Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kalendarz adwentowy

123457»

Komentarz

  • moi rano się budzą i biegną do kalendarza 
    (na papierze ponumerowane kieszonki z origami - robi najstarsza)
    i karteczki z imionami - a tam zadania- zrób coś , pomódl się za kogoś, idź na roraty, dla starszych cytaty 

    i najgorzej, jak się nie wyrobię , albo oni nie wykonują zadań
    wtedy nie ma kolejnych ...i żal jest
    Podziękowali 1blaekie
  • Mamy z Tchibo kieszonki jutowe przyczepione do sznurka (coś jak tu: https://www.tchibo.pl/kalendarz-adwentowy-p400108336.html). Sprawdza się bo pod sufitem miejsce zajmuje i dzieci małe nie sięgną - w razie 'awarii' można coś pozamieniać bez ich wiedzy.
    Dopiero jeden rok użytkowania, w miedzyczasie J. urodzony nieplanowo ;) dość pracochłonne (jak na mnie lenia) było zrobienie tego, ale wspomnień nic nie przebije.

    @andora, np. w poście @Lila masz dużą podpowiedź: http://wielodzietni.org/index.php?p=/discussion/comment/1407477/#Comment_1407477


  • w lidlu fajne filcowe kalendarze po15 zł.dla tych co nie potrafią szyć. Ładne. tymczasem popełniliśmy z Frankiem lampiony ze słoików. ciekawe czy nie potłuką zanim sie adwent zacznie. F nosi w nich lego jak w  wiaderku tak mu się spodobały
    Podziękowali 2Joannna Agmar
  • Zdjęcia zrobisz i pokarzesz? Bo ciekawa jestem tych słoiczków :)
    Podziękowali 1Karolinka
  • Nie umiem wstawiać zdjęć. Kto pomoże? Mms lub email mogę wysłać. 
  • Jeszcze jedno pytanie. Cytayy z Biblii to też jakieś specjalne czy na dany dzień? 
  • @bleakie, daje bardziej dla dzieci, zeby w miarę zrozumiale były.




    Podziękowali 1blaekie
  • edytowano październik 2021
    Wrócił produkowany przez jakichś dobrych ludzi prawdziwy kalendarz adwentowy z szopką a, że takich teraz już chyba nigdzie nie ma w ofercie...więc polecam unikat.
    Może ktoś też chce zamówić:


  • W Lidlu były ostatnio kalendarze adwentowe - Boski kalendarz. Z postaciami biblijnymi, bardzo ładny nie taki bajkowy. Chciałam kupić, ale jakoś dziwnie mi było w październiku już kalendarz kupować i się wstrzymalam. Zrobiłam zdjęcie, ale nie umiem go wkleic
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.