Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kotlety jaglano-słonecznikowe

13468913

Komentarz

  • [cite] Maciek:[/cite]Skoro wolisz iść w zaparte, to dostajesz drugie ostrzeżenie. Masz jeszcze szansę ocalić skórę. Ciekawe, czy z niej skorzystasz.
    Powiedz mi tylko, w jaki sposób??? Naprawdę nie wiem, czego ode mnie oczekujesz. Może napisz na maila - jeśli inaczej nie mozesz.
  • Przeproś bracie, bo będzie nam Ciebie brakowało

    Droga > Umartwienia > Punkt 177
    Nie trać okazji, gdy możesz zrezygnować z własnego zdania. â?? Tak trudno na to się zdobyć..., ale jakie to Bogu miłe!
    :sad:
  • Wydawało mi się, że juz to zrobiłem - no ale dobrze:
    Przepraszam Anię D oraz Admina, jeśli poczuli sie urażeni moim - żartobliwym w zamyśle - sformułowaniem.
  • My wiemy, że nie chodziło Ci o ubliżanie AniD, tylko o ideologię jedzeniową weganizmu, tak jak z się to robi z płciowością.
  • cholera ale PASZTET wyszedł !:crazy:
    a miały być bezmięsne kotlety
    uf!
  • To wszystko zależy jak się podchodzi do dyskusji internetowych...:cool:
  • jak to było o tej władzy?...
  • [cite] Prayboy:[/cite]cholera ale PASZTET wyszedł !:crazy:
    a miały być bezmięsne kotlety
    uf!
    A może pasztecik sojowy ?
  • @Maciek, jak będziesz kiedyś przejeżdzał w pobliżu to zapraszamy na kawę. Pogadacie jak ludzie, co?
  • jadłem iedyś kotlety sojowe (na siłę) błeeeeeeeeee
  • [cite] Ulga:[/cite]że się z władzą nie dyskutuje?


    to tez
    ale władza występuje (chce występować) tutaj w podwójnej roli
    władzy i dyskutanta
    i to się kłóci

    a może władza życzy sobie być ignorowaną jako dyskutant?
  • [cite] Monira:[/cite]@Maciek, jak będziesz kiedyś przejeżdzał w pobliżu to zapraszamy na kawę. Pogadacie jak ludzie, co?

    pojedynki są przez KK zakazane
  • to my tworzymy to miejsce
  • [cite] Pioszo54:[/cite]to my tworzymy to miejsce

    Hierarchia. Każda część na swoim miejscu. â?? Cóż by się stało z obrazem Velazqueza, gdyby farby zaczęły się mieszać, osnowa się rwała, zaś ramy pękały na kawałki?
  • [cite] Pioszo54:[/cite]to my tworzymy to miejsce
    Plebs nic nie ma do gadania :wink: Rządzi Król (Admin)
  • Masz rację Pioszo, jest w tym sprzeczność. Ponieważ roli admina nie mogę się zrzec, bo sam założyłem to forum, będę starał się minimalizować swój udział w dyskusjach.
  • no i też niedobrze. Bo jak się tu zacznie demokracja to będzie bajzel.
  • [cite] Maciek:[/cite]Masz rację Pioszo, jest w tym sprzeczność. Ponieważ roli admina nie mogę się zrzec, bo sam założyłem to forum, będę starał się minimalizować swój udział w dyskusjach.
    Szkoda.
  • @Maciek:
    No i jak, Adminie, mogę zostać?
  • [cite] Ania D.:[/cite]Mona, ja już gdzieś wcześniej pisałam, że nie chciało mi się stać w kolejkach, ale to nie ma dla mnie znaczenia. Ja tym nie żyję - nie jem mięsa, bo to i to i to? Tak mam wyliczać? Jakie to ma znaczenie? Czy to spowiedź, że mam się tłumaczyć? Nie lubię rozmów na ten temat i to nie ja go wywołałam, tylko pytanie Moniry. Czy od razu, jak kogoś poznam, to mam wołać, że ja, Ania D., nie chciałam stać w kolejkach po mięso, bo szkoda mi było czasu (a miałam co robić w domu)? Żeby sobie broń Boże czegoś nie pomyślał? Nie wciskał mi od razu ideologii?
    Zmieniasz sens z Pismem Św. Ulga pytała o zabijanie zwierząt, a nie weganizm.
    Jeszcze raz napiszę, że przykro mi, że osoby, które tak wysoko stawiają Boga, tak potrafią się zachować wobec innych.

    To ja wrócę do postu Ani D.
    Właśnie ideologia dot. zabijania zwierząt jest częścią "filozofii" weganizmu (vide Dzień Ryby itp...). Nie chciałaś się do tego ustosunkować, zasłaniając się naszym podpieraniem się Pismem św., więc wyszło jak wyszło.
    Zarzut do osób wysoko stawiających Boga jest dla mnie niejasny. Że mają niechęć do prądów zw. z New Age? To oczywiste.
  • Maciek, bez sensu. Bo będziesz robił za moderatorskie nozyce, zamiast za Maćka:wink:

    Admin i tak ma przechlapane, możesz więc dyskutować do woli, znacząco sobie sytuacji nie pogorszysz:bigsmile:

    Problem mógłby być, gdybys adminował na publicznym serwerze, a ktoś chciałby zająć Twoje miejsce. Wtedy by Ci taka osoba robiła podjazdy, zwłaszcza w sytuacji, kiedy byłoy kilku adminów, a ona by Cię upatrzyła do wygryzienia. Tutaj to nie ma miejsca.
  • Zwierzęta są po to żeby je jeść. Między innymi. Nie mam nic do wegetarian pod warunkiem że mnie nie nawracają na New Age.
  • Ale Ania przecież na nic nie nawraca!
  • I to jest ok.
  • @Aga, Maciek - post 201

    ale w dyskusji Admin będzie często traktowany jak Maciek
    jeśli da radę to rozgraniczyć, to w porządku

    a może osobny nick i awatar na Admina by pomógł?
  • kurde, myślicie że funkcja zastępowego to chleb z masłem?
    kto czytał tytusy wie o co biega
  • @Pioszo: Popieram. Dobry pomysł.
  • Agata M. OK. Tylko nie chciała odpowiedzieć na pytanie o ideologię. Pisałam już, że nie mam nic przeciwko przepisom, a przeciwko samemu weganizmowi, który zalicza się do NA.
    Ja jestem ostrożna w tych kwestiach.
  • Ale w dyskusjach Maciek powinien byc traktowany jak Maciek, a nie jakiś tam admini byt. Bezboleśnie nie będzie w żadnej opcji, ale to już tak jest, jak się adminuje.
    I tak każdy wie, że Maciek to admin, więc nawet jak sobie zrobi 100 awatarów, to to niewiele zmieni, oprócz chaosu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.