Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nawilżacz-jaki kupić

edytowano styczeń 2010 w Pomagajmy sobie
Chcemy kupić nawilżacz powietrza.
Czy korzystacie?
Z tego co patrzyłam jest ich kilka rodzajów, a każdy ma wady i zalety, różnią się też bardzo ceną.
Jaki polecacie?

Komentarz

  • plastikowe takie na kaloryfer z wkładem z ligniny sztywnej spradowanej, wlewa się wodę i już.
    przedtem kamionki, ale już nie produkują chyba.
  • My mamy nawilżacz,cichy,wydajny-po prostu super,ale go nie uzywamy...
    Pierwszego sezonu wyhodowalismy sobie grzyba na scianie:sad:.Wszystko przez kupiony "zwykły" higrometr!!!!Oszukiwał.Teraz kupilismy drogi i okazuje się,że wilgotność w sam raz(wielodzietni wydychają wiecej...?)
  • Ja tam mokrą ścierę na kaloryfer kładę jeśli grzeje i powietrze się nawilża
  • Też tak robimy. I dużo wietrzymy.
  • Ja też tak robię.

    Nawilżacze kamionkowe nie sprawdziły się niestety. :confused:
  • A my zdecydowaliśmy się na
    Sanico Essence
    Niedrogi i w porządku. Spełnia swoje zadanie, ma regulację intensywności wydzielania mgiełki wodnej.
  • U nas trzeba raczej osuszać niż nawilżać. Chociaż wilgotność mamy idealną (wg. pomiarów) to okna przy mrozie zaparowane aż płyną. Musiałabym nieustannie wietrzyć (przy mrozie raczej trudno) żeby zachować je we w miarę normalnym stanie. Więc też ścierka na kaloryferze - do wycierania okien...
    PS. Właśnie mąż nabył jakieś ustrojstwo do osuszania. Zobaczymy czy coś zmieni...
  • My mamy Climatic mąż kupił chyba w Castoramie ,dodatkowo ma podświetlany zbiornik chodzi cichutko kosztował około 100 zł .Wlewam do niego olejek piniowy ,sosnowy specjalny inhalol na przęziebienia ..W zależności od sytuacji ,jest tez opcja jonizacji powietrza .
    Ogólnie sprawdza się przy katarach ,kaszlach.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.