intencja została też dodana do intencji stałych ŻRFF, więc modli się za Was coraz więcej ludzi.
  • 14.IX. sobota - trzeci dzień nowenny
  • [cite] Sylwunia:[/cite]moja trzyletnia córka wczoraj z niezachwianą pewnością stwierdziła: - przecież ten dzidziuś jest już zdrowy !!
    Mona - cały czas pamiętamy +++
    Piękne, Sylwunia. Obyśmy umieli jak dzieci wierzyć, że nasze modlitwy są ZAWSZE wysłuchiwane!
  • Wola Boża. :)
    Dzięki serdeczne.
  • +++ pamietamy
  • 15.XI - niedziela, czwarty dzień nowenny +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.