Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowenna forumowa - prośby o modlitwę

12357393

Komentarz

  • Mona, ja też jestem dumna, że Cię znam, choć tylko wirtualnie.
    +
  • Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu,
    jak była na początku,
    teraz i zawsze,
    i na wieki wieków.
    Amen
  • Pamiętam, +++ DAJESZ ODWAGĘ MI- z łaską można wszystko przetrzymać. Siły życzę Mona.
  • [cite] mona:[/cite]Małogrzata 32. Wiesz, to nawet nie o to chodzi, że przekreślili, ale nie uznają jego prawa do życia jakkolwiek krotkie miałoby ono być. Feministki mówią o "prawie do brzucha", a niektóre nienarodzone dzieci nie mają prawa do życia...

    Mona, dziękuje...
    To bardzo przykre... Niestety prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci w praktyce okazuje się fikcją. Niektórzy w ogóle to życie od poczęcia kwestionują...
    Sama niedawno straciłam dziecko. Dla wielu lekarzy był to tylko "zlepek komórek"...

    Siły życzę!!!
  • Słowo Boże na dziś:
    Jezus wszedł do Jerycha i przechodził przez miasto. A był tam pewien człowiek, imieniem Zacheusz, zwierzchnik celników i bardzo bogaty. Chciał on koniecznie zobaczyć Jezusa, kto to jest, ale nie mógł z powodu tłumu, gdyż był niskiego wzrostu. Pobiegł więc naprzód i wspiął się na sykomorę, aby móc Go ujrzeć, tamtędy bowiem miał przechodzić.
    Gdy Jezus przyszedł na to miejsce, spojrzał w górę i rzekł do niego: "Zacheuszu, zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu". Zeszedł więc z pośpiechem i przyjął Go rozradowany. A wszyscy widząc to, szemrali: "Do grzesznika poszedł w gościnę".
    Lecz Zacheusz stanął i rzekł do Pana: "Panie, oto połowę mego majątku daję ubogim, a jeśli kogo w czym skrzywdziłem, zwracam poczwórnie".
    Na to Jezus rzekł do niego: "Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu, gdyż i on jest synem Abrahama. Albowiem Syn Człowieczy przyszedł szukać i zbawić to, co zginęło". Łk 19,1-10




    "A wszyscy widząc to, szemrali" - kiedyś dotyczyło "grzesznika", a dziś nawet bezbronnego Dzieciątka. Mona - jak dobrze, że wierzysz w to, że w Twoim Dzieciątku przychodzi do Ciebie sam Pan Jezus:bigsmile:
  • @Mona DASZ RADĘ
    Liczymy na Ciebie razem z małżonką.+++
    P.K.
  • Mona,
    nawet w małej cząstce nie jestem w stanie doświadczyć tego, co przeżywasz,
    ale pamiętam o Was w każdej modlitwie, nawet tej najkrótszej.
    +++
  • pamiętamy ++
  • I my też +++
  • Mona, dajesz najlepsze świadectwo w obronie życia jakie jest możliwe. To bardzo ważne i może niepokoić ludzkie sumienia; to też na pewno misja jaka została Wam powierzona.
    Niech Matka Boża ma Was w Swojej opiece.
    +++
  • Mona trzymaj się ........razem z dzieckiem do końca
  • Jak to do 24 tc można dziecko zabić ? Nic o tym mi nie wiadomo ! Mona to w końcu ktoś przepisał Ci jakieś leki przeciwskurczowe ? +++
  • ++++++++++++:hugging:
  • Jestem Mateusz,syn Dominiki. Mama sie zle czuje,ale kazała napisać,ze się modlimy wszyscy za Panią. Mama też prosi o modlitwę i wszyskich pozdrawia. Mateusz Dobranoc
  • dobrej nocy, Mateuszku. pozdr ciepło całą Waszą rodzinę. uściski dla mamy. +
  • Bóg zapłać WSZYSTKIM. Modlę się za Was dziękując Bogu za wasze wsparcie.

    @Monika. Nie mam pojęcia jak to możliwe. Dziecko do któregoś tygodnia nie może przeżyć poza organizmem matki. Podejrzewam, że z pełną premedytacją wywołuje się poród i czeka aż umrze. Te moje skurcze to dla lekarzy super pretekst do takiego zabójstwa. Oczywiście lekarze nie mogą zabić dziecka bez zgody matki, ale już samo zetknięcie się z takimi "lekarzami" może być dla mnie tragiczne, bo to olbrzymi stres i ból.
    Leki przeciwskurczowe przepisała lekarka rodzinna, której powiedzieliśmy zgodnie z prawdą, że mam straszne skurcze, ale szpital przepełniony, a mój lekarz wyjechał (istotnie tak było).

    @ Dzięki Mateusz. Podziękuj też Twojej dzielnej Mamie i powiedz, że pamiętamy.
    +++

    @ mregis, dzięki za świadectwo!!!
  • Mona - trzymaj sie - duzo lez, lykaj te proszki, nie wiem, co w tej chwili jest na recepte, ale ja w zagrozonej ciazy lykalam oprócz fenoterolu jeszcze no-spe i magnez.
    +

    Ula
  • Dostałam fenoterol, isoptim (żeby ręce się nie trzęsły;). Mam w domu no-spę. Poproszę męża, żeby kupił magnez.
    Ula jak to stosowałaś? Na przemian czy razem?
  • 18.XI.2009, środa - siódmy dzień nowenny

    Dzień SIÓDMY
    O SŁUŻEBNĄ MIŁOŚĆ
    O święty Ignacy który od Boga doznałeś nadzwyczajnej łaski oświecenia umysłu, aby zgłębić i przeniknąć tajniki naszej wiary, wyjednaj i mnie lepsze poznanie Bożych zamysłów w mym życiu. Niech ogień płonący w twym sercu pociąga mą duszę i umysł do Boga, abym kierował(a) ku Niemu moje życie i miłował(a) Go
    przede wszystkim w naszych bliźnich - siostrach i braciach. Ty sam bądź mym orędownikiem przed Chrystusem Panem, któremu ufam i wierzę.

    Chwała Ojcu... (3 razy)

    R Módl się za nami, święty ojcze Ignacy.
    W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.

    Módlmy się:
    Wszechmogący Wieczny Boże, który dla większego pomnożenia chwały Twojego imienia, powołując założyciela zakonu jezuitów w szeregi Twoich świętych mężów,
    wzmocniłeś swój Kościół, spraw, abyśmy za przyczyną
    świętego Ignacego, wsparci jego pomocą, mogli żyć świątobliwie, wielbiąc Ciebie, jedynego Boga, i razem z Jezusem i jego świętymi zasłużyli na udział w chwale
    Twojego Królestwa. Ty, który żyjesz i królujesz przezwszystkie wieki wieków. Amen.
  • dzisiejsza patronko, bł. Karolino Kózkówno, módl się za nami

    (2 Mch 7,1.20-31)
    Siedmiu braci zostało schwytanych razem z matką. Bito ich biczami i rzemieniami, gdyż król chciał ich zmusić, aby skosztowali wieprzowiny zakazanej przez Prawo. Przede wszystkim zaś godna podziwu i trwałej pamięci była matka. Przyglądała się ona w ciągu jednego dnia śmierci siedmiu synów i zniosła to mężnie. Nadzieję bowiem pokładała w Panu. Pełna szlachetnych myśli, zagrzewając swoje kobiece usposobienie męską odwagą, każdego z nich upominała w ojczystym języku. Mówiła do nich: Nie wiem, w jaki sposób znaleźliście się w moim łonie, nie ja wam dałam tchnienie i życie, a członki każdego z was nie ja ułożyłam. Stwórca świata bowiem, który ukształtował człowieka i wynalazł początek wszechrzeczy, w swojej litości ponownie odda wam tchnienie i życie, dlatego że wy gardzicie sobą teraz dla Jego praw. Antioch był przekonany, że nim gardzono i dopatrywał się obelgi w tych słowach. Ponieważ zaś najmłodszy był jeszcze przy życiu, nie tylko dał mu ustną obietnicę, ale nawet pod przysięgą zapewnił go, że jeżeli odwróci się od ojczystych praw, uczyni go bogatym i szczęśliwym, a nawet zamianuje go przyjacielem i powierzy mu ważne zadanie. Kiedy zaś młodzieniec nie zwracał na to żadnej uwagi, król przywołał matkę i namawiał ją, aby chłopcu udzieliła zbawiennej rady. Po długich namowach zgodziła się nakłonić syna. Kiedy jednak nachyliła się nad nim, wtedy wyśmiewając okrutnego tyrana, tak powiedziała w języku ojczystym: Synu, zlituj się nade mną! W łonie nosiłam cię przez dziewięć miesięcy, karmiłam cię mlekiem przez trzy lata, wyżywiłam cię i wychowałam aż do tych lat. Proszę cię, synu, spojrzyj na niebo i na ziemię, a mając na oku wszystko, co jest na nich, zwróć uwagę na to, że z niczego stworzył je Bóg i że ród ludzki powstał w ten sam sposób. Nie obawiaj się tego oprawcy, ale bądź godny braci swoich i przyjmij śmierć, abym w czasie zmiłowania odnalazła cię razem z braćmi. Zaledwie ona skończyła mówić, młodzieniec powiedział: Na co czekacie? Jestem posłuszny nie nakazowi króla, ale słucham nakazu Prawa, które przez Mojżesza było dane naszym ojcom. Ty zaś, przyczyno wszystkich nieszczęść Hebrajczyków, nie uciekniesz z rąk Bożych.
  • Mona jesteś pełna pokory i wiary,dużym świadectwem jesteś dla mnie i na pewno dla wielu, modlitwą otaczam Cie i Maleństwo!!

    +++

    A
  • Dzięki Bolka. Chodzi mi o wszystkie leki, bo nikt mi nie powiedział jak stosować. Fenoterol biorę raz na 3-5 godzin. Nie wiem co z tą no-spą.
  • Ania. Wszystko zawdzięczam modlitwom. Sama bym byla jak listek na wietrze.
  • No-Spa:
    Ciąża:
    Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.
    Drotaweryna przechodzi przez łożysko.

    /Z ulotki No-Spa forte, ale forte od swojej słabszej wersji różni się tylko dawką jak pamiętam/.
  • Mona - to juz bylo 7 lat temu, wiec nie pamietam dokladnie, ale wychodzilo, ze fenoterol bralam co 6 godzin cala tabletke, magnez chyba razem z tym a no-spe w razie gdyby jednak pojawil sie jeszcze jakies skurcze (czyli np. od stresu - wtedy doraznie lykalam jeszcze tabletke lub dwie)No ale przestudiuj ulotke. Ta dawka fenoterolu byla dosc duza, nie wiem ile tobie przepisala lekarka, ja to bralam po wyjsciu ze szpitala, gdzie mialam po prostu pompe z fenoterolem caly czas.
  • Mona, masz priv.
  • Mona pamiętam +++
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.